Начало | Новини | Резултати от математически турнир "Иван Салабашев", проведен на 3 декември 2016 г.

Новини

Резултати от математически турнир "Иван Салабашев", проведен на 3 декември 2016 г.

 

МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "ИВАН САЛАБАШЕВ" РЕЗУЛТАТИ
1. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Калина Филипова Гледачева 1 104 ОУ 54
2 Мартин Веселинов Канин 1 ЧНУ "Питагор" 54
3 Андрей Раденков 1 134 СУ 48
4 Боян Георгиев Ташков 1 ЧНУ "Питагор" 48
5 Александър Димитров Димитров 1 ЧНУ "Питагор" 48
6 Андреа Николаева Терзийска 1 ЧНУ "Питагор" 48
7 Даниел Емил Георгиев 1 ЧНУ "Питагор" 48
8 Марина Добрева Георгиева 1 ЧНУ "Питагор" 48
2. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Златина Асенова Юрукова 2 112 ОУ 18
2 Ива Ивелинова Андреева 2 25 ОУ 51
3 Ирина Йорданова Йорданова 2 54 СУ 51
4 Аделина Цветкова Доровска 2 ЧНУ "Питагор" 48
5 Валери Асенов Петров 2 ЧНУ "Питагор" 42
6 Ева Иво Николова 2 ЧНУ "Питагор" 39
7 Калояна Венциславова Кайнакчиева 2 ЧНУ "Питагор" 39
8 Ивана Радославова Иванова 2 ЧНУ "Питагор" 33
9 Калина Николаева Маринова 2 ЧНУ "Питагор" 33
10 Алина Красимирова Боянова 2 ЧНУ "Питагор" 30
11 Ангел Ангелов Динев 2 ЧНУ "Питагор" 24
12 Ева Милен Михайлова 2 73 СУ 24
13 Елизабет Георгиева Календерова 2 ЧНУ "Питагор" 24
14 Андреа Александрова Гарибова 2 ЧНУ "Питагор" 21
15 Ема Искренова Николова 2 18 СУ 21
16 Стефан Стефанов Николов 2 ЧНУ "Питагор" 21
17 Филип Благовест Минев 2 ЧНУ "Питагор" 21
18 Ивайло Стефанов Недков 2 ЧНУ "Питагор" 18
19 Белослава Николаева Златева 2 НУКК 15
20 Емил Иво Златев 2 ЧНУ "Питагор" 15
21 Неда Венцислав Костова 2 ЧНУ "Питагор" 15
22 Янтра Каменова Делибеева 2 121 СОУ 12
23 Самуил Евгениев Георгиев 2 ЧНУ "Питагор" 6
3. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Ради Иван-Асен Иванов 3 ЧНУ Питагор 60
2 Антон Иванов Кремов 3 ЧНУ Питагор 54
3 Сияна Цветелинова Съйкова 3 ЧНУ Питагор 51
4 Александър Николаев Николов 3 ЧНУ Питагор 45
5 Богдан Любомиров Наков 3 ЧНУ Питагор 45
6 Владимир Мирославов Стефанов 3 ЧНУ Питагор 45
7 Яни Станиславов Овчаров 3 ЧНУ Питагор 45
8 Анна Андреева Цекова 3 ЧНУ Питагор 42
9 Константин Константинов Стойчев 3 ЧНУ Питагор 42
10 Сара Красимирова Илиева 3 ЧНУ Питагор 42
11 Виктория Петрова Димитрова 3 ЧНУ Питагор 39
12 Лена Александрова Дипчикова 3 ЧНУ Питагор 39
13 Калоян Иванов Пенев 3 ЧНУ Питагор 36
14 Кирил Манолов Курдаланов 3 ЧНУ Питагор 36
15 Сава Дима Събев 3 ЧНУ Питагор 36
16 Ирина Димитрова Ганчева 3 ЧНУ Питагор 30
17 Савина Стоянова Иванова 3 ЧНУ Питагор 30
18 Ян Илиянов Йорданов 3 ЧНУ Питагор 30
19 Кристина Стоилова Лилкова 3 ЧНУ Питагор 27
20 Лиа Красимирова Боянова 3 ЧНУ Питагор 27
21 Никола Стефанов Димитров 3 ЧНУ Питагор 24
22 Антония Антонова Петрова 3 ЧНУ Питагор 21
23 Ема Здравкова Величкова 3 2СУ 18
4. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Алберт Константин Асенов Иваницов 4 ЧНУ Питагор 48
2 Калоян Владиславов Цанев 4 ЧНУ Питагор 54
3 Лазар Иванов Тодоров 4 107 ОУ 54
4 Милен Миленов Шуманов 4 ЧНУ Питагор 54
5 Георги Георгиев Славчев 4 107 ОУ 51
6 Лора Андреева Цекова 4 ЧНУ Питагор 42
7 Никола Кирилов Георгиев 4 ЧНУ Питагор 42
8 Александра Светлозарова Янкова 4 92 ОУ 36
9 Андреа Николаева Нейчева 4 ЧНУ Питагор 33
10 Екатерина Стефанова Стойчева 4 81 СУ 33
11 Виктория Валентинова Георгиева 4 18 СУ 30
12 Илия Константинов Василев 4 НУ 30
13 Диана Константинова Андреева 4 ЧНУ Питагор 27
14 Косара Десиславова Тодорова 4 11 ОУ 27
15 Борис Веселинов Ханджиев 4 ЧНУ Питагор 24
16 Зорница Росенова Янева 4 ЧНУ Питагор 21
17 Йоанна Маринова Ангелова 4 145 ОУ 21
18 Дамяна Кирилова Димитрова 4 ЧНУ Питагор 18
19 Франц Веселинов Петев 4 142 ОУ 15
5. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Деница Милетиева Василева 5 ПМГ,Перник 54
2 Димитър Димитров Христов 5 ПЧМГ 48
3 Алек Яворов Петров 5 ПЧМГ 39
4 Иван Петров Чолаков 5 ПЧМГ 39
5 Михаил Миленов Михайлов 5 ПЧМГ 39
6 Ралица Станиславова Йорданова 5 ПЧМГ 39
7 Гео Геов Калфов 5 ПЧМГ 33
8 Рая Росенова Раденкова 5 ПЧМГ 33
9 Георги Петров Цонев 5 ПЧМГ 30
10 Иван Димов 5 ПЧМГ 30
11 Мартина Пламенова Хаджиколева 5 ПЧМГ 30
12 Никол Джон Уилямс 5 ПЧМГ 30
13 Павел Чохаджиев 5 ПЧМГ 30
14 Борис Алексеев Гудев 5 ПЧМГ 27
15 Пламена Пламенова Павлова 5 ПЧМГ 27
16 Анна Илиева Бъчварова 5 ПЧМГ 24
17 Борислав Бойков Попов 5 ПЧМГ 24
18 Виктор Ясенов Костадинов 5 ПЧМГ 24
19 Дарина Господинова 5 ПЧМГ 24
20 Йоана Николаева Леви 5 ПЧМГ 24
21 Александър Стефанов Стойчев 5 ПЧМГ 21
22 Емил Емилов Йончев 5 ПЧМГ 21
23 Лора Декова 5 ПЧМГ 21
24 Мартина Босева 5 ПЧМГ 21
25 Анастасия Стефанова Стоянова 5 ПЧМГ 18
26 Дамян Радостинов Тодоров 5 ПЧМГ 18
27 Марко Атанасов Семов 5 ПЧМГ 18
28 Мира Ганчева 5 ПЧМГ 18
29 Христо Иванов Дончев 5 ПЧМГ 18
30 Явор Александров Дурев 5 ПЧМГ 18
31 Александър Ангелов Петров 5 ПЧМГ 15
32 Дарина Маркова 5 ПЧМГ 15
33 Мартин Давидков 5 ПЧМГ 15
34 Ния Хайрабедян 5 ПЧМГ 15
35 Калоян Николаев Златев 5 ПЧМГ 9
6. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Алекс Викторов Йосифов 6 ПЧМГ 12
2 Никола Александров Цачев 6 ПЧМГ 51
3 Петър Димитров Ивановски 6 ПЧМГ 51
4 Петър Александров Генчев 6 ПЧМГ 45
5 Александрос Трендафилидис 6 ПЧМГ 42
6 Константин Асенов Юруков 6 ПЧМГ 39
7 Николета Ценимирова Чапанова 6 ПЧМГ 39
8 Станислав Петков Пашкулев 6 ПЧМГ 39
9 Ива Славейкова Камбитова 6 ПЧМГ 36
10 Виктор Величков 6 ПЧМГ 33
11 Енчо Борисов Стоянов 6 ПЧМГ 33
12 Ивайло Симов 6 ПЧМГ 33
13 Росен Росен Стефанов 6 ПЧМГ 30
14 Росица Боянова Караиванова 6 ПЧМГ 30
15 Иван Стоянов Иванов 6 СМГ 27
16 Лилия Николова Ботушарова 6 ПЧМГ 24
17 Ния Илиян Илиева 6 ПЧМГ 24
18 Кардам Троянов Петров 6 ПЧМГ 21
19 Маргарита Евгениева Николова 6 ПЧМГ 18
20 Евелина Даниелова Боянова 6 ПЧМГ 12
7. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Борислав Кирилов Кирилов 7 ПЧМГ 60
2 Милен Георгиев Младенов 7 36 СУ 54
3 Дара Бориславова Танкова 7 ПЧМГ 45
4 Никола Георгиев Славчев 7 ПЧМГ 45
5 Дарина Драгомирова Великова 7 ПЧМГ 42
6 Радостин Бисеров Хаджимарков 7 ПЧМГ 39
7 Александър Георгиев Димитров 7 СМГ 33
8 Йосиф Щерев Маринов 7 ПЧМГ 33
9 Риаз Шагор Бхунян 7 ПЧМГ 33
10 Никола Крумов Плакунов 7 ПЧМГ 24
8. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Михаела Филипова Гледачева 8 ПЧМГ 54
2 Кристиян Каменов Чолаков 8 ПЧМГ 48
3 Борис Иванов Балтов 8 ПЧМГ 39
4 Иво Станиславов Йорданов 8 АК 36
5 Силвия Илиева Димитрова 8 ПЧМГ 33
9. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Алек Кристианов Димитров 9 ПЧМГ 60
2 Мартин Русланов Германов 9 СМГ 51
3 Спасиян Иванов Тодоров 9 ПЧМГ 45
4 Борис Антоанов Камбуров 9 ПЧМГ 21
10. КЛАС
трите имена клас училище резултат
1 Кристиян Владимиров Василев 10 ПЧМГ 18
2 Иван-Александър Веселинов Мавров 10 СМГ 14
3 Пламен Тодоров Иванов 10 СМГ 13
4 Богдан Иванов Станчев 10 ПЧМГ 5
5 Владимира Пламенова Иринчева 10 ПЧМГ 4
6 Люба Венелинова Конова 10 СМГ 3
7 Никола Иванов Секулов 10 СМГ 3

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от математически турнир "Иван Салабашев", проведен на 3 декември 2016 г.