Начало | Новини | Резултати от Софийски математически турнир, проведен на 19.11.2016 г. в ПЧМГ

Новини

Резултати от Софийски математически турнир, проведен на 19.11.2016 г. в ПЧМГ

 

СЪЮЗ НА МАТЕМАТИЦИТЕ В БЪЛГАРИЯ
ПРОТОКОЛ
ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ОСЕМНАДЕСЕТИ СОФИЙСКИ МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР
19 ноември 2016 г.
ТРИТЕ ИМЕНА училище клас резултат
1 Мартин Веселинов Канин ЧНУ "Питагор" 1 62
2 Божана Иванова Пенева ЧНУ "Питагор" 1 61
3 Матей Василев Василев ЧНУ "Питагор" 1 61
4 Доменик Дезмънд Доус ЧНУ "Питагор" 1 57
5 Боян Георгиев Ташков ЧНУ "Питагор" 1 55
6 Амина Стефанова Иванова ЧНУ "Питагор" 1 53
7 Никола Радославов Михнев ЧНУ "Питагор" 1 53
8 Теодор Христов Христов ЧНУ "Питагор" 1 51
9 Калоян Шуманов 145 СОУ 1 51
10 Александър Димитров Димитров ЧНУ "Питагор" 1 49
11 Борис Александров Николов ЧНУ "Питагор" 1 49
12 Калоян Георгиев Балканджиев ЧНУ "Питагор" 1 49
13 Мартин Живков Ганев ЧНУ "Питагор" 1 48
14 Андреа Николаева Терзийска ЧНУ "Питагор" 1 47
15 Даниел Емил Георгиев ЧНУ "Питагор" 1 47
16 Велизара Деянова Борисова ЧНУ "Питагор" 1 46
17 Мария Илко Ажджерова ЧНУ "Питагор" 1 46
18 София Атанасова Москова ЧНУ "Питагор" 1 46
19 Жаклин Владиславова Катошева ЧНУ "Питагор" 1 45
20 Марина Добрева Георгиева ЧНУ "Питагор" 1 44
21 Владимир Цонков 107 ОУ 1 43
22 Григор Атанасов Димитров ЧНУ "Питагор" 1 43
23 Марк Антон Краус ЧНУ "Питагор" 1 43
24 Георги Райчев Маров ЧНУ "Питагор" 1 42
25 Йоан Емил Йончев ЧНУ "Питагор" 1 42
26 Христо Георгиев Ценев ЧНУ "Питагор" 1 42
27 Борис Огнянов Конов ЧНУ "Питагор" 1 41
28 Андрей Росенов Раденков 134 СОУ 1 41
29 Димо Пенев Дачев ЧНУ "Питагор" 1 40
30 Калина Николаева Желева ЧНУ "Питагор" 1 40
31 Габриела Аспарухова Добрикова ЧНУ "Питагор" 1 38
32 Антони Димитров Цеков ЧНУ "Питагор" 1 37
33 Константин Константинов Веселинов ЧНУ "Питагор" 1 35
  Теа Димитрова Цекова ЧНУ "Питагор" 1 35
1 Аделина Цветкова Доровска ЧНУ "Питагор" 2 74
2 Ангел Ангелов Динев ЧНУ "Питагор" 2 73
3 Бояна Атанасова Иванова ЧНУ "Питагор" 2 65
4 Валери Асенов Петров ЧНУ "Питагор" 2 64
5 Ивана Радославова Иванова ЧНУ "Питагор" 2 63
6 Ивайло Стефанов Недков ЧНУ "Питагор" 2 61
7 Ема Ивайлова Дамянова ЧНУ "Питагор" 2 60
8 Катрин Добринова Стефкин НУКК 2 60
9 Алина Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 2 59
10 Калина Николаева Маринова ЧНУ "Питагор" 2 58
11 Филип Благовест Минев ЧНУ "Питагор" 2 58
12 Белослава Николаева Златева НУКК 2 58
13 Елизабет Георгиева Календерова ЧНУ "Питагор" 2 53
14 Симеон Цветанов Петринин ЧНУ "Питагор" 2 53
15 Калин Любенов Иванов 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 52
16 Борислава Йордаова Данчева 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 49
17 Габриела Георгиева Благоева 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 48
18 Самуил Евгениев Георгиев ЧНУ "Питагор" 2 47
19 Андреа Кирилова Величкова 41 ОУ 2 43
20 Ванеса Станиславова Иванова 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 43
21 Стефан Стефанов Николов ЧНУ "Питагор" 2 42
22 Калояна Венциславова Кайнакчиева ЧНУ "Питагор" 2 42
23 Симеон Николаев Сотиров ЧНУ "Питагор" 2 41
24 Ева Милен Михайлова 73 СУ Владислав Граматик 2 39
25 Алекса Валентин Коен ЧНУ "Питагор" 2 37
26 Габриела Бориславова Борисова 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 37
27 Росен Светлинов Манов 41 ОУ 2 37
28 Велизар Владимиров Асенов 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 36
29 Антония Стефанова Велева 98 НУ 2 34
30 Симеон Стоянов Генов ЧНУ "Питагор" 2 31
31 Емил Иво Златев ЧНУ "Питагор" 2 31
32 Михаела Атанасова Шаркова ЧНУ "Питагор" 2 27
33 Денислав Бориславов Борисов 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 25
34 Йоана Петкова Иванова ЧНУ "Питагор" 2 22
35 Ивана Бисерова Миланова 7 ОУ Ильо Войвода, Кюстендил 2 18
36 Михаил Стоянов Лалев ЧНУ "Питагор" 2 15
1 Анна Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 3 69
2 Филип Радославов Аспарухов ЧНУ "Питагор" 3 69
3 Александър Николаев Николов ЧНУ "Питагор" 3 69
4 Сара Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" 3 69
5 Сияна Цветелинова Съйкова ЧНУ "Питагор" 3 67
6 Никола Стефанов Димитров ЧНУ "Питагор" 3 67
7 Владимир Мирославов Стефанов ЧНУ "Питагор" 3 65
8 Яни Станиславов Овчаров ЧНУ "Питагор" 3 64
9 Богдан Любомиров Наков ЧНУ "Питагор" 3 64
10 Ради Иван-Асен Иванов ЧНУ "Питагор" 3 62
11 Кирил Манолов Курдаланов ЧНУ "Питагор" 3 60
12 Атанас Десиславов Шекерлетов ЧНУ "Питагор" 3 59
13 Сава Дима Събев ЧНУ "Питагор" 3 59
14 Виктория Петрова Димитрова ЧНУ "Питагор" 3 57
15 Константин Константинов Стойчев ЧНУ "Питагор" 3 57
16 Татяна Анастасиу Кувериану ЧНУ "Питагор" 3 56
17 Лиа Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 3 55
18 Лора Бориславова Димитрова ЧНУ "Питагор" 3 54
19 Ян Илиянов Йорданов ЧНУ "Питагор" 3 54
20 Савина Стоянова Иванова ЧНУ "Питагор" 3 51
21 Стела Николаева Генчева ЧНУ "Питагор" 3 49
22 Калоян Иванов Пенев ЧНУ "Питагор" 3 44
23 Калоян Ивов Цанов П.Ю.Тодоров 3 40
24 Лили Светлин Танчева ЧНУ "Питагор" 3 37
25 Аглая-Катерина Иванова Стаменова ЧНУ "Питагор" 3 35
26 Кристина Стоилова Лилкова ЧНУ "Питагор" 3 32
27 Юлита Борисова Балева ЧНУ "Питагор" 3 31
28 Асен Николаев Кехайов НУКК 3 30
1 Милен Миленов Шуманов ЧНУ "Питагор" 4 74
2 Георги Георгиев Славчев 107 ОУ 4 73
3 Калоян Владиславов Цанев ЧНУ "Питагор" 4 68
4 Алберт Константин Асенов Иваницов ЧНУ "Питагор" 4 66
5 Данаил Стефанов Михайлов 107 ОУ 4 60
6 Мартин Йорданов Атанасов 119 СУ 4 57
7 Павел Росенов Плевнелиев ЧНУ "Питагор" 4 57
8 Асен Тодоров Примов ЧНУ "Питагор" 4 56
9 Александър Мирославов Гатев 30 СУ 4 56
10 Никола Кирилов Георгиев ЧНУ "Питагор" 4 55
11 Йоан Минков Пиндев 41 ОУ 4 53
12 Андреа Николаева Нейчева ЧНУ "Питагор" 4 52
13 Емил Василев Атанасов ЧНУ "Питагор" 4 51
14 Део Станиславов Дамянов ЧНУ "Питагор" 4 50
15 Георги Георгиев Бакърджиев ЧНУ "Питагор" 4 49
16 Лора Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 4 49
17 Росен Иванов Маринов 121 СУ 4 49
18 Андрей Николаев Младенов ЧНУ "Питагор" 4 48
19 Слав Стефанов Стефанов 41 ОУ 4 47
20 Георги Миленов Петков ЧНУ "Питагор" 4 45
21 Андрей Станков Панделиев ЧНУ "Питагор" 4 44
22 Борис Веселинов Ханджиев ЧНУ "Питагор" 4 41
23 Славея Иванова Нушева ЧНУ "Питагор" 4 39
24 Виктор Красимиров Георгиев ЧНУ "Питагор" 4 39
25 Георги Константинов Веселинов ЧНУ "Питагор" 4 38
26 Илияна Веселинова Сладкова ЧНУ "Питагор" 4 37
27 Явор Йорданов Симеонов 41 ОУ 4 37
28 Магдалена Петрова Николова ЧНУ "Питагор" 4 36
29 Катерина Чавдарова Трендафилова ЧНУ "Питагор" 4 35
30 Димана Любомирова Чакърова 120 ОУ 4 35
31 Адриан Илианов Райчев 60 ОУ 4 35
32 Виктор Василев Пенев 41 ОУ 4 34
33 Никол Стефанова Велева 98 НУ 4 34
34 Иваила Иваилова Щипалова 51 СУ 4 31
35 Ния Слави Славова ЧНУ "Питагор" 4 30
36 Иван Димитров Самодумов ЧСОУ "Дрита" 4 30
37 Николай Петров Гурков ЧНУ "Питагор" 4 29
38 Любомира Емануилова Златарева НСУ "София" 4 27
39 Диана Станкова Панделиева ЧНУ "Питагор" 4 27
40 Александър Красимиров Янчев 98 НУ 4 27
41 Бранимира Павлова Зашова ЧНУ "Питагор" 4 26
42 Петър Николаев Владимиров 104 ОУ 4 26
43 Зорница Росенова Янева ЧНУ "Питагор" 4 25
44 Боян Мирославов Станчев 150 ОУ 4 25
45 Йоанна Марианова Ангелова 145 ОУ 4 23
46 Магдалена Василева Къркеланова 134 СУ 4 23
47 Ния Яворова Раковска 33 ОУ 4 23
48 Константин Живков Желев ЧНУ "Питагор" 4 21
49 Стела Иванова Данова 51 СУ 4 21
50 Калина Борисова Тодорова ЧОУ "Симеон Велики" 4 20
51 Михаил Михаилов Манойлов 98 НУ 4 20
52 Габриела Атанасова Кънчева ЧНУ "Питагор" 4 16
53 Нина Десиславова Димова 126 ОУ 4 15
54 Алина Димитрова Кукова 92 ОУ 4 12
55 Ема Колева Дойнова Увекинд 4 11
56 Ангел Борисов Тодоров ЧОУ "Симеон Велики" 4 10
57 Божидар Дениславов Соколов 41 ОУ 4 10
1 Дарина Петрова Господинова ПЧМГ 5 68
2 Деница Милетиева Василева ПМГ, Перник 5 67
3 Мартина Пламенова Хаджиколева ПЧМГ 5 67
4 Гео Геов Калфов ПЧМГ 5 63
5 Ралица Станиславова Йорданова ПЧМГ 5 62
6 Димитър Димитров Христов ПЧМГ 5 60
7 Виктор Недялков Михайлов ПЧМГ 5 59
8 Калоян Николаев Златев ПЧМГ 5 58
9 Ралица Мартинова Белянова ПЧМГ 5 58
10 Шон Джон Уилямс ПЧМГ 5 56
11 Явор Александров Дурев ПЧМГ 5 56
12 Марко Атанасов Семов ПЧМГ 5 54
13 Рая Росенова Раденкова ПЧМГ 5 54
14 Дамян Радостинов Тодоров ПЧМГ 5 52
15 Борислав Бойков Попов ПЧМГ 5 51
16 Боян Константинов Трендафилов ПЧМГ 5 51
17 Георги Димитров Фиданов 23 СУ 5 51
18 Даниел Венцеславов Колев ПЧМГ 5 51
19 Елена Даниелова Барутева ПЧМГ 5 51
20 Дарина Константинова Маркова ПЧМГ 5 50
21 Емилия Георгиева Чукалева ПЧМГ 5 50
22 Йоана Николаева Леви ПЧМГ 5 50
23 Йоанна Стоянова Лалева ПЧМГ 5 50
24 Борис Алексеев Гудев ПЧМГ 5 49
25 Анастасия Стефанова Стоянова ПЧМГ 5 48
26 Лора Тенчева Вълева ПЧМГ 5 48
27 Мартин Петев Налбантов ЧУ"ДорисТенеди" 5 48
28 Мия Симеонова Симеонова ПЧМГ 5 48
29 Мира Ивайлова Ганчева ПЧМГ 5 46
30 Виктор Ясенов Костадинов ПЧМГ 5 45
31 Михаил Миленов Михайлов ПЧМГ 5 45
32 Иван Николаев Димов ПЧМГ 5 44
33 Алек Яворов Петров ПЧМГ 5 43
34 Георги Петров Цонев ПЧМГ 5 42
35 Пламена Пламенова Павлова ПЧМГ 5 41
36 Виктор Асенов Якимов ЧУ"Дрита" 5 40
37 Никол Джон Уилямс ПЧМГ 5 40
38 Павел Димитров Чохаджиев ПЧМГ 5 39
39 Радина Йорданова Велчева 145 ОУ 5 39
40 Елена Десиславова Шекерлетова ПЧМГ 5 38
41 Димана Борисова Шахова 22 СУ 5 37
42 Михаила Иванова Братанова ПЧМГ 5 37
43 Слав Любомиров Бояджиев 107ОУ 5 37
44 Мартин Цветанов Давидков ПЧМГ 5 36
45 Симона Анатоли Грудова ЧУ"Дрита" 5 35
46 Стефани Тянкова Димова ПЧМГ 5 33
47 Благовеста Динова Бозаджиева ПЧМГ 5 32
48 Мария Радостинова Бърдарска 54 СУ 5 27
49 Емил Емилов Йончев ПЧМГ 5 20
50 Богдана Димитрова Печилкова 18 СУ 5 15
51 Маргарита Момчилова Игнатова 51 СУ 5 10
1 Росен Росен Стефанов ПЧМГ 6 65
2 Ива Славейкова Камбитова ПЧМГ 6 60
3 Антония Димитрова Томова ПЧМГ 6 59
4 Дарина Станислав Стоева ПЧМГ 6 57
5 Мила Анатолиева Димитрова ПЧМГ 6 53
6 Даряна Галинова Георгиева ПЧМГ 6 52
7 Константин Асенов Юруков ПЧМГ 6 52
8 Силвия Ивайлова Андреева ПЧМГ 6 51
9 Николета Цениирова Чапанова ПЧМГ 6 50
10 Александра Георгиева Василева ПЧМГ 6 49
11 Деан Радостинов Цанков ПЧМГ 6 47
12 Петър Александров Генчев ПЧМГ 6 47
13 Стефан Иванов Табаков ПЧМГ 6 47
14 Димитър Светлинов Манов ПЧМГ 6 46
15 Вивиан Игор Стоянова ПЧМГ 6 43
16 Маргарита Евгениева Николова ПЧМГ 6 42
17 Енчо Борисов Стоянов ПЧМГ 6 41
18 Деница Христова Бойкова ПЧМГ 6 40
19 Станислав Петков Пашкулев ПЧМГ 6 40
20 Мира Ивова Иванова ПЧМГ 6 36
21 Йордан Николаев Марков ПЧМГ 6 33
22 Алек Браян Селвелиев ПЧМГ 6 32
23 Вероника Радославова Аспарухова ПЧМГ 6 30
24 Кардам Траянов Петров ПЧМГ 6 30
25 Константин Любомиров Атанасов ПЧМГ 6 30
26 Лилия Николова Ботушарова ПЧМГ 6 30
27 Ния Добринова Митева ПЧМГ 6 30
28 Станимир Димитров Димитров ПЧМГ 6 30
29 Марина Владимирова Брусарска ПЧМГ 6 29
30 Велина Симеонова Тонева ПЧМГ 6 26
31 Маргарита Венелинова Георгиева ПЧМГ 6 26
32 Даниел Валентинов Генев ПЧМГ 6 25
33 Йоан Любомиров Недков ПЧМГ 6 25
34 Белослава Лазарова Малакова ПЧМГ 6 23
35 Милена Захариева Кънева ПЧМГ 6 22
36 Алек Викторов Йосифов ПЧМГ 6 21
37 Гергана Александрова Бичева ПЧМГ 6 18
38 Веселин Николаев Христов ПЧМГ 6 16
1 Никола Георгиев Славчев ПЧМГ 7 74
2 Виктор Атанасов Ангелов ПЧМГ 7 66
3 Йосиф Щерев Маринов ПЧМГ 7 66
4 Монир Жихад Ел-Бикай ПЧМГ 7 65
5 Радостин Бисеров Хаджимарков ПЧМГ 7 65
6 Кристина Цанкова Михова ПЧМГ 7 64
7 Дара Бориславова Танкова ПЧМГ 7 60
8 Павел Василев Николов ПЧМГ 7 57
9 Тома Георгиев Златарев ПЧМГ 7 50
10 Виктор Светлинов Георгиев ПЧМГ 7 48
11 Марио Красимиров Велков ПЧМГ 7 47
12 Теодоси Иванов Нушев ПЧМГ 7 47
13 Николета Николаева Милушева ПЧМГ 7 45
14 Александър Емилов Стефанов ПЧМГ 7 43
15 Ивайло Сергеев Милушев ПЧМГ 7 41
16 Риаз Шагор Бхунян ПЧМГ 7 41
17 Христо Христов Урумов ПЧМГ 7 38
18 Ники Ивайлов Иванов ПЧМГ 7 36
19 Георги Николаев Иванов ПЧМГ 7 33
20 Максим Браян Селвелиев ПЧМГ 7 33
21 Данаил Константинов Япраков ПЧМГ 7 30
22 Васил Василев Генов ПЧМГ 7 27
23 Владимир Любомиров Абаджиев ПЧМГ 7 24
24 Боян Йорданов Михайлов ЧСУ "Цар Симеон Велики" 7 20
25 Невена Петрова Стоянова ПЧМГ 7 18
1 Илиана Бойко Генова ТУЕС 8 43
2 Нио Бориславов Дивизиев НПМГ 8 35
3 Дилян Петров Арабаджиев НПМГ 8 32
4 Антония Георгиева Христова НПМГ 8 27
5 Николета Юлианова Парушева НПМГ 8 26
6 Габриела Николаева Цветкова НПМГ 8 25
7 Йолина Стефанова Стефанова НПМГ 8 25
8 Лора Петрова Дубина НПМГ 8 15

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от Софийски математически турнир, проведен на 19.11.2016 г. в ПЧМГ