Начало | Новини | Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" проведен на 31.10.2015 г.

Новини

Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" проведен на 31.10.2015 г.

 

Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 2 клас в гр. София
Име Клас Училище Град Точки
Виктория Момчилова Георгиева 2 НСОУ"София" София 91
Огнян Бойков Огнянов 2 ЧОУ"Св.София" София 91
Ради Иван-Асен Иванов 2 ЧНУ"Питагор" София 90
Антон Иванов Кремов 2 ЧНУ"Питагор" София 89
Ивайло Атанасов Добрев 2 ЧОУ"Св.София" София 84
Калоян Тодоров Стефанов 2 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 84
Никола Павлов Минков 2 20 ОУ София 83
Ян Илиянов Йорданов 2 ЧНУ"Питагор" София 83
Калоян Троянов Радулов 2 22 СОУ София 80
Лора Владимирова Рангелова 2 ЧОУ"Св.София" София 80
Натаниел Красимиров Начевски 2 30 СОУ София 80
Лиа Красимирова Боянова 2 ЧНУ"Питагор" София 78
Калоян Павлов Колев 2 36 СОУ София 77
Калоян Иванов Пенев 2 ЧНУ"Питагор" София 76
Лъчезар Иванов Вълев 2 35 СОУ София 76
Александра Атанасова Петрова 2 НСОУ"София" София 74
Богдан Любомиров Наков 2 ЧНУ"Питагор" София 74
Виктор Николай Димитров 2 41 ОУ София 73
Виктория Илиянова Пламенова 2 НСОУ"София" София 73
Георги Антонов Домозетски 2 ЧСОУ"Дорис Тенеди" София 71
Калоян Василев Николов 2 5 ОУ София 70
Лъчезар Стоянов Ралчев 2 133 СОУ София 70
Александър Михайлов Орлов 2 104 СОУ София 69
Евгени Ясенов Комсалов 2 2 СОУ София 69
Савина Стоянова Иванова 2 36 СОУ София 69
Дарина Атанасова Ракова 2 122 ОУ София 68
Александър Димитров Виденов 2 26 СОУ София 66
Сияна Цветелинова Съйкова 2 ЧНУ"Питагор" София 66
Йоан Константинов Хадад 2 96 СОУ София 65
Диляна Иванова Тодорова 2 19 СОУ София 64
Марио Данаилов Ангелов 2 НСОУ"София" София 64
Елена Огнянова Андонова 2 5 ОУ София 63
Васил Борисов Борисов 2 145 ОУ София 63
Рени Руменова Иванова 2 51 СОУ София 61
Александра Христова Чапарова 2 18 СОУ София 59
Ния Александрова Бориславова 2 51 СОУ София 59
Стефан Велиславов Танев 2 19 СОУ София 59
Никола Красимиров Кънов 2 1 СОУ София 58
Николай Илианов Белперчинов 2 41 ОУ София 58
Александър Николов Арабаджиев 2 20 ОУ София 56
Катерина Марио Петрова 2 41 ОУ София 56
Гордън Василев Горанов 2 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 54
Андрей Христов Христов 2 19 СОУ София 53
Валентина Александрова Николова 2 41 ОУ София 52
Стела Николаева Генчева 2 НУКК София 51
Виктория Найденова Милева 2 96 СОУ София 50
Лея Теодорова Георгиева 2 19 СОУ София 49
Мария Димитрова Лозанова 2 41 ОУ София 49
Николай Тодоров Дюлгеров 2 18 СОУ София 49
Чан Чунг Тханг 2 ЧОУ'СВ.София" София 49
Андреа Илиянова Коцева 2 19 СОУ София 48
Атанас Атанасов Филев 2 36 СОУ София 48
Никол Росен Иванова 2 19 СОУ София 47
Ния Руменова Тодорова 2 137 СОУ София 47
Анна Мария Василева Василева 2 112 ОУ София 46
Виктор Евгениев Благоев 2 ЧОУ"Св.София" София 45
Дамян Петров Дочев 2 134 СОУ София 45
Стоян Христов Бабанов 2 32 СОУ София 45
Алина Игор Стоянова 2 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 44
Даниел Петров Петров 2 170 СОУ София 44
Ивайла Иванова Димитрова 2 ЧСОУ "Дорис Тенеди" София 43
Росен Красимиров Кирилов 2 19 СОУ София 43
Атанас Ясенов Христов 2 36 СОУ София 42
Николай Красимиров Тошев 2 19 СОУ София 42
Боян Ивайлов Иванов 2 73 СОУ София 41
Жасмина Иванова Бояджиева 2 19 СОУ София 40
Марая Петрова Войнова 2 56 СОУ София 39
Асиана Асенова Костова 2 32 СОУ София 38
Георги Емилов Колев 2 ОУ" СВ.Иван Рилски" Перник 38
Калоян Иванов Пеев 2 ЧОУ"св.София" София 38
Никола-Йоан Мартинов Гълъбов 2 6 ОУ София 38
Росен Тодоров Сърнулев 2 19 СОУ София 38
Борис Георгиев Ножаров 2 2 СОУ София 37
Ивайло Ивайлов Спасов 2 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 37
Любомира Илиянова Коцева 2 19 СОУ София 37
Мая Василева Колева 2 19 СОУ София 37
Катерина Иванова Равалиева 2 19 СОУ София 36
Максимилян Бориславов Борисов 2 19 СОУ София 35
Симеон Асенов Нелчинов 2 122 СОУ София 35
Кристияна Светлинова Колова 2 19 СОУ София 34
Кубрат Боянов Иванов 2 120 ОУ София 31
Добрина Добринова Тодорова 2 35 СОУ София 30
Стою Александров Александров 2 95 СОУ София 30
Ясен Спасов Димчов 2 36 СОУ София 30
Анелия Мартинова Филипова 2 96 СОУ София 29
Виктория Спиридонова Алексиева 2 "Българско школо" София 28
Кристиян Валери Манчев 2 32 СОУ София 28
Мирослав Данилов Къчев 2 19 СОУ София 28
Велизар Валентинов Димитров 2 90 СОУ София 27
Йордан Илков Кръстителски 2 41 ОУ София 25
Александър Николаев Владимиров 2 41 ОУ София 24
Ерика Елин Иванова 2 19 СОУ София 24
Мариела Илиянова Ласкова 2 19 СОУ София 22
Станислава Мирославова Рангелова 2 90 СОУ София 22
Алек Асенов Вукадинов 2 90 СОУ София 21
Бойко Светлозаров Славейков 2 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 21
Иван Владиславов Дамаскинов 2 32 СОУ София 21
Константин Антонов Димитров 2 35 СОУ София 21
Кристиан Георгиев Киров 2 19 СОУ София 21
Ливия Станиславова Борисова 2 41 ОУ София 21
Мартин Николаев Стоянов 2 72 ОУ София 21
Теодор Тихомиров Димов 2 32 СОУ София 21
Евгения Евгени Дойчева 2 41 ОУ София 19
Йордан Иванов Вълчев 2 126 ОУ София 17
Ана-Мария Владимирова Станева 2 19 СОУ София 16
Георги Анатолиев Стоянов 2 19 СОУ София 14
Никола Петков Илиев 2 35 СОУ София 14
Николай Радославов Вълков 2 19 СОУ София 14
Михаил Николаев Желязков 2 41 ОУ София 13
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 3 клас в гр.София
Име Клас Училище Град Точки
Калоян Владиславов Цанев 3 ЧНУ"Питагор" София 119
Георги Георгиев Славчев 3 107 ОУ София 115
Милен Миленов Шуманов 3 145 СОУ София 108
Борис Каменов Азгоров 3 ЧОУ"Св.София" София 105
Борис Николаев Кръстев 3 36 СОУ София 101
Лазар Иванов Тодоров 3 36 СОУ София 98
Марина Стоянова Герова 3 18 СОУ София 98
Георги Мирославов Николов 3 7 СОУ София 97
Константин Славчев Славов 3 51 СОУ София 96
Ния Драгомирова Рашева 3 32 СОУ София 95
Борис Кирилов Велчев 3 120 ОУ София 94
Мартин Драгомиров Стойнев 3 ЧОУ"Св.София" София 94
Борис Дилянов Биков 3 112 ОУ София 94
Йоан Минков Пиндев 3 41 ОУ София 93
Калоян Августинов Маринов 3 25 ОУ София 93
Борис Генадиев Иванов 3 104 ОУ София 92
Ясен Павлов Ташков 3 18 СОУ София 91
Калоян Петров Дървов 3 51 СОУ София 90
Андрей Станков Панделиев 3 ЧНУ"Питагор" София 87
Николай Любомиров Иванов 3 134 СОУ София 87
Калоян Славов Гърков 3 34 ОУ София 86
Атанас Ивайло Ивановски 3 ЧОУ"Св.София" София 83
Диана Константинова Андреева 3 ЧНУ"Питагор" София 83
Калин Дамянов Огнянов 3 145 СОУ София 83
Андреа Николаева Нейчева 3 ЧНУ"Питагор" София 82
Борислав Георгиев Хаджихристов 3 20 ОУ София 80
Калина Илиева Еврева 3 19 СОУ София 79
Мартин Тодоров Ганчев 3 34 ОУ София 79
Георги Василев Грудев 3 20 ОУ София 78
Александра Пламенова Стойкова 3 ЧОУ"Св.София" София 77
Богдана Тодорова Брешкова 3 ЧОУ"Св.София" София 77
Виктор Василев Пенев 3 41 ОУ София 77
Емануил Емилов Генов 3 112 ОУ София 77
Константин Александров Геошев 3 7 СОУ София 77
Даниел Георгиев Икономов 3 43 ОУ София 75
Иван Роберт Божков 3 51 СОУ София 75
Ирина Владимирова Георгиева 3 НУКК София 75
Кристиян Благовест Христов 3 45 СОУ София 75
Явор Йорданов Симеонов 3 41 ОУ София 74
Анас Аднан Макхзум 3 32 СОУ София 73
Емма Светославова Разнованова 3 51 СОУ София 73
Димитър Методи Лазов 3 19 СОУ София 73
Андрей Делчев Христов 3 126 ОУ София 72
Асен Тодоров Примов 3 ЧНУ"Питагор" София 72
Вергиния Илианова Колева 3 51 СОУ София 72
Деян Александров Димитров 3 2 СОУ София 72
Кирил Руменов Коцев 3 145 СОУ София 72
Виктория Валентинова Георгиева 3 18 СОУ София 71
Лора Андреева Цекова 3 ЧНУ"Питагор" София 71
Илиян Венциславов Настев 3 126 ОУ София 70
Анджелина Деян Керай 3 5 ОУ София 69
Константин Петков Тодоров 3 14 СОУ София 69
Кристиан Константинов Недялков 3 34 ОУ София 69
Никола Василев Байчев 3 73 СОУ София 69
Никола Кирилов Георгиев 3 ЧНУ"Питагор" София 69
Катерина Чавдарова Трендафилова 3 ЧНУ"Питагор" София 68
Мария Димитрова Ангелова 3 20 ОУ София 68
Никола Иванов Парапанов 3 51 СОУ София 68
Велислава Димитрова Стамболджиева 3 19 СОУ София 68
Андрей Николаев Младенов 3 43 ОУ София 67
Данаил Илиянов Шанурков 3 32 СОУ София 67
Деян Делянов Матвийчук 3 19 СОУ София 67
Илия Костадинов Василев 3 Немско у-ще София 66
Емил Василев Атанасов 3 ЧНУ"Питагор" София 65
Петър Василев Петров 3 56 СОУ София 65
Зорница Росенова Янева 3 ЧНУ"Питагор" София 64
Пресиян Александров Соколов 3 51 СОУ София 64
Боряна Иванова Кюркчиева 3 32. СОУ София 63
Боян Милчов Решков 3 51 СОУ София 63
Виктор Красимиров Георгиев 3 ЧНУ"Питагор" София 63
Калоян Георгиев Еленков 3 22 СОУ София 63
Мина Христова Лазарова 3 ЧОУ"Св.София" София 63
Огнян Деянов Разсадов 3 2 СОУ София 63
Калоян Иванов Славков 3 19 СОУ София 63
Крум Крумов Цветков 3 19 СОУ София 62
Стефан Костадинов Стоянов 3 19 СОУ София 62
Зорница Иво Хинова 3 22 СОУ София 61
Велина Любомирова Станева 3 51 СОУ София 60
Слав Стефанов Стефанов 3 41 ОУ София 60
Станимир Мирославов Мирчев 3 16 ОУ София 60
Виктория Евгениева Атанасова 3 48 ОУ София 60
Христо Константинов Кисов 3 19 СОУ София 60
Андрей Руменов Паунов 3 100 СОУ София 59
Анна-Мария Димитрова Димитрова 3 51 СОУ София 58
Ивайла Ивайлова Щипалова 3 51 СОУ София 58
Ния Нанева Трандева 3 2 СОУ София 58
Рая Любомирова Петрова 3 20 ОУ София 58
Николай Мартинов Христов 3 35 СОУ София 58
Калоян Калинов Петров 3 126 ОУ София 57
Лиляна Чавдар Михова 3 51. СОУ София 57
Александър Мирославов Гатев 3 30 ОУ София 56
Лазар Николов Бутански 3 92 ОУ София 56
Мая Йорданова Димова 3 51 СОУ София 56
Никола Маринов Кутин 3 126 ОУ София 56
Дарина Димитрова Масурева 3 22 СОУ София 56
Алберт Константин Асенов Иваницов 3 ЧНУ"Питагор" София 55
Мария Николаева Христова 3 145 ОУ София 55
Марта Мартинова Русева 3 34 ОУ София 55
Антон Светлинов Иванов 3 55 СОУ София 55
Илияна Веселинова Сладкова 3 ЧНУ"Питагор" София 54
Стефан Ивайлов Димитров 3 НСОУ "София" София 54
Михаил Михайлов Манойлов 3 98 НУ София 53
Калоян Данаилов Цонков 3 18 СОУ София 53
Андреа Николаева Юрукова 3 109 ОУ София 52
Любомира Емануилова Златарева 3 НСОУ "София" София 52
Боян Михайлов Антонов 3 51 СОУ София 51
Кристиян Петров Кандиларов 3 32 СОУ София 51
Олга Стоянова Стайкова 3 95 СОУ София 50
Мила Тодорова Брешкова 3 ЧОУ"Св.София" София 49
Красимир Василев Жеков 3 145 ОУ София 49
Никол Юлиан Рудолф 3 96 СОУ София 48
Християна Владимирова Ангелова 3 104 ОУ София 48
Йоанна Марианова Ангелова 3 145 СОУ София 47
Мила Димитрова Бончева 3 34 ОУ София 47
Йоана Николаева Спасова 3 12 СОУ София 47
Моника Светославова Труйкова 3 34 СОУ София 46
Магдалена Марио Иванова 3 98 СОУ София 45
Никола Пеев Пеев 3 104 ОУ София 45
Ния Ивайлова Минкова 3 20 ОУ София 45
Габриел Йорданов Ганев 3 19 СОУ София 45
Александър Николаев Димитров 3 36 СОУ София 44
Магдалена Ивайлова Николова 3 36 СОУ София 44
Велин Радославов Деспотов 3 51 СОУ София 42
Иван Александър Нешевски 3 19 СОУ Банкя 42
Валентин Калинов Йорданов 3 19 СОУ София 42
Габриела Кирилова Върбанова 3 19 СОУ София 42
Косара Владиславова Колева 3 51 СОУ София 41
Ема Ивайлова Станева 3 51 СОУ София 40
Александър Владимиров Виденов 3 7 СОУ София 37
Георги Кирилов Кирилов 3 2 СОУ София 37
Божидар Дениславов Соколов 3 41 ОУ София 35
Георги Бориславов Симов 3 16 ОУ София 35
Мартин Марио Иванов 3 98 СОУ София 35
Мери-Ан Атанасова Атанасова 3 112 ОУ София 35
Аделина Венциславова Божкова 3 19 СОУ София 35
Мартин Станиславов Яланджийски 3 19 СОУ София 35
Боян Йорданов Камбуров 3 133 СОУ София 34
Тодор Диянов Ненов 3 126 ОУ София 33
Николай Валентинов Митков 3 19 СОУ София 28
Димитър Филипов Цветков 3 19 СОУ София 27
Бриджит Николаева Баджакова 3 51 СОУ София 14
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 4 клас в гр.София
Име Клас Училище Град Точки
Велислав Петров Гърков 4 2 СОУ София 133
Борис Ангелов Ангелов 4 104 ОУ София 126
Деница Милетиева Василева 4 ОУ"Иван Рилски" Перник 126
Мария Николаева Дренчева 4 ЧСОУ"Св.Георги" София 126
Сандрина Стилиянова Янева 4 104 ОУ София 122
Александър Илиев Куков 4 18 СОУ София 119
Борис Цветанов Гачевски 4 ЧОУ"Веда" София 118
Светослав Георгиев Развигоров 4 НУКК София 112
Надя Василева Тончева 4 73 СОУ София 105
Манол Пламенов Накев 4 ЧСОУ"Дорис Тенеди" София 104
Мартина Пламенова Хаджиколева 4 ЧНУ Питагор София 104
Момчил Каменов Дамянов 4 36 СОУ София 103
Александър Орлинов Гичев 4 107 ОУ София 101
Калоян Николаев Златев 4 104 ОУ София 101
Магдалина Чавдарова Михова 4 51. СОУ София 101
Марио Иванов Янакиев 4 34 СОУ София 101
Наталия Стефанова Стефанова 4 61 ОУ София 100
Явор Калинов Неделчев 4 18 СОУ София 99
Алек Яворов Петров 4 ЧНУ Питагор София 98
Борислав Бойков Попов 4 ЧНУ Питагор София 98
Владимир Радославов Тодоров 4 45 СОУ София 98
Елена Десиславова Шекерлетова 4 ЧНУ Питагор София 98
Йоан Александров Александров 4 48 ОУ София 98
Мария Ганелинова Русинова 4 6 ОУ София 97
Виктория Кристиянова Божилова 4 ЧНУ Питагор София 96
Йоана Здравкова Зарова 4 51 СОУ София 96
Ния Даниелова Димитрова 4 4 ОУ София 96
Гео Геов Калфов 4 ЧСОУ"Св.Георги" София 95
Марин Христов Христов 4 38 ОУ София 94
Мартин Павлов Соколов 4 41 ОУ София 93
Никола Християн Хараланов 4 22 СОУ София 93
Борис Иванов Топалов 4 14 СОУ София 92
Йоан Стефанов Илиев 4 ЧНУ Питагор София 92
Крум Антонов Стефанов 4 18 СОУ София 92
Михаил Тодоров Георгиев 4 19 СОУ София 91
Симеон Стоянов Станчев 4 19 СОУ София 91
Дамяна Георгиева Георгиева 4 2 СОУ София 90
Инна Ивайлова Гешева 4 ЧСОУ"Българско школо" София 90
Калоян Миленов Димитров 4 19 СОУ София 90
Теодора Димитрова Митева 4 ЧОУ"Св.София" София 90
Йоана Николаева Леви 4 19 СОУ София 89
Васил Тодоров Велкушанов 4 20 ОУ София 88
Иво Христов Батаклиев 4 5 ОУ София 87
Михаела Огнянова Андонова 4 5 ОУ София 87
Николай Ивайлов Петров 4 120 ОУ София 87
Радина Божидарова Парашкевова 4 19 СОУ София 86
Виктор Ясенов Костадинов 4 104 ОУ София 85
Михаила Иванова Братанова 4 ЧНУ Питагор София 85
Атанас Найденов Петров 4 107 ОУ София 84
Димитър Димитров Христов 4 ЧНУ Питагор София 84
Тодор Ивайлов Петров 4 36 СОУ София 84
Василена Руменова Тодорова 4 137 СОУ София 83
Мартин Бориславов Божилов 4 ЧОУ"Св.София" София 83
Никола Каменов Дерменджиев 4 145 ОУ София 83
Христо Мигленов Гаджев 4 78 СОУ София 83
Чунг Тханг Нгуен До 4 ЧОУ "Света София" София 83
Ивайла Пламенова Барух 4 ЧОУ"Св.Кл.Охридски" София 82
Лора Тенчева Вълева 4 ЧНУ Питагор София 82
Боряна Веселинова Иванова 4 19 СОУ София 81
Ния Бориславова Петлешкова 4 19 СОУ София 81
Георги Иванов Теодосиев 4 104 ОУ София 80
Димана Борисова Шахова 4 22 СОУ София 80
Йоан Бориславов Иванов 4 ЧНУ Питагор София 80
Моника Тодорова Виденова 4 19 СОУ София 80
Рая Росенова Раденкова 4 134 СОУ София 80
Анди Михайлов Койчев 4 19 СОУ София 79
Виктор Пеев Пеев 4 104 ОУ София 79
Виктория Уй Хоанг 4 102 ОУ София 79
Михаела Миролюбова Маринова 4 51 СОУ София 79
Васил Янков Янев 4 104 ОУ София 78
Даниел Йорданов Недялков 4 54 СОУ София 78
Денислав Николаев Георгиев 4 61 ОУ София 78
Николай Красимиров Йорданов 4 ОУ"Иван Рилски" Перник 78
Георги Димитров Фиданов 4 22 СОУ София 77
Петър Емилов Бръснаров 4 19 СОУ София 77
София Пиер Канде 4 112 ОУ София 77
Никол Джон Уилямс 4 ЧНУ Питагор София 76
Пламена Пламенова Павлова 4 ЧНУ Питагор София 76
Слав Любомиров Бояджиев 4 ЧНУ Питагор София 76
Георги Георгиев Койчев 4 120 ОУ София 75
Данаил Стойчев Рибаров 4 143 ОУ София 75
Лилия Атанасова Атанасова 4 ЧНУ Питагор София 75
Мaртин Мартинов Патриков 4 51 СОУ София 75
Светослав Александров Бориславов 4 51 СОУ София 75
Калина Пламенова Гинова 4 1 СОУ София 74
Камен Жерков Жерков 4 104 ОУ София 73
Катерина Бориславова Георгиева 4 16 ОУ София 73
Константин Асенов Калоянов 4 2 ОУ София 73
Любомира Христова Мищалова 4 ЧНУ Питагор София 73
Николай Мичев Думанов 4 112 ОУ София 73
Ади Светославова Вълкова 4 19 СОУ София 72
Божана Благоева Манчева 4 19 СОУ София 72
Борис Ненчев Смилов 4 НСОУ "София" София 72
Момчил Симеонов Христов 4 104 ОУ София 72
Даниел Иванов Братов 4 17 СОУ София 71
Александра Пламенова Стойчева 4 17 СОУ София 70
Стефан Светлинов Филипов 4 19 СОУ София 70
Камен Пеков Ненчев 4 20 ОУ София 69
Анастасия Стефанова Стоянова 4 19 СОУ София 69
Виктор Асенов Якимов 4 22 СОУ София 69
Борис Алексеев Гудев 4 51 СОУ София 68
Дарина Петрова Господинова 4 18 СОУ София 68
Мартин Иванов Иванчев 4 2 СОУ София 68
Георги Несторов Петков 4 32 СОУ София 67
Калоян Станиславов Костов 4 60 ОУ София 67
София Бориславова Илиева 4 19 СОУ София 66
Преслава Елинова Топалова 4 20 ОУ София 65
Барис Емилов Стоянов 4 96 СОУ София 64
Димитър Александров Гьонов 4 51 СОУ София 64
Алекси Антонов Каравелов 4 112 СОУ София 63
Стоян Петков Нешев 4 19 СОУ София 63
Александра Миленова Кирилова 4 104 ОУ София 62
Ирен Чавдарова Банкова 4 104 ОУ София 62
Шон Джон Уилямс 4 ЧНУ Питагор София 62
Гергана-Паулена Георгиева 4 5 ОУ София 61
Ева Станиславова Станева 4 112 СОУ София 61
Аглея Лазарова Гумнерова 4 5 ОУ София 60
Лора Пламен Митова 4 104 ОУ София 60
Лора Руменова Бинева 4 138 СОУ София 59
Дара Илиян Василева 4 19 СОУ София 57
Ева Илиянова Тихова 4 112 ОУ София 57
Христо Пеев Пеев 4 42 ОУ София 57
Любомир Йовков Станев 4 32 СОУ София 56
Мартин Мирославов Радевски 4 19 СОУ София 56
Стефани Тянкова Димова 4 104 ОУ София 56
Янко Владимиров Янков 4 1 СОУ София 56
Георги Методиев Савов 4 134 СОУ София 55
Деян Славов Иванов 4 138 СОУ София 55
Ванеса Николаева Йорданова 4 56 СОУ София 53
Методи Кирилов Алексиев 4 30 СОУ София 53
Стефан Димитров Минчев 4 47 СОУ София 52
Тодор Тодоров Кордовски 4 19 СОУ София 51
Калоян Асенов Бораджиев 4 32 СОУ София 49
Катрин Владимирова Маркова 4 19 СОУ София 49
Никола Янков Кръчмаров 4 7. СОУ София 49
Росина Владимирова Печева 4 19 СОУ София 48
Дуйгу Ферад Адем 4 19 СОУ София 43
Ива Косева Косева 4 133 СОУ София 41
Кристиан Валентинов Кръстев 4 32 СОУ София 41
Димитър Божидаров Тодоров 4 10 СОУ София 40
Емилета Светлинова Петрова 4 138 СОУ София 40
Пламена Пламенова Боцева 4 112 ОУ София 36
Мартин Златинов Трендафилов 4 36 СОУ София 34
Яна Янкулова Донкова 4 134 СОУ София 34
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 5 клас в гр. .София
Име Клас Училище Град Точки
Петър Димитров Ивановски 5 ПЧМГ София 121
Ивайло Бориславов Симов 5 ПЧМГ София 112
Никола Александров Цачев 5 ПЧМГ София 108
Алек Браян Селвелиев 5 ПЧМГ София 98
Александрос Василиус Триантафилидис 5 ПЧМГ София 96
Петър Александров Генчев 5 ПЧМГ София 96
Ива Славейкова Камбитова 5 ПЧМГ София 95
Силвия Ивайлова Андреева 5 ПЧМГ София 95
Виктор Светославов Величков 5 ПЧМГ София 94
Енчо Борисов Стоянов 5 ПЧМГ София 94
Марина Владимирова Брусарска 5 ПЧМГ София 92
Мила Анатолиева Димитрова 5 ПЧМГ София 92
Даниела Данаилова Желева 5 56 СОУ София 89
Ида Иванова Груева 5 ПЧМГ София 89
Калина Соколова Николова 5 ПЧМГ София 89
Дарина Станислав Стоева 5 ПЧМГ София 88
Беатрис Иванова Иванова 5 ПМГ Кюстендил 86
Лилия Николова Ботушарова 5 ПЧМГ София 86
Станислав Петков Пашкулев 5 ПЧМГ София 86
Стефан Иванов Табаков 5 ПЧМГ София 86
Таня Живкова Живкова 5 138 СОУ София 84
Александър Мартинов Мънчев 5 ПЧМГ София 83
Артур Антонио Минчев 5 19 СОУ София 82
Вивиан Игор Стоянова 5 ЧОУ"д-р Петър Берон" София 82
Деан Радостинов Цанков 5 ПЧМГ София 82
Станимир Димитров Димитрова 5 ПЧМГ София 81
Александър Димитров Драганов 5 ПЧМГ София 78
Росен Росен Стефанов 5 ПЧМГ София 78
Борислав Данаилов Желев 5 56 СОУ София 76
Росица Боянова Караиванова 5 ПЧМГ София 76
Никола Теодор Милков 5 19 СОУ София 75
Ния Илиян Илиева 5 ПЧМГ София 75
Веселин Николаев Христов 5 ПЧМГ София 73
Веселин Бориславов Атанасов 5 17 СОУ София 72
Явор Борисов Цебов 5 ПМГ Кюстендил 72
Алескандър Томов Вашаров 5 ПЧМГ София 71
Деница Христова Бойкова 5 ПЧМГ София 71
Хрисиана Венелинова Тодорова 5 ПЧМГ София 71
Боян Велимиров Йотов 5 20 ОУ София 69
Димитър Яворов Мантарков 5 19 СОУ София 69
Ния Добринова Митева 5 ПЧМГ София 68
Алекс Викторов Йосифов 5 ПЧМГ София 67
Милена Захариева Кънева 5 ПЧМГ София 66
Ивайло Йорданов Камбуров 5 ПЧМГ София 65
Антония Димитрова Томова 5 ПЧМГ София 64
Александра Ивайлова Владикин 5 134 СОУ София 63
Николета Ценимирова Чапанова 5 ПЧМГ София 61
Калоян Светославов Огнянов 5 ПЧМГ София 59
Симеон Антонов Делев 5 18 СОУ София 58
Мира Ивова Иванова 5 ПЧМГ София 56
Мария Стоянова Иванова 5 ПЧМГ София 55
Радослав Бранимиров Ананиев 5 15 СОУ София 52
Любомира Людмилова Ангелова 5 32 СОУ София 52
Борис Калинов Петров 5 19 СОУ София 49
Владимир Антонов Тошев 5 121 СОУ София 47
Владимир Генчев Денчев 5 НСОУ София София 47
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 6 клас в гр. София
Име Клас Училище Град Точки
Борислав Кирилов Кирилов 6 ПЧМГ София 140
Дарина Драгомирова Великова 6 ПЧМГ София 114
Монир Жихад Ел-Бикай 6 ПЧМГ София 114
Виктор Атанасов Ангелов 6 ПЧМГ София 111
Александър Емилов Стефанов 6 ПЧМГ София 110
Любослав Иванов Стефанов 6 ПЧМГ София 110
Кристина Цанкова Михова 6 ПЧМГ София 108
Ян Дамянов Анастасов 6 ЧОУ"Ерих Кестнер" София 105
Адриана Евгениева Блажева 6 ПЧМГ София 103
Радостин Бисеров Хаджимарков 6 ПЧМГ София 102
Александър Федев Тослев 6 ПЧМГ София 101
Йордан Светославов Бозаджийски 6 ЧОУ"Св.София" София 101
Риаз Шагор Бхуян 6 ПЧМГ София 101
Никола Георгиев Славчев 6 ПЧМГ София 100
Мартин Радославов Иванов 6 СМГ София 98
Александър Иванов Иванов 6 ПЧМГ София 97
Никола Станиславов Витанов 6 104 СОУ София 96
Николай Димитров Драганов 6 ПЧМГ София 96
Боян Павлов Павлов 6 49 ОУ София 95
Димитър Константинов Въндев 6 22 СОУ София 95
Йоана Иванова Тренкова 6 88 СОУ София 94
Конатантин Иванов Пеев 6 ЧОУ"Св.София" София 94
Милен Георгиев Младенов 6 36 СОУ София 94
Данаил Константинов Япраков 6 ПЧМГ София 93
Никола Крумов Плакунов 6 ПЧМГ София 92
Николета Николаева Милушева 6 ПЧМГ София 92
Ивайло Сергеев Милушев 6 ПЧМГ София 90
Тома Георгиев Златарев 6 ПЧМГ София 90
Павел Василев Николов 6 ПЧМГ София 89
Вероника Атанасова Симеонова 6 36 СОУ София 87
Максим Браян Селвелиев 6 ПЧМГ София 87
Дамяна Станимирова Хаджигенова 6 ЧСОУ"Дружба" София 86
Иван Атанасов Паскалев 6 ПЧМГ София 86
Мартин Йорданов Дамянов 6 104 СОУ София 86
Марио Красимиров Велков 6 ПЧМГ София 84
Дара Бориславова Танкова 6 ПЧМГ София 83
Георги Николаев Иванов 6 ПЧМГ София 81
Мила Детелит Кръстева 6 ПЧМГ София 80
Петър Тодоров Панайотов 6 79 СОУ София 79
Маргарита Ангелова Иванова 6 ПЧМГ София 78
Ники Ивайлов Иванов 6 ПЧМГ София 78
Петър Славов Иванов 6 137 СОУ София 76
Анастасия Тодорова Тодорова 6 ПЧМГ София 74
Веселин Пламенов Дерменджиев 6 ПЧМГ София 74
Антон Велимиров Йотов 6 ПЧМГ София 73
Гергана Иванова Тотева 6 НУКК София 72
Мелиса Висенте Аренияс Аро 6 ПЧМГ София 72
Христо Урумов 6 ПЧМГ София 71
Васил Василев Генов 6 ПЧМГ София 70
Александра Николаева Чобанова 6 107 ОУ София 69
Ивелина Ивайлова Петкова 6 36 СОУ София 65
Йосиф Щерев Маринов 6 ПЧМГ София 62
Невена Петрова Стоянова 6 ПЧМГ София 51
Константин Георгиев Богданов 6 2 СОУ София 35
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 7 клас в гр. София
Име Клас Училище Град Точки
Михаела Филипова Гледачева 7 ПЧМГ София 175
Ели Димитрова Витанова 7 ПЧМГ София 129
Драгомир Драгомиров Ганев 7 ПЧМГ София 126
Никола Николаев Тодоров 7 ПЧМГ София 125
Волен Стефанов Николов 7 ПЧМГ София 118
Ивана Димитрова Николова 7 ПЧМГ София 118
Никол Николаева Данкинова 7 ПЧМГ София 117
Иво Станиславов Йорданов 7 ПЧМГ София 116
Йоана Спасова Димчова 7 ПЧМГ София 110
Тодор Иванов Кюркчиев 7 ПЧМГ София 109
Красимира Данаилова Каменова 7 ЧОУ"Св.София" София 105
Огнян Пламенов Барух 7 ЧОУ"Св.Кл.Охридски" София 105
Михаела Михайлова Георгиева 7 ПЧМГ София 103
Ина Пертова Нацева 7 ЧОУ"Св.София" София 102
Илиана Бойко Генова 7 142 ОУ с РИО София 101
Александър Асенов Спиридонов 7 ПЧМГ София 96
Людмил Даниелов Кузманов 7 НУКК София 96
Васил Николов Николов 7 ПЧМГ София 93
Константин Константинов Грозданов 7 ПЧМГ София 93
Мила Росенова Поцкова 7 ПЧМГ София 91
Силвия Илиева Димитрова 7 ПЧМГ София 87
Александър-Йоан Василев Попов 7 ПЧМГ София 84
Минко Павлов Минков 7 20 ОУ София 81
Петър Димитров Пелов 7 ПЧМГ София 81
Александър Станиславов Ранделов 7 ПЧМГ София 78
Кристиян Иванов Тенчев 7 ПЧМГ София 72
Лора Стефанова Илиева 7 ПЧМГ София 69
Борислава Иванова Цветкова 7 100 ОУ София 65
Борис Руменов Димитров 7 ПЧМГ София 62
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 8 клас в гр.София
Име Клас Училище Град Точки
Алек Кристианов Димитров 8 ПЧМГ София 159
София Лъчезарова Матеева 8 АК София 141
Николай Димитров Митев 8 АК София 114
Борис Антоанов Камбуров 8 ПЧМГ София 109
Валентин Людмилов Ангелов 8 СМГ София 92
Петър Божидаров Тодоров 8 НПМГ София 90
Сава Константинов Казаков 8 НПМГ София 90
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 9 клас в гр. София
Име Клас Училище Град Точки
Кристиян Владимиров Василев 9 ПЧМГ София 144
Владимира Пламенова Иринчева 9 ПЧМГ София 141
Николай Евгениев Благоев 9 АК София 124
Никола Иванов Янакиев 9 СМГ София 107
Калин Тодоров Примов 9 ПЧМГ София 88
         
Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" (2015 г.)
от 11 клас в гр. София
Име Клас Училище Град Точки
Робърт Божидар Сисоев 11 1 АЕГ София 90

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати на участниците в XХІV турнир "Черноризец Храбър" проведен на 31.10.2015 г.