Начало | Новини | Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър" проведен на 1.11.2016 г.

Новини

Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър" проведен на 1.11.2016 г.

 


Таблица 1: клас2

Резултати от състезание"Черноризец Храбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Моника Станимирова Илиева 2 79 СУ София 86
2 Борислава Йорданова Данчева 2 7 ОУ Кюстендил 83
3 Калина Николаева Маринова 2 ЧНУ "Питагор" София 83
4 Красимир Делчев Тухчиев 2 142 ОУ София 80
5 Ивана Радославова Иванова 2 ЧНУ "Питагор" София 77
6 Пламен Пламенов Доковски 2 34 ОУ София 77
7 Филип Христофоров Недялков 2 129 ОУ София 77
8 Беата Асенова Алексиева 2 2 СУ София 75
9 Владимир Евгениев Градинаров 2 36 СУ София 75
10 Елена Момчилова Петкова 2 ЧОУ"Томас Едисон" София 75
11 Аделина Цветкова Доровска 2 ЧНУ "Питагор" София 73
12 Димитър Димитров Дачев 2 51 СУ София 73
13 Кристиян Мирославов Кулеков 2 36 СУ София 73
14 Ива Ивелинова Андреева 2 25 ОУ София 72
15 Рая Албенова Родопманова 2 ЧОУ"П.Берон" София 72
16 Ангел Ангелов Динев 2 ЧНУ "Питагор" София 71
17 Габриела Георгиева Благоева 2 7 ОУ Кюстендил 70
18 Неда Венцислав Костова 2 ЧНУ "Питагор" София 70
19 Ева Иво Николова 2 ЧНУ "Питагор" София 68
20 Атина Красимирова Русинова 2 ЧНУ "Питагор" София 67
21 Димитър Людмил Тананов 2 107 ОУ София 67
22 Марта Александрова Алдева 2 ЧНУ "Питагор" София 67
23 Александър Ферхат Куруджу 2 ЧОУ"Томас Едисон" София 66
24 Мария Касия Людмилова Петрова 2 107 ОУ София 66
25 Калин Любенов Иванов 2 7 ОУ Кюстендил 65
26 Петър Атанасов Буглов 2 25 ОУ София 65
27 Стефания Георгиева Георгиева 2 30 СУ София 65
28 Самуил Евгениев Георгиев 2 ЧНУ "Питагор" София 64
29 Ана Мария Красимирова Гюрова 2 НУКК София 63
30 Борислав Ганчев Колев 2 199 ОУ София 63
31 Валери Асенов Петров 2 ЧНУ "Питагор" София 63
32 Дея Калинова Нинова 2 ЧОУ"Св.София" София 63
33 Анита Александрова Карапенева 2 43 ОУ София 62
34 Антон Петров Кирков 2 ЧОУ"Кл.охридски" София 61
35 Георги Димитров Торбов 2 ЧСУ"Цар Симеон Велики" София 61
36 Мила Огнянова Бъклова 2 32 СУ София 61
37 Алина Красимирова Боянова 2 ЧНУ "Питагор" София 59
38 Денислав Бориславов Борисов 2 7 ОУ Кюстендил 59
39 Елизабет Георгиева Календерова 2 ЧНУ "Питагор" София 59
40 Стефан Стефанов Николов 2 ЧНУ "Питагор" София 59
41 Петър Петров Георгиев 2 ЧОУ"П.Берон" София 58
42 Ивайло Стефанов Недков 2 ЧНУ "Питагор" София 57
43 Никола Иванов Христов 2 19 СУ София 57
44 Ева Милен Михайлова 2 73 СОУ София 56
45 Йоана Николаева Бунчева 2 79 СУ София 56
46 Ирина Йорданова Йорданова 2 54 СУ София 56
47 Калина Димитрова Дабчева 2 127 СУ София 56
48 Матея Цветлинов Кръстев 2 ЧОУ"Св.София" София 56
49 Рада Радославова Иванова 2   София 56
50 Симеон Николаев Сотиров 2 ЧНУ "Питагор" София 56
51 Аделина Даниелова Келайдинова 2 51 СУ София 55
52 Вяра Владимирова Панчева 2 51 СУ София 55
53 Калин Петров Дубина 2 133 СУ София 54
54 Ева Драгомирова Стойнева 2 ЧОУ"Св.София" София 53
55 Филип Благовест Минев 2 ЧНУ "Питагор" София 53
56 Деян Желязков Нъков 2 НУКК София 52
57 Константин Бориславов Ганков 2 7 СУ София 52
58 Биляна Станимирова Атанасова 2 32 СУ София 51
59 Бояна Атанасова Иванова 2 ЧНУ "Питагор" София 51
60 Калоян Георгиев Кичуков 2 36 СУ София 51
61 Андреа Александрова Гарибова 2 ЧНУ "Питагор" София 50
62 Мария Бориславова Братанова 2 19 СУ София 50
63 Мая Иванова Антонова 2 38 ОУ София 50
64 Мелани Ивова Иванова 2 34 ОУ София 50
65 Александрина Илиянова Толева 2 ЧОУ"Св.София" София 49
66 Теодора Илиянова Шандуркова 2 32 СУ София 49
67 Алекса Валентин Коен 2 ЧНУ "Питагор" София 48
68 Кристиян Добромиров Велковски 2 ЧНУ "Питагор" София 48
69 Ния Евгений Манолова 2 2 СУ София 48
70 Калояна Венциславова Кайнакчиева 2 ЧНУ "Питагор" София 47
71 Стела Стоянова Тренин 2 1 СУ София 47
72 Велизар Владимиров Асенов 2 7 ОУ Кюстендил 46
73 Златина Асенова Юрукова 2 112 ОУ София 46
74 Юлиян Ясенов Минов 2 104 ОУ София 46
75 Ая Петър Карнакова 2 НУКК София 45
76 Бонислав Иванов Бонев 2 38 СУ София 44
77 Ивона Бисерова Миланова 2 7 ОУ Кюстендил 43
78 Димитър Живков Сакалийски 2 НУКК София 42
79 Божидар Божидаров Тодев 2 76 ОУ София 41
80 Деляна Ивова Недялкова 2 НСУ София София 41
81 Ема Искренова Николова 2 18 СУ София 41
82 Косара Тони Дончева 2 18 СОУ София 40
83 Петриана Неделкова Петрова 2 ЧОУ"Св.София" София 40
84 Румен Ангелов Маринчев 2 51 СУ София 40
85 Калоян Красимиров Тодоров 2 32 СУ София 38
86 Лилия Владимирова Панчева 2 51 СУ София 38
87 Генчо Драгославов Дойчинов 2 НУКК София 37
88 Наталия Ганчева Колева 2 199 ОУ София 37
89 Борис Александров Димитров 2 34 ОУ София 36
90 Емил Иво Златев 2 ЧНУ "Питагор" София 35
91 Илия Петров Савов 2 2 СУ София 35
92 Любослав Радославов Минов 2 51 СУ София 35
93 Никола Емил Янков 2 ЧНУ "Питагор" София 35
94 Юлиан Цветомиров Павлов 2 104 ОУ София 35
95 Алекс Дамянов Белчев 2 61 ОУ София 34
96 Христиан Христов Цветков 2 122 ОУ София 33
97 Траян Станиславов Захариев 2 120 ОУ София 30
98 Антония Стефанова Велева 2 98 НУ София 28
99 Велизар Георгиев Георгиев 2 25 ОУ София 24
100 Александър Йорданов Дамянов 2 104 ОУ София 21

Таблица 2: клас3

Резултати от състезание "Черноризец Храбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Антон Иванов Кремов 3 ЧНУ"Питагор" София 132
2 Огнян Бойков Огнянов 3 ЧОУ"Св.София" София 129
3 Никола Павлов Минков 3 20 ОУ София 115
4 Боян Велизаров Руженов 3 ЧОУ"Св.София" София 114
5 Георги Ставрев Николов 3 38 СУ София 114
6 Лъчезар Иванов Вълев 3 36 СУ София 112
7 Богдан Любомиров Наков 3 ЧНУ"Питагор" София 107
8 Калоян Павлов Колев 3 36 СУ София 104
9 Лена Александрова Дипчикова 3 ЧНУ"Питагор" София 104
10 Ради Иван-Асен Иванов 3 ЧНУ"Питагор" София 104
11 Калоян Троянов Радулов 3 22 СУ София 103
12 Сара Красимирова Илиева 3 ЧНУ"Питагор" София 103
13 Никола Стефанов Димитров 3 ЧНУ"Питагор" София 98
14 Виктория Илианова Пламенова 3 НСУ"София" София 94
15 Анна Андреева Цекова 3 ЧНУ"Питагор" София 93
16 Денис Росенов Карабашев 3 5 ОУ София 93
17 Сава Дима Събев 3 ЧНУ"Питагор" София 93
18 Ян Илиянов Йорданов 3 ЧНУ"Питагор" София 92
19 Сияна Цветелинова Съйкова 3 ЧНУ"Питагор" София 91
20 Георги Антонов Домозетски 3 ЧСУ"Дорис Тенеди" София 90
21 Кирил Манолов Курдаланов 3 ЧНУ"Питагор" София 88
22 Евгени Ясенов Комсалов 3 2 СУ София 87
23 Йоана Йонкова Калпачка 3 НУКК София 86
24 Калоян Иванов Пенев 3 ЧНУ"Питагор" София 84
25 Виктория Петрова Димитрова 3 ЧНУ"Питагор" София 83
26 Виктор Николай Димитров 3 41 ОУ София 81
27 Виктор Красимиров Маринов 3 112 ОУ София 80
28 Виктория Момчилова Георгиева 3 НСУ"София" София 80
29 Ивайло Атанасов Добрев 3 ЧОУ"Св.София" София 77
30 Мартинес Мартин Михайлов 3 56 ОУ София 77
31 Стефан Ивов Радославов 3 ЧОУ"Св.София" София 77
32 Калоян Димитров Томов 3 34 ОУ София 76
33 Снежана Георгиева Гърчева 3 НУКК София 76
34 Лора Владимирова Рангелова 3 ЧОУ"Св.София" София 75
35 Максим Александър Дерижан 3 38 СУ София 75
36 Савина Стоянова Иванова 3 ЧНУ"Питагор" София 75
37 Антония Антонова Петрова 3 ЧНУ"Питагор" София 74
38 Мартин Момчилов Шопов 3 107 ОУ София 73
39 Емил Чавдаров Омайски 3 НУКК София 71
40 Виктория Георгиева Георгиева 3 22 СУ София 67
41 Емилия Панайотова Николова 3 36 СУ София 67
42 Николай Николаев Петелов 3 48 ОУ София 67
43 Ирина Димитрова Ганчева 3 ЧНУ"Питагор" София 65
44 Стефан Велиславов Танев 3 19 СУ София 64
45 Борислава Бориславова Кръстанова 3 НУКК София 63
46 Виолета Николова Ботушарова 3 38 ОУ " София 63
47 Мартин Матеев Панчаревски 3 107 ОУ София 62
48 Иван Радославов Ламбев 3 139 ОУ София 61
49 Миа Веселинова Калчева 3 38 СУ София 57
50 Адриана Петрова Петрова 3 19 СУ София 55
51 Райна Филипова Петкова 3 51 СУ София 55
52 Калина Боянова Икономова 3 7 СУ София 54
53 Християн Владимиров Николов 3 49 ОУ София 54
54 Инаят Ерланулъ Опаш 3 ЧНУ"Питагор" София 52
55 Марая Петрова Войнова 3 56 СУ София 52
56 Лиа Красимирова Боянова 3 ЧНУ"Питагор" София 51
57 Виктория Емилова Якимова 3 30 СУ София 49
58 Ивана Иванова Самарджиева 3 134 ОУ София 49
59 Магдалена Евгениева Андреева 3 30 СУ София 49
60 Кирил Кирилов Кирилов 3 22 СУ София 45
61 Петър Петров Кошничарски 3 38 СУ София 44
62 Даниел Станимиров Димов 3 6 ОУ София 38

Таблица 3: клас4

Резултати от състезание "Черноризец Храбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Георги Георгиев Славчев 4 107 ОУ София 140
2 Борис Калинов Азгоров 4 ЧОУ"Св.София" София 133
3 Калоян Георгиев Еленков 4 22 СУ София 126
4 Калоян Владиславов Цанев 4 ЧНУ"Питагор" София 122
5 Илияна Веселинова Сладкова 4 ЧНУ"Питагор" София 122
6 Магдалена Петрова Николова 4 ЧНУ"Питагор" София 121
7 Алберт Константин Асенов Иваницов 4 ЧНУ"Питагор" София 119
8 Александър Красимиров Янчев 4 98 НУ София 119
9 Милен Миленов Шуманов 4 ЧНУ"Питагор" София 119
10 Калоян Иванов Славков 4 19 СУ София 118
11 Диана Константинова Андреева 4 ЧНУ"Питагор" София 115
12 Константин Славеев Славов 4 51 СУ София 115
13 Асен Тодоров Примов 4 ЧНУ"Питагор" София 112
14 Кристиян Ивов Иванов 4 34 ОУ София 112
15 Никола Кирилов Георгиев 4 ЧНУ"Питагор" София 112
16 Вергиния Илианова Колева 4 51 СУ София 110
17 Никола Димитров Йорданов 4 55 СУ София 110
18 Георги Мирославов Николов 4 7 СУ София 108
19 Радослав Петров Радев 4 36 СУ София 108
20 Адриана Емилова Динова 4 18 СУ София 105
21 Калоян Славов Гърков 4 34 ОУ София 105
22 Манол Росенов Русков 4 107 ОУ София 105
23 Ния Драгомирова Рашева 4 32 СУ София 105
24 Атанас Ивайлов Ивановски 4 ЧОУ"Св.София" София 104
25 Калоян Августинов Маринов 4 32 СУ София 104
26 Сияна Сергеева Миланова 4 107 ОУ София 104
27 Илия Константинов Василев 4 НУ"София" София 104
28 Александър Мирославов Гатев 4 30 ОУ София 101
29 Велина Любомирова Станева 4 51 СУ София 101
30 Явор Йорданов Симеонов 4 41 ОУ София 101
31 Никол Стефанова Велева 4 98 НУ София 99
32 Александра Светлозарова Янкова 4 92 ОУ София 98
33 Анас Аднан Макхзум 4 32 СУ София 97
34 Деян Деянов Илиев 4 25 ОУ София 97
35 Екатерина Стефанова Стойчева 4 81 СУ София 97
36 Константин Бисеров Парашкевов 4 2 СУ София 97
37 Слав Стефанов Стефанов 4 41 ОУ София 97
38 Ясен Павлов Ташков 4 18 СУ София 97
39 Йоан Минков Пиндев 4 41 ОУ София 96
40 Марина Стоянова Герова 4 18 СУ София 95
41 Ангел Неделчев Николов 4 134 СУ София 94
42 Андреа Николаева Нейчева 4 ЧНУ"Питагор" София 94
43 Никола Петров Сяров 4 122 ОУ София 94
44 Андрей Николаев Младенов 4 ЧНУ"Питагор" София 93
45 Естела Тодорова Балева 4 1 СУ София 93
46 Иван Георгиев Иванов 4 107 ОУ София 93
47 Мина Христова Лазарова 4 ЧОУ"Св.София" София 93
48 Емил Василев Атанасов 4 ЧНУ"Питагор" София 92
49 Борис Веселинов Ханджиев 4 ЧНУ"Питагор" София 91
50 Бояна Петкова Йорданова 4 ЧОУ"Св.София" София 91
51 Емил Константинов Момчев 4 43 ОУ София 91
52 Лора Андреева Цекова 4 ЧНУ"Питагор" София 90
53 Калоян Данаилов Цонков 4 18 СУ София 90
54 Мартин Драгомиров Стойнев 4 ЧОУ"Св.София" София 90
55 Димана Любомирова Чакърова 4 120 ОУ София 88
56 Виктор Красимиров Георгиев 4 ЧНУ"Питагор" София 87
57 Пресияна Павлова Петкова 4 ЧОУ"Св.София" София 87
58 Силвия Добринова Анова 4 105 СУ София 87
59 Александър Емилов Макаров 4 146 ОУ София 85
60 Християна Владимирова Ангелова 4 104 ОУ София 84
61 Вяра Димитрова Велева 4 ЧНУ "Фоти" София 83
62 Теодор Иванов Караданев 4 34 ОУ София 83
63 Зорница Росенова Янева 4 ЧНУ"Питагор" София 83
64 Мира Иванова Георгиева 4 33 ОУ София 82
65 Андрей Делчев Христов 4 126 ОУ София 81
66 Борил Валериев Милетиев 4 92 СУ София 80
67 Михаил Михаилов Манойлов 4 98 НУ София 80
68 Славея Иванова Нушева 4 ЧНУ"Питагор" София 80
69 Калоян Каменов Колев 4 20 ОУ София 80
70 Михаела Атанасова Буглова 4 25 ОУ София 80
71 Виктория Валентинова Георгиева 4 18 СУ София 79
72 Калина Илиева Еврева 4 19 СУ София 79
73 Александър Емил Василев 4 2 СУ София 77
74 Магдалена Светославова Петрова 4 129 ОУ София 77
75 Алек Асенов Константинов 4 119 СУ София 77
76 Зорница Станчева Иванова 4 134 СУ София 77
77 Катерина Чавдарова Трендафилова 4 ЧНУ"Питагор" София 76
78 Магдалина Ивайлова Кастеллиева 4 30 ОУ София 76
79 Яна Николова Александрова 4 1 СУ София 76
80 Виктор Василев Пенев 4 41 ОУ София 75
81 Златина Веселинова Веселинова 4 7 ОУ Кюстендил 75
82 Данаил Илиянов Шандурков 4 32 СУ София 73
83 Кристиян Юлиянов Стефанов 4 109 ОУ София 73
84 Николай Петров Гурков 4 ЧНУ"Питагор" София 73
85 Стефания Атанасова Пъдева 4 ОУ"Г.Кирков" Казанлък 72
86 Тина Бориславова Кръстева 4 137 СУ София 71
87 Ирен Христова Христова 4 ЧНУ"Питагор" София 71
88 Алиса Иво Кръстева 4 138 СУ София 70
89 Александър Николаев Христов 4 73 СУ София 70
90 Дамяна Кирилова Димитрова 4 ЧНУ"Питагор" София 68
91 Юлиан Димитров Райнов 4 51 СУ София 68
92 Алексай Ангелов Кънов 4 ОУ"Петър Берон" Костинброд 67
93 Вилхелм Антон Краус 4 ЧНУ"Питагор" София 67
94 Евгени Димитров Попов 4 33 ОУ София 66
95 Лазар Ангелов Стумбов 4 ЧОУ"Св.София" София 66
96 Андрей Станков Панделиев 4 ЧНУ"Питагор" София 64
97 Мартин Аргиров Тодоров 4 34 ОУ София 64
98 Александър Илиянов Райчев 4 139 ОУ София 63
99 Георги Златанов Василев 4 17 СУ София 63
100 Филип Иванов Николов 4 17 СУ София 62
101 Илина Петкова Илиева 4 ЧНУ"Питагор" София 62
102 Боян Мирославов Станчев 4 150 ОУ София 61
103 Слави Иванов Самарджиев 4 134 ОУ София 61
104 Зорница Иво Хинова 4 22 СУ София 61
105 Деян Боянов Миленов 4 ОУ "Св.Кирил и Методий София 60
106 Илиян Венциславов Настев 4 126 ОУ София 60
107 Виктория Боянова Терзиева 4 2 СУ София 58
108 Боян Руменов Бонов 4 18 СУ София 57
109 Андреас Димитриос Космидис 4 28 СУ София 51
110 Андрей Каменов Бозев 4 18 СУ София 49
111 Александър Николаев Ненчев 4 2 СУ София 42
112 Антон Иванов Иванов 4 21 СУ София 35
113 Александър Георгиев Кръстев 4 98 ОУ София 35
114 Божидар Дениславов Соколов 4 41 ОУ София 26

Таблица 4: клас5

Резултати от състезание "Черноризец Храбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Антон Георгиев Бресковски 5 107 ОУ София 112
2 Димитър Димитров Христов 5 ПЧМГ София 108
3 Сандрина Стилиянова Янева 5 104 ОУ София 106
4 Деница Милетиева Василева 5 ПМГ Перник 105
5 Преслав Георгиев Георгиев 5 ПЧМГ София 104
6 Александър Станимиров Каролев 5 2 СУ София 99
7 Петър Емилов Бръснаров 5 ПЧМГ София 99
8 Гео Геов Калфов 5 ПЧМГ София 98
9 Йоанна Стоянова Лалева 5 ПЧМГ София 97
10 Алек Яворов Петров 5 ПЧМГ София 97
11 Богомил Ивайлов Кастеллиев 5 107 ОУ София 95
12 Йоана Николаева Леви 5 ПЧМГ София 95
13 Надя Василева Тончева 5 73 СУ София 94
14 Стамена Ангелова Маринчева 5 51 СУ София 94
15 Ефтим Тотьов Александров 5 ПМГ Перник 93
16 Мартина Пламенова Хаджиколева 5 ПЧМГ София 93
17 Велислав Петров Гърков 5 2 СУ София 92
18 Ева Димитрова Торбова 5 ЧСУ Цар Симеон Велики София 92
19 Елена Десиславова Шекерлетова 5 ПЧМГ София 91
20 Ниа Даниел Новоселски 5 ЧОУ"Св.София" София 91
21 Боян Константинов Трендафилов 5 ПЧМГ София 90
22 Георги Петров Цонев 5 ПЧМГ София 89
23 Явор Александров Дурев 5 ПЧМГ София 89
24 Благовеста Динева Бозаджиева 5 ПЧМГ София 88
25 Борис Алексеев Гудев 5 ПЧМГ София 88
26 Елена Любомирова Пейновска 5 107 ОУ София 88
27 Иван Петров Чолаков 5 ПЧМГ София 88
28 Никол Джон Уилямс 5 ПЧМГ София 87
29 Борислав Бойков Попов 5 ПЧМГ София 86
30 Емилия Георгиева Чукалева 5 ПЧМГ София 86
31 Калоян Николаев Златев 5 ПЧМГ София 86
32 Мира Ивайлова Ганчева 5 ПЧМГ София 86
33 Ралица Станиславова Йорданова 5 ПЧМГ София 86
34 Рая Росенова Раденкова 5 ПЧМГ София 86
35 Александър Ангелов Петров 5 ПЧМГ София 85
36 Александър Стойчев 5 ПЧМГ София 84
37 Георги Димитров Фиданов 5 22 СУ София 84
38 Елена Даниелова Барутева 5 ПЧМГ София 84
39 Наталия Светозарова Недялкова 5 107 ОУ София 83
40 Александър Александров Вълчев 5 126 ОУ София 82
41 Момчил Симеонов Христов 5 104 ОУ София 81
42 Ния Хайрабедян 5 ПЧМГ София 80
43 Даниел Венциславов Колев 5 ПЧМГ София 78
44 Ива Ивайлова Николова 5 107 ОУ София 78
45 Христо Иванов Дончев 5 ПЧМГ София 78
46 Анастасия Стефанова Стоянова 5 ПЧМГ София 77
47 Дамяна Георгиева Георгиева 5 107 ОУ София 77
48 Любомира Христова Мищалова 5 ЧОУ"Банкерче" София 77
49 Христо Начков Божков 5 ПМГ Перник 76
50 Георги Светославов Катушев 5 107 ОУ София 75
51 Дамян Радостинов Тодоров 5 ПЧМГ София 75
52 Слав Любомиров Бояджиев 5 107 ОУ София 75
53 Виктор Асенов Якимов 5 ЧУ "Дрита" София 74
54 Виктор Недялков Михайлов 5 ПЧМГ София 74
55 Виктор Ясенов Костадинов 5 ПЧМГ София 74
56 Димана Борисова Шахова 5 22 СУ София 74
57 Иван Николаев Димов 5 ПЧМГ София 74
58 Деян Георгиев Ботев 5 ПМГ Перник 73
59 Пламена Пламенова Павлова 5 ПЧМГ София 72
60 Михаил Миленов Михайлов 5 ПЧМГ София 70
61 Дарина Константинова Маркова 5 ПЧМГ София 69
62 Мия Симеонова Симеонова 5 ПЧМГ София 68
63 Михаил Михайлов Захариев 5 ПЧМГ София 67
64 Михаила Иванова Браганова 5 ПЧМГ София 67
65 Георгиа Върбанова Минкова 5 20 ОУ София 62
66 Дарина Петрова Господинова 5 ПЧМГ София 59
67 Емил Емилов Йончев 5 ПЧМГ София 59
68 Николай Красимиров Йорданов 5 ПМГ Перник 59
69 Павел Димитров Чохаджиев 5 ПЧМГ София 59
70 Ина Веселинова Молова 5 107 ОУ София 57
71 Шон Джон Уилямс 5 ПЧМГ София 56
72 Яна Янкулова Донкова 5 134 СУ София 55
73 Момчил Йорданов Борисов 5 12 СУ София 37

Таблица 5: клас6

Резултати от състезание "Черноризец Храбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Виктор Светославов Величков 6 ПЧМГ София 129
2 Петър Димитров Ивановски 6 ПЧМГ София 129
3 Петър Александров Генчев 6 ПЧМГ София 118
4 Милена Захариева Кънева 6 ПЧМГ София 117
5 Никола Теодор Милков 6 19 СУ София 117
6 Ния Илиян Илиева 6 ПЧМГ София 115
7 Давид Венелинов Димитров 6 107 ОУ София 114
8 Евелина Даниелова Боянова 6 ПЧМГ София 114
9 Росен Росен Стефанов 6 ПЧМГ София 111
10 Силвия Ивайлова Андреева 6 ПЧМГ София 111
11 Ида Иванова Груева 6 ПЧМГ София 110
12 Пламен Ивайлов Николов 6 107 ОУ София 110
13 Вероника Радославова Аспарухова 6 ПЧМГ София 107
14 Деан Радостинов Цанков 6 ПЧМГ София 107
15 Мила Анатолиева Димитрова 6 ПЧМГ София 107
16 Александър Димитров Драганов 6 ПЧМГ София 106
17 Александър Лъчезаров Христов 6 ПЧМГ София 106
18 Константин Асенов Юруков 6 ПЧМГ София 105
19 Мартин Петров Цветков 6 ПЧМГ София 105
20 Мира Ивова Иванова 6 ПЧМГ София 105
21 Антония Димитрова Томова 6 ПЧМГ София 104
22 Ивайло Бориславов Симов 6 ПЧМГ София 104
23 Лилия Николова Ботушарова 6 ПЧМГ София 104
24 Марина Владимирова Брусарска 6 ПЧМГ София 104
25 Радослава Димитрова Дачева 6 107 ОУ София 104
26 Дарина Красимирова Чакърова 6 107 ОУ София 101
27 Никола Красимиров Цачев 6 ПЧМГ София 101
28 Росица Боянова Караиванова 6 ПЧМГ София 100
29 Борис Росенов Разбойников 6 ПЧМГ София 99
30 Вивиан Игор Стоянова 6 ПЧМГ София 99
31 Даниел Валентинов Генев 6 ПЧМГ София 99
32 Ивайло Йорданов Камбуров 6 ПЧМГ София 99
33 Калина Соколова Николова 6 ПЧМГ София 98
34 Алекс Росенов Карабашев 6 107 ОУ София 97
35 Станислав Петков Пашкулев 6 ПЧМГ София 96
36 Даряна Галинова Георгиева 6 ПЧМГ София 95
37 Димитър Светлинов Манов 6 ПЧМГ София 95
38 Деница Христова Бойкова 6 ПЧМГ София 93
39 Николета Ценимирова Чапанова 6 ПЧМГ София 93
40 Стефан Иванов Табаков 6 ПЧМГ София 91
41 Любомира Стоянова Францова 6 107 ОУ София 89
42 Александър Томов Вашаров 6 ПЧМГ София 89
43 Преслав Цанков Панков 6 35 СУ София 88
44 Александра Емилова Нинова 6 107 ОУ София 86
45 Дарина Станислав Стоева 6 ПЧМГ София 86
46 Ива Славейкова Камбитова 6 ПЧМГ София 86
47 Маргарита Евгениева Николова 6 ПЧМГ София 86
48 Димитър Радославов Лозанов 6 107 ОУ София 80
49 Александър Калоянов Тодоров 6 АААкадемия София 79
50 Белослава Лазарова Малакова 6 ПЧМГ София 76
51 Христо Петров Бакрачев 6 107 ОУ София 76
52 Юлия Стилиянова Месохорянаки 6 38 ОУ София 74
53 Явор Борисов Цебов 6 ПМГ Кюстендил 74
54 Алек Браян Селвелиев 6 ПЧМГ София 73
55 Кардам Троянов Петров 6 ПЧМГ София 73
56 Алберт Дамянов Белчев 6 61 ОУ София 71
57 Иван Веселинов Веселинов 6 7 ОУ Кюстендил 71
58 Вяра Ивайлова Иванова 6 107 ОУ София 65
59 Маргарита Венелинова Георгиева 6 ПЧМГ София 63
60 Виктор Йорданов Илчев 6 127 СУ София 62
61 Димитър Яворов Мантарков 6 19 СУ София 58

Таблица 6: клас7

Резултати от състезание "Черноризец Храбър" 2016
  име клас училище град точки
1 Борислав Кирилов Кирилов 7 ПЧМГ София 152
2 Дарина Драгомирова Великова 7 ПЧМГ София 124
3 Любослав Иванов Стефанов 7 ПЧМГ София 121
4 Йосиф Маринов Щерев 7 ПЧМГ София 119
5 Самуил Владимиров Петков 7 20 ОУ София 115
6 Никола Георгиев Славчев 7 ПЧМГ София 112
7 Милен Георгиев Младенов 7 36 СУ София 105
8 Маргарита Ангелова Иванова 7 ПЧМГ София 102
9 Радостин Бисеров Хаджимарков 7 ПЧМГ София 101
10 Василена Ранчегова Янчева 7 ПЧМГ София 99
11 Дамяна Станимироова Хаджигенова 7 ЧСУ"Дружба" София 99
12 Александър Емилов Стефанов 7 ПЧМГ София 97
13 Николета Николаева Милушева 7 ПЧМГ София 95
14 Павел Василев Николов 7 ПЧМГ София 94
15 Васил Иванов Самадржиев 7 134 СУ София 93
16 Виктор Атанасов Ангелов 7 ПЧМГ София 93
17 Монир Жихад Ел-Бикай 7 ПЧМГ София 92
18 Тома Георгиев Златарев 7 ПЧМГ София 92
19 Кристина Цанкова Михова 7 ПЧМГ София 90
20 Дара Бориславова Танкова 7 ПЧМГ София 89
21 Йордан Светославов Йорданов 7 18 СУ София 88
22 Мила Детелин Кръстева 7 ПЧМГ София 87
23 Теодосий Иванов Нушев 7 ПЧМГ София 86
24 Александър Иванов Наумов 7 107 ОУ София 85
25 Александър Федев Тослев 7 ПЧМГ София 84
26 Антон Велимиров Йотов 7 ПЧМГ София 82
27 Ема Димитрова Христова 7 ПЧМГ София 81
28 Максим Браян Селвелиев 7 ПЧМГ София 81
29 Камелия Красен Скринска 7 20 ОУ София 80
30 Риаз Шагор Бхунян 7 ПЧМГ София 80
31 Лиляна Марио Табова 7 Френски лицей София 79
32 Ема Ивайлова Христова 7 ПЧМГ София 78
33 Любомира Каменова Иванова 7 107 ОУ София 77
34 Боян Павлов Павлов 7 49 ОУ София 76
35 Александър Александров Бърдаров 7 ПЧМГ София 74
36 Александър Иванов Иванов 7 ПЧМГ София 74
37 Ивайло Сергеев Милушев 7 ПЧМГ София 73
38 Васил Василев Генов 7 ПЧМГ София 71
39 Велин Иво Кръстев 7 138 СУ София 70
40 Кристиан Михаилов Кръстев 7 Евростар София 68
41 Никола Крумов Плакунов 7 ПЧМГ София 65
42 Петър Владимиров Николов 7 119 СУ София 60
43 Мартин Йорданов Дамянов 7 104 ОУ София 57
44 Невена Петрова Стоянова 7 ПЧМГ София 52
45 Стефана Иванова Василева 7 20 ОУ София 47
46 Магдалена Десислав Димова 7 18 СУ София 40

Таблица 7: клас8-12

Резултати от състезание "Черноризец Хрбър" 2016
  Име Клас Училище Град Точки
1 Михаела Филипова Гледачева 8 ПЧМГ София 136
2 Цвета Ивова Радославова 8 Американски колеж София 115
3 Константин Петков Дилчев 8 91 НЕГ София 99
4 Кристиян Каменов Чолаков 8 ПЧМГ София 95
5 Волен Стефанов Николов 8 ПЧМГ София 89
6 Васил Николов Николов 8 ПЧМГ София 84
7 Илиана Бойко Генова 8 ТУЕС София 83
8 Минко Павлов Минчев 8 91 НЕГ София 80
9 Борис Иванов Балтов 8 ПЧМГ София 78
10 Силвия Илиева Димитрова 8 ПЧМГ София 77
1 Спасиян Иванов Тодоров 9 ПЧМГ СОФИЯ 138
2 Алек Кристианов Димитров 9 ПЧМГ СОФИЯ 134
3 Кристиян Пламенов Спиров 9 91 НЕГ СОФИЯ 127
4 Иван Евтимов Григоров 9 Американски колеж СОФИЯ 122
1 Владимира Пламенова Иринчева 10 ПЧМГ СОФИЯ 118
2 Марко Василев Иванов 10 ПЧМГ СОФИЯ 109
3 Симона Бойкова Антонов 10 133 СУ" А.С. Пушкин" СОФИЯ 48
1 Яна Яворова Маркова 12 Американски колеж София 105

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър" проведен на 1.11.2016 г.