Резултати от 16-и СМТ на учениците явили се в ПЧМГ


Резултати от 16-и СМТ на учениците явили се в ПЧМГ

 

 

ШЕСТНАДЕСЕТИ СОФИЙСКИ МАТЕАТИЧЕСКИ ТУРНИР, 8 НОЕМВРИ 2014 Г.
ПРОТОКОЛ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ НА УЧЕНИЦИТЕ, ЯВИЛИ СЕ В ПЧМГ
№ по ред Име, презиме и фамилия Училище Клас Резултат, общ брой точки
1 Анна Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 1 68
2 Ради Иван-Асен Иванов ЧНУ "Питагор" 1 65
3 Инаят Опаш ЧНУ "Питагор" 1 63
4 Богдан Любомиров Наков ЧНУ "Питагор" 1 62
5 Калоян Иванов Пенев ЧНУ "Питагор" 1 61
6 Антон Иванов Кремов ЧНУ "Питагор" 1 60
7 Владимир Мирославов Стефанов ЧНУ "Питагор" 1 60
8 Кирил Манолов Курдоланов ЧНУ "Питагор" 1 60
9 Никола Стефанов Димитров ЧНУ "Питагор" 1 59
10 Ян Илиянов Йорданов ЧНУ "Питагор" 1 56
11 Антония Антонова Петрова ЧНУ "Питагор" 1 55
12 Елена Кирилова Стоичкова ЧНУ "Питагор" 1 54
13 Рада Иванова Груева ЧНУ "Питагор" 1 54
14 Александър Николаев Николов ЧНУ "Питагор" 1 51
15 Лиа Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 1 51
16 Атанас Десиславов Шекерлетов ЧНУ "Питагор" 1 50
17 Сава Дима Събев ЧНУ "Питагор" 1 50
18 Татяна Анастасиу Кувериану ЧНУ "Питагор" 1 50
19 Явор Кънчев Матев 104 ОУ 1 49
20 Боян Георгиев Милошов ЧНУ "Питагор" 1 48
21 Виктория Петрова Димитрова ЧНУ "Питагор" 1 48
22 Сара Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" 1 48
23 Любомира Атанасова Иванова ЧНУ "Питагор" 1 47
24 Филип Радославов Аспарухов ЧНУ "Питагор" 1 47
25 Мариета Ивайлова Манасиева ЧНУ "Питагор" 1 46
26 Яни Станиславов Овчаров ЧНУ "Питагор" 1 42
27 Лена Александрова Дипчикова ЧНУ "Питагор" 1 40
28 Жасмин Максим Найденова ЧНУ "Питагор" 1 38
29 Славена Паулин Коева ЧНУ "Питагор" 1 35
30 Лили Светлин Танчева ЧНУ "Питагор" 1 34
31 Аглая-Катерина Иванова Стаменова ЧНУ "Питагор" 1 30
32 Григорий Радостинов Вазов ЧОУ"Светлина" 1 30
         
1 Андреа Николаева Нейчева ЧНУ "Питагор" 2 61
2 Алберт Константин Асенов Иваницов ЧНУ "Питагор" 2 59
3 Диана Константинова Андреева ЧОУ"Светлина" 2 58
4 Никола Кирилов Георгиев ЧНУ "Питагор" 2 56
5 Катерина Чавдарова Трендафилова ЧНУ "Питагор" 2 54
6 Лора Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 2 50
7 Зорница Росенова Янева ЧНУ "Питагор" 2 48
8 Ния Слави Славова ЧНУ "Питагор" 2 45
9 Александрия Васил Чальовска ЧОУ "Светлина" 2 41
10 Магдалена Петрова Николова ЧНУ "Питагор" 2 41
11 Константин Живков Желев ЧНУ "Питагор" 2 40
12 Николай Василев Петров 145 СОУ 2 39
13 Борис Миленов Милев Бълг. Школо 2 36
14 Андрей Делчев Христов 126 СОУ 2 34
15 Борис Веселинов Ханджиев ЧНУ "Питагор" 2 34
16 Лора Григорова Григорова ЧНУ "Питагор" 2 34
17 Георги Константинов Веселинов ЧНУ "Питагор" 2 32
18 Ирен Христова Христова ЧНУ "Питагор" 2 31
19 Андрей Станков Панделиев ЧНУ "Питагор" 2 30
20 Асен Тодоров Примов ЧНУ "Питагор" 2 30
21 Борис Марянов Петков "Васил Левски", Габрово 2 30
22 Виктор Красимиров Георгиев ЧНУ "Питагор" 2 30
23 Илияна Веселинова Сладкова ЧНУ "Питагор" 2 29
24 Емил Василев Атанасов ЧНУ "Питагор" 2 27
25 Бранимира Павлова Зашова ЧНУ "Питагор" 2 25
26 Габриела Атанасова Кънчева ЧНУ "Питагор" 2 24
27 Михаела Петрова Цветкова НУКК 2 24
28 Илиян Венциславов Настев 126 СОУ 2 22
29 Кристиан Витев "Захари Круша" 2 22
30 Илина Петкова Илиева ЧНУ "Питагор" 2 20
31 Калоян Атанасов Атанасов 145 СОУ 2 18
32 Дамяна Кирилова Димитрова ЧНУ "Питагор" 2 17
33 Рада Радостинова Вазова ЧОУ"Светлина" 2 14
34 Диана Станкова Панделиева ЧНУ "Питагор" 2 10
35 Иво Ивайлов Тиманов 41 ОУ 2 7
         
1 Борислав Бойков Попов ЧНУ "Питагор" 3 71
2 Деница Милетиева Василева Перник 3 69
3 Йоан Бориславов Иванов ЧНУ "Питагор" 3 69
4 Мартина Пламенова Хаджиколева ЧНУ "Питагор" 3 69
5 Алек Яворов Петров ЧНУ "Питагор" 3 66
6 Елена Десиславова Шекерлетова ЧНУ "Питагор" 3 64
7 Йоан Стефанов Илиев ЧНУ "Питагор" 3 64
8 Виктория Кристянова Божилова ЧНУ "Питагор" 3 61
9 Любомира Христова Мищалова ЧНУ "Питагор" 3 56
10 Пламена Павлова Павлова ЧНУ "Питагор" 3 56
11 Шон Джон Уилямс ЧНУ "Питагор" 3 52
12 Михаила Иванова Братанова ЧНУ "Питагор" 3 51
13 Виктор Бисеров Иванов ЧНУ "Питагор" 3 49
14 Слав Любомиров Бояджиев ЧНУ "Питагор" 3 48
15 Владимир Михаил Владимиров Англо-американско училище 3 47
16 Виктор Надеждов Кирков 112 ОУ 3 46
17 Мартин Сашо Александров ЧНУ "Питагор" 3 44
18 Теодора-Ан Емилова Сотирова ЧНУ "Питагор" 3 44
19 Мария Светозарова Станачкова ЧНУ "Питагор" 3 43
20 Богомил Ивайлов Кастеллиев 30 СОУ 3 41
21 Лилия Атанасова Атанасова ЧНУ "Питагор" 3 41
22 Никол Джон Уилямс ЧНУ "Питагор" 3 40
23 Албена Владимирова Димитрова ЧНУ "Питагор" 3 36
24 Наталия Светозарова Недялкова 34 ОУ 3 33
25 Индира Ерлановна Опаш ЧНУ "Питагор" 3 29
26 Иван-Александър Паулин Коев ЧНУ "Питагор" 3 22
27 Ейда Мартин Аладжем ЧНУ "Питагор" 3 20
28 Момчил Силви Дамянов 52 СОУ 3 17
29 Никола Янков Кръчмаров 7 СОУ 3 17
30 Гергана Юлиянова Войнова ЧНУ "Питагор" 3 15
         
1 Иван Тодоров Тагарев ЧНУ "Питагор" 4 64
2 Стефан Стефанов Райчев ЧНУ "Питагор" 4 63
3 Найден Теодоров Бороджиев 19 СОУ 4 61
4 Виктор Светославов Величков ЧНУ "Питагор" 4 60
5 Мартин Огнянов Славчев 139 СОУ 4 60
6 Алек Браян Селвелиев Бълг. Школо 4 54
7 Стефан Юлианов Драгославов 2 СОУ 4 54
8 Александрос Василиос Триантафилидис ЧНУ "Питагор" 4 53
9 Викториан Дилянов Константинов 41 ОУ 4 51
10 Димитър Димитров Йонов НУ"В.Левски",Габрово 4 51
11 Георги Ясенов Атанасов 73 СОУ 4 50
12 Иван Марианов Петков Габрово 4 48
13 Калина Соколова Николова ЧНУ "Питагор" 4 45
14 Наталия Бориславова Борисова НУКК 4 44
15 Юлиан Калинов Стоянов 134 СОУ 4 44
16 Петър Димитров Ивановски ЧНУ "Питагор" 4 43
17 Ида Иванова Груева ЧНУ "Питагор" 4 42
18 Мартин Петров Цветков 20 СОУ 4 41
19 Божидар Кирилов Бонев ЧНУ "Питагор" 4 40
20 Любо Даниел Дилов 96 СОУ 4 40
21 Симеон Антонов Делев 18 СОУ 4 40
22 Теодор Тодоров Лозов 55 СОУ 4 40
23 Милена Захариева Кънева 138 СОУ 4 37
24 Мартин Лозанов Бизов 126 ОУ 4 35
25 Лора Пламенова Спасова 139 СОУ 4 32
26 Любомир Иванушев Кацаров 73 СОУ 4 30
27 Лазар Георгиев Бучков ЧОУ"Меридиан 22" 4 28
28 Калоян Светославов Огнянов ЧНУ "Питагор" 4 26
29 Александра Георгиева Василева ЧНУ "Питагор" 4 25
30 Мартин Светославов Галев ЧОУ"Меридиан22" 4 25
31 Алекс Владимиров Младенов 31 СОУ 4 23
32 Калоян Силвиев Тунев 20 ОУ 4 23
33 Елизабет Самсонова Мкртчян ЧНУ "Питагор" 4 22
34 Калина Янкова Костадинова ЧНУ "Питагор" 4 22
35 Маргарита Теофилова Янкова 145 ОУ 4 22
36 Адриан Станиславов Захариев 139 ОУ 4 21
37 Калоян Каменов Диков 107 ОУ 4 21
38 Кристина Мирославова Мичева 2 СОУ 4 21
39 Петър Василев Петров 145 СОУ 4 18
40 Дария Момчилова Рогачева 32 СОУ 4 16
41 Андрея Андреев Захариев 20 ОУ 4 15
42 Радослав Станимиров Лилов 18 СОУ 4 15
         
1 Борислав Кирилов Кирилов ПЧМГ 5 74
2 Виктор Светлинов Георгиев ПЧМГ 5 64
3 Радостин Бисеров Хаджимарков ПЧМГ 5 62
4 Павел Василев Николов ПЧМГ 5 59
5 Риаз Шагор Бхуян ПЧМГ 5 59
6 Калоян Бориславов Здравков ПЧМГ 5 58
7 Николай Димитров Драганов ПЧМГ 5 58
8 Василена Рангелова Янчева ПЧМГ 5 56
9 Александър Федев Тослев ПЧМГ 5 55
10 Никола Георгиев Славчев ПЧМГ 5 53
11 Александър Иванов Иванов ПЧМГ 5 52
12 Христо Христов Куков НУКК 5 52
13 Калоян Георгиев Георгиев Самоков 5 50
14 Монир Жихад Ел-Бикай ПЧМГ 5 50
15 Веселин Пламенов Дерменджиев ПЧМГ 5 49
16 Дара Бориславова Танкова ПЧМГ 5 49
17 Дарина Драгомирова Великова ПЧМГ 5 49
18 Любослав Иванов Стефанов ПЧМГ 5 49
19 Мия Димитрова Симова ПЧМГ 5 49
20 Кевин Владиславов Васев ПЧМГ 5 48
21 Пламен Атанасов Танков ПЧМГ 5 48
22 Ясен Георгиев Милев ПЧМГ 5 48
23 Йосиф Маринов Щерев ПЧМГ 5 47
24 Николета Николаева Милушева ПЧМГ 5 47
25 Владислав Ивайлов Георгиев ПЧМГ 5 46
26 Маргарита Ангелова Иванова ПЧМГ 5 45
27 Теодосий Иванов Нушев ПЧМГ 5 45
28 Тома Георгиев Златарев ПЧМГ 5 45
29 Кристина Цанкова Михова ПЧМГ 5 44
30 Николай Райчев Маров ПЧМГ 5 43
31 Павлина Антонова Миладинова ПЧМГ 5 43
32 Александър Емилов Стефанов ПЧМГ 5 41
33 Дамян Малкълм Рос ПЧМГ 5 40
34 Иван Атанасов Паскалев ПЧМГ 5 39
35 Невена Петрова Стоянова ПЧМГ 5 39
36 Васил Василев Генов ПЧМГ 5 37
37 Максим Браян Селвелиев ПЧМГ 5 37
38 Мелиса Висенте Аренияс Аро ПЧМГ 5 37
39 Данаил Константинов Япраков ПЧМГ 5 35
40 Яна Петкова Илиева ПЧМГ 5 35
41 Ема Ивайлова Христова ПЧМГ 5 34
42 Жозеф Мишел Серхал ПЧМГ 5 32
43 Николай Боянов Бонев 32 СОУ 5 32
44 Ивайло Сергеев Милушев ПЧМГ 5 31
45 Мила Детелин Кръстева ПЧМГ 5 31
46 Мина Георгиева Евтимова ПЧМГ 5 31
47 Стефани Стефанова Иванова ПЧМГ 5 31
48 Анастасия Тодорова Тодорова ПЧМГ 5 30
49 Борислав Пламенов Петров ПЧМГ 5 30
50 Мария Иванова Стаменова ПЧМГ 5 30
51 Александър Александров Бърдаров ПЧМГ 5 29
52 Йоанна Кънчева Матева ПЧМГ 5 28
53 Борис Александров Дочев 139 ОУ 5 26
54 Елиз Хайри Кулова ПЧМГ 5 26
55 Антон Велимиров Йотов ПЧМГ 5 25
56 Георги Николаев Иванов ПЧМГ 5 22
57 Анастасия Мирославова Великова ПЧМГ 5 21
58 Никола Чавдаров Георгиев 133 СОУ 5 15
         
1 Драгомир Драгомиров Ганев ПЧМГ 6 69
2 Михаела Филипова Гледачева ПЧМГ 6 67
3 Константин Константинов Грозданов ПЧМГ 6 53
4 Никола Николаев Тодоров ПЧМГ 6 52
5 Никол Николаева Данкинова ПЧМГ 6 51
6 Ивана Димитрова Николова ПЧМГ 6 50
7 Борис Бориславов Беев ПЧМГ 6 45
8 Иво Станиславов Йорданов ПЧМГ 6 43
9 Лора Стефанова Илиева ПЧМГ 6 42
10 Руси Ивайлов Шишманов ПЧМГ 6 42
11 Тодор Иванов Кюркчиев ПЧМГ 6 42
12 Силвия Илиева Димитрова ПЧМГ 6 40
13 Валери Константинов Андреев ПЧМГ 6 39
14 Недялко Светозаров Недялков ПЧМГ 6 39
15 Яна Лъчезарова Костова ПЧМГ 6 39
16 Анита Мариова Ковачева ПЧМГ 6 38
17 Николай Браниславов Ганозов ПЧМГ 6 38
18 Борис Дорианов Босев ПЧМГ 6 37
19 Иван Димитров Кючуков ПЧМГ 6 36
20 Марина Евгениева Радева ПЧМГ 6 36
21 Мария Сергеева Влайкова ПЧМГ 6 36
22 Константин Каменов Диков ПЧМГ 6 35
23 Волен Стефанов Николов ПЧМГ 6 34
24 Мина Росенова Петкова ПЧМГ 6 34
25 Любомира Борисова Найденова ПЧМГ 6 33
26 Билян Калинов Балканлиев ПЧМГ 6 32
27 Михаела Михайлова Георгиева ПЧМГ 6 32
28 Васил Николов Николов ПЧМГ 6 31
29 Иван Антоан Лазаров ПЧМГ 6 29
30 Михаил Христов Кожухаров ПЧМГ 6 29
31 Виктор Владиславов Георгиев ПЧМГ 6 28
32 Александър Станиславов Ранделов ПЧМГ 6 26
33 Александър Асенов Спиридонов ПЧМГ 6 24
34 Мартин Миленов Милев ПЧМГ 6 19
35 Кристиян Иванов Тенчев ПЧМГ 6 16
36 Неда Емилова Денчовска ПЧМГ 6 16
37 Георги Иванов Цукев 22 СОУ 6 15
38 Васил Стефанов Василев ПЧМГ 6 13
         
1 Борис Антоанов Камбуров ПЧМГ 7 68
2 Алек Кристиянов Димитров ПЧМГ 7 66
3 Калоян Красимиров Енев ПЧМГ 7 58
4 Виктор Росенов Тодоров ПЧМГ 7 57
5 Дафни Веселинова Пандева ПЧМГ 7 53
6 Любомира Венциславова Кайнакчиева ПЧМГ 7 53
7 Борил Борисов Минков ПЧМГ 7 52
8 Никола Колев Дойнов ПЧМГ 7 51
9 Ралица Петрова Йолова ПЧМГ 7 51
10 Силвия Руменова Недялкова ПЧМГ 7 49
11 Андреа Александрова Мазгалева ПЧМГ 7 48
12 Дария Ивайлова Атанасова ПЧМГ 7 48
13 Лора Георгиева Манолова ПЧМГ 7 47
14 Радосвет Даниелов Йорданов ПЧМГ 7 47
15 Марта Веселинова Ханджиева ПЧМГ 7 46
16 Михаил Ивайлов Тиманов ПЧМГ 7 46
17 Борис Десислав Делев ПЧМГ 7 45
18 Мартина Нунчева Нунева ПЧМГ 7 41
19 Боян Соколов Соколов ПЧМГ 7 40
20 Владимир Войков Стоянов ПЧМГ 7 38
21 Ангел Валентинов Йорданов ПЧМГ 7 37
22 Александра Владимирова Тренева ПЧМГ 7 35
23 Борис Светлозаров Петров ПЧМГ 7 35
24 Васил Христофоров Христов ПЧМГ 7 34
25 Леа Илиян Петрова ПЧМГ 7 34
26 Мартин Василев Пенев ПЧМГ 7 30
27 Васил Ивов Костомберов ПЧМГ 7 27
28 Димитър Георгиев Вълчанов ПЧМГ 7 27
29 Стефан Димитров Василев ПЧМГ 7 27
30 Илия Николаев Първанов 25 ОУ 7 24
31 Десислава Десиславова Димова ПЧМГ 7 23
32 Меглена Росенова Манчева ПЧМГ 7 23
33 Александър Светославов Герджиков ПЧМГ 7 22
34 Катрин Владимирова Тодорова ПЧМГ 7 15
         
1 Владимира Пламенова Иринчева ПЧМГ 8 67
2 Мартин Соколов Николов ПЧМГ 8 67
3 Константин Христов Мищалов 91 СОУ 8 44

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.