Начало | Новини | Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър, проведен на 1 ноември 2017 г. в ПЧМГ

Новини

Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър, проведен на 1 ноември 2017 г. в ПЧМГ

.

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 2 клас, явили се в ПЧМГ, гр. София
1 Матей Василев Василев 2 ЧНУ "Питагор" София 87
2 Мартин Веселинов Канин 2 ЧНУ Питагор София 86
3 Виктор Веселинов Георгиев 2 2 СУ София 76
4 Георги Марианов Бърдаров 2 107 ОУ София 76
5 Теодор Христов Христов 2 ЧНУ Питагор София 76
6 Таня Христова Нихризова 2 ЧОУ "Св.София" София 73
7 Виктория Любомирова Маргаритова 2 ЧОУ "Св.София" София 72
8 Доменик Дезмънд Доус 2 ЧНУ Питагор София 71
9 Емма Андреева Икономова 2 ЧОУ "Св.София" София 71
10 Борис Александров Николов 2 ЧНУ Питагор София 70
11 Георги Георгиев Ралчев 2 2 СУ София 70
12 Мартин Йорданов Гочев 2 47 ОУ София 70
13 Петър Симеонов Славчев 2 ЧНУ Питагор София 70
14 Елица Деянова Разсадкова 2 2 СУ София 68
15 София Димитрова Бранкова 2 107 ОУ София 65
16 Виктор Бориславов Божилов 2 ЧОУ Света София София 63
17 Михаела Евгениева Бояджийска 2 107 ОУ София 63
18 Кирил Кирилов Иванов 2 112 ОУ София 60
19 Калина Николаева Желева 2 ЧНУ Питагор София 59
20 Калоян Миленов Шуманов 2 145 ОУ София 59
21 Никола Кирилов Велчев 2 120 ОУ София 58
22 Боримир Миленов Димитров 2 47 ОУ София 56
23 Боян Георгиев Ташков 2 ЧНУ Питагор София 56
24 Жаклин Владиславова Катошева 2 ЧНУ Питагор София 56
25 Андрей Красимиров Петков 2 47 СУ София 55
26 Кирил Петров Ников 2 47 ОУ София 55
27 Марая Даниелова Георгиева 2 78 СУ София 53
28 Савина Кирилова Алексиева 2 30 СУ София 53
29 Александър Димитров Димитров 2 ЧНУ "Питагор" София 52
30 Даниел Емил Георгиев 2 ЧНУ Питагор София 52
31 Рада Ангелова Динева 2 ЧНУ Питагор София 52
32 Камен Ценов Аргиров 2 112 ОУ София 51
33 Кристина Венцеславова Данкова 2 17 СУ София 51
34 Антон Руслан Стефанов 2 20 ОУ София 50
35 Никола Радославов Михнев 2 ЧНУ Питагор София 50
36 Адриан Мартин Петев 2 119 СУ София 49
37 Антони Димитров Цеков 2 ЧНУ "Питагор" София 49
38 Ема Николаева Сапунджиева 2 107 ОУ София 49
39 Мартин Живков Ганев 2 ЧНУ Питагор София 49
40 Борис Огнянов Конов 2 ЧНУ Питагор София 48
41 Христо Анатолиев Димитров 2 122 ОУ София 48
42 Даниел Даниелов Киряков 2 14 СУ София 47
43 Божана Иванова Боянова 2 107 ОУ София 46
44 Боян Любомиров Бояджиев 2 ЧОУ "Томас Едисън" София 46
45 Таня Стефанова Катева 2 34 ОУ София 46
46 Божидар Пламенов Славов 2 78 СУ София 45
47 Денис Александров Ненков 2 139 СУ София 44
48 Райли Стоянов Атанасов 2 25 ОУ София 44
49 Албена Десиславова Любомирова 2 134 СУ София 43
50 Андрей Росенов Раденков 2 134 СУ София 43
51 Биляна Миленова Иванова 2 47 ОУ София 42
52 Виктор Калинов Стоичков 2 Увекинд София 42
53 Виктор Йорданов Колев 2 47 ОУ София 42
54 Джулия Христова Стоянова 2 78 СУ София 42
55 Мария Илко Анджерова 2 ЧНУ Питагор София 42
56 Александър Димитров Баирев 2 122 ОУ София 40
57 Боян Валентинов Борисов 2 76 СУ София 38
58 Кремена Йовчева Йовчева 2 51 СУ София 37
59 Стоян Димитров Кочуков 2 34 ОУ София 35
60 Александрина Георгиева Станкова 2 ЧОУ "Петър Берон" София 34
61 Григор Атанасов Димитров 2 ЧНУ Питагор София 31
62 Теодор Дечев Пенев 2 32 СУ София 31
63 Симона Асенова Иваницова 2 ЧНУ Питагор София 30
64 Зорница Желязкова Желязкова 2 139 ОУ София 28
65 Владимир Симеонов Вълов 2 122 ОУ София 21
66 Стефан Йорданов Гочев 2 47 ОУ София 21
67 Момчил Желязков Желязков 2 139 ОУ София 16

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 3 клас, явили се в ПЧМГ, гр. София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Аделина Цветкова Доровска 3 ЧНУ "Питагор" София 133
2 Ангел Ангелов Динев 3 ЧНУ "Питагор" София 129
3 Мария Касия Людмилова Петрова 3 107 ОУ София 129
4 Никола Павлов Минков 3 20 СУ София 126
5 Божидар Георгиев Развигоров 3 ЧОУ "Св.София" София 122
6 Владимир Евгениев Градинаров 3 36 СУ София 111
7 Борислава Йорданова Данчева 3 7 ОУ Кюстендил 108
8 Моника Станимирова Илиева 3 79 СУ София 107
9 Георги Минчев Калбаков 3 31 СУЧЕМ София 102
10 Теа Пламенова Тодорова 3 ЧОУ "Веда" София 100
11 Дерин Джем Ахмед 3 ЧОУ " Славейков" София 97
12 Николай Юриев Добрев 3 139 ОУ София 95
13 Ирина Йорданова Йорданова 3 54 СУ София 94
14 Кристиян Мирославов Кулеков 3 36 СУ София 94
15 Елица Христова Декова 3 134 СУ София 91
16 Мирослав Светославов Александров 3 54 СУ София 91
17 Елена Момчилова Петкова 3 ЧОУ Томас Едисон София 90
18 Радослав Иванов Панев 3 142 ОУ София 90
19 Ева Иво Николова 3 ЧНУ "Питагор" София 89
20 Мая Иванова Антонова 3 38 ОУ София 89
21 Кристиян Василев Куртев 3 ЧНУ "Питагор" София 87
22 Ива Ивелинова Андреева 3 25 ОУ София 86
23 Катрин Добринова Стефкин 3 НУКК София 85
24 Калояна Венциславова Кайнакчиева 3 ЧНУ "Питагор" София 82
25 Димитър Димитров Дачев 3 51 СУ София 78
26 Георги Димитров Торбов 3 ЧСУ Цар Симеон Велики Банкя 77
27 Надежда Боянова Цветкова 3 дом. Обр. София 77
28 Никола Веселинов Веселинов 3 107 ОУ София 77
29 Калин Любенов Иванов 3 7 ОУ Кюстендил 76
30 Максим Димитров Ковачев 3 134 СУ София 76
31 Симеон Ангелов Ангелов 3 104 ОУ София 76
32 Елизабет Георгиева Календерова 3 ЧНУ "Питагор" София 75
33 Калин Евгениев Кукурешков 3 52 ОУ София 73
34 Стефания Георгиева Георгиева 3 30 СУ София 73
35 Габриела Георгиева Благоева 3 7 ОУ Кюстендил 72
36 Тамара Валдимирова Савова 3 Българско школо София 70
37 Юлиян Ясенов Минов 3 104 ОУ София 70
38 Ема Искренова Николова 3 18 СУ София 67
39 Ивайло Стефанов Недков 3 ЧНУ "Питагор" София 66
40 Михаил Митков Каменов 3 ОУ Иван Рилски Перник 66
41 Велизар Владимиров Асенов 3 7 ОУ Кюстендил 65
42 Мира Йорданова Върбанова 3 120 ОУ София 65
43 Иван Антониев Дойчев 3 НУКК София 64
44 Симеон Цветанов Петринин 3 ЧНУ "Питагор" София 64
45 Анита Александрова Карапенева 3 43 ОУ София 56
46 Петър Александров Ангелов 3 22 СУ София 56
47 Петър Димитров Марков 3 119 СУ София 56
48 Пламен Ангелов Ангелов 3 2 СУ София 56
49 Васил Лъчезаров Димитров 3 56 СУ София 55
50 Йоана Николаева Бунчева 3 79 СУ София 55
51 Дарина Петкова Цигова 3 142 ОУ София 52
52 Ева Милен Михайлова 3 73 СУ София 52
53 Самуил Евгениев Георгиев 3 ЧНУ "Питагор" София 52
54 Борислав Валентинов Иванов 3 45 ОУ София 51
55 Теодора Илиянова Шандуркова 3 32 СУИЧЕ София 51
56 Александър Николаев Гордеев 3 41 ОУ София 48
57 Валентин Юлианов Златанов 3 ЧОУ Томас Едисон София 48
58 Матю Илиев Мешков 3 7 СУ София 46
59 Денислав Бориславов Борисов 3 7 ОУ Кюстендил 44
60 Сава Георгиев Евтимов 3 145 СУ София 42
61 Тео Георгиев Георгиев 3 61 ОУ София 42
62 Таня Тодорова Георгиева 3 25 ОУ София 41
63 Димитър Александров Бошнаков 3 122 ОУ София 35
64 Лъчезар Росенов Емилов 3 78 СУ София 35
65 Мартин Станиславов Михайлов 3 93 СУ София 21

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 4 клас, явили се в ПЧМГ в гр. София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Сара Красимирова Илиева 4 ЧНУ "Питагор" София 140
2 Андреа Дилянова Константинова 4 41 ОУ София 133
3 Сияна Цветелинова Съйкова 4 ЧНУ "Питагор" София 133
4 Теодора Емилова Иванова 4 92 СУ София 129
5 Александър Николаев Николов 4 ЧНУ "Питагор" София 126
6 Виктория Петрова Димитрова 4 ЧНУ "Питагор" София 126
7 Мартин Момчилов Шопов 4 107 ОУ София 126
8 Никола Стефанов Димитров 4 ЧНУ "Питагор" София 126
9 Васил Георгиев Дорев 4 88 СУ София 125
10 Денис Росенов Карабашев 4 5 ОУ София 122
11 Владимир Мирославов Стефанов 4 ЧНУ "Питагор" София 119
12 Георги Антонов Домозетски 4 Дорис Тенеди София 117
13 Елена Огнянова Андонова 4 5 ОУ София 115
14 Дамян Петров Дочев 4 134 СУ София 112
15 Калоян Павлов Колев 4 36 СУ София 112
16 Натаниел Красимиров Нечевски 4 30 СУ София 112
17 Боян Андреев Марков 4 73 ОУ София 111
18 Ирина Димитрова Ганчева 4 ЧНУ "Питагор" София 111
19 Маргарита Цветелинова Хорозова 4 107 ОУ София 110
20 Георги Ставрев Николов 4 38 СУ София 108
21 Мила Георгиева Михайлова 4 41 ОУ София 108
22 Михаил Данаилов Бекриев 4 ЧОУ"Обр.технологии" София 108
23 Ради Иван-Асен Иванов 4 ЧНУ "Питагор" София 108
24 Ерик Ивайлов Иванов 4 104 ОУ София 106
25 Диляна Иванова Тодорова 4 19 СУ София 105
26 Димитър Емилов Бегов 4 51 СУ София 105
27 Илина Цочева Цочева 4 112 СУ София 105
28 Калоян Троянов Радулов 4 22 СУ София 105
29 Лъчезар Иванов Вълев 4 36 СУ София 105
30 Николай Любомиров Любенов 4 12 СУ София 105
31 Сава Дима Събев 4 ЧНУ "Питагор" София 105
32 Теодор Любомиров Гюров 4 5 ОУ София 105
33 Христо Младенов Младенов 4 104 ОУ София 105
34 Ян Илиянов Йорданов 4 ЧНУ "Питагор" София 105
35 Никола Нинков Нинков 4 47 СУ София 104
36 Тодор Георгиев Караджов 4 32 СУУИЧЕ София 103
37 Ясен Спасов Димчов 4 ЧНУ "Питагор" София 103
38 Алекс Маринов Митев 4 119 СУ София 101
39 Александър Веселинов Христов 4 ЧОУ"Св. София" София 101
40 Богдан Любомиров Наков 4 ЧНУ "Питагор" София 101
41 Виктория Йорданова Дринцолова 4 73 СУ София 101
42 Виктория Емилова Якимова 4 30 СУ София 100
43 Габриела Радославова Димитрова 4 4 ОУ София 100
44 Андрей Христов Христов 4 19 СУ София 99
45 Марио Данаилов Ангелов 4 НСУ София София 99
46 Стела Николаева Генчева 4 ЧНУ "Питагор" София 99
47 Виктор Еннио Маестри 4 122 ОУ София 98
48 Яна Евгениева Радева 4 19 СУ София 96
49 Боян Боянов Димитров 4 31 СУЧЕМ София 95
50 Алекс Кирилов Томов 4 107 ОУ София 94
51 Борис Иванов Джурков 4 78 ОУ София 94
52 Екатерина Петева Павлова 4 2 СУ София 94
53 Калоян Василев Николов 4 5 ОУ София 94
54 Николай Николаев Петелов 4 48 ОУ София 94
55 Ясен Владимиров Василев 4 107 ОУ София 94
56 Максим Александър Дерижан 4 38 ОУ София 93
57 Мартин Матеев Панчаревски 4 107 ОУ София 93
58 Александър Калоянов Станев 4 45 ОУ София 91
59 Анна-Мария Стоянова Паунова 4 56 СУ София 91
60 Мирослав Станиславов Димитров 4 22 СУ София 91
61 Ралица Живкова Живина 4 134 СУ София 91
62 Светлозар Тодоров Йотов 4 ЧНУ "Питагор" София 91
63 Яна Димова Цветкова 4 17 СУ София 91
64 Виктор Анатолиев Кулев 4 73 СУ София 90
65 Виктория Боянова Петрова 4 41 ОУ София 90
66 Ния Цветелинова Цветанска 4 23 СУ София 90
67 Кристина Стоилова Лилкова 4 ЧНУ "Питагор" София 89
68 Магдалена Евгениева Андреева 4 30 СУ София 89
69 Елена Спасова Иванова 4 2 СУ София 88
70 Атанас Атанасов Филев 4 ЧНУ "Питагор" София 87
71 Ема Здравкова Величкова 4 2 СУ София 87
72 Никола Николай Тодоров 4 ЧНУ "Питагор" София 87
73 Савина Стоянова Иванова 4 ЧНУ "Питагор" София 87
74 Ивайло Димитров Симов 4 ЧНУ "Питагор" София 86
75 Иван Бонев Щрегарски 4 107 ОУ София 86
76 Теодор Иванов Манахилов 4 98 НУ София 84
77 Борис Илиев Сапунджиев 4 120 ОУ София 83
78 Емилия Панайотова Николова 4 36 СУ София 83
79 Инаят Опаш Ерланулы 4 ЧНУ "Питагор" София 80
80 Томислав Красимиров Евлогиев 4 2 СУ София 80
81 Кирил Кирилов Кирилов 4 22 СУ София 79
82 Александра Атанасова Петрова 4 НСУ София София 77
83 Георги Бориславов Ненков 4 19 СУ София 77
84 Лора Георгиева Георгиева 4 2 СУ София 77
85 Ясен Деянов Цветков 4 ЧОУ "СВ.София" София 77
86 Анна Христова Вълканова 4 ЧСУ Веда София 76
87 Ален Иванов Спасов 4 1 СУ София 75
88 Валерия Томова Томова 4 16 ОУ София 73
89 Ния Евгениева Фурнигова 4 109 ОУ София 73
90 Елица Георгиева Влаева 4 105 СУ София 72
91 Габриела Йовчева Йовчева 4 51 СУ София 70
92 Андрей Ясенов Василев 4 112 ОУ София 69
93 Христо Кирилов Кирчев 4 163 ОУ София 69
94 Николай Деянов Василев 4 5 ОУ София 68
95 Ивайло Николаев Ерменков 4 ЧОУ "Петър Берон" София 65
96 Райна Филипова Петкова 4 51 СУ София 63
97 Ивайло Тодоров Йорданов 4 51 СУ София 59
98 Виолета Николова Ботушарова 4 38 ОУ София 58
99 Славея Андреева Харачарова 4 73 СУ София 56
100 Стефан Горанов Йонов 4 139 ОУ София 56
101 Яна Йорданова Велева 4 ЧОУ Азбуки София 56
102 Ирина Стефанова Лучева 4 18 СУ София 55
103 Дарина Венелинова Харизанова 4 4 ОУ София 52
104 Калоян Стефанов Вуков 4 139 ОУ София 49
105 Мехназ Джахан Шалим Сара 4 54 СУ София 48
106 Боряна Александрова Ненкова 4 139 СУ София 44
107 Дамяна Валентинова Видолова 4 25 ОУ София 41
108 Борис Светославов Младенов 4 Дорис Тенеди София 35
109 Християн Владимиров Николов 4 49 ОУ София 35

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 5 клас, явили се в ПЧМГ, София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Борис Калинов Азгоров 5 ПЧМГ София 129
2 Калоян Владиславов Цанев 5 ПЧМГ София 126
3 Лазар Иванов Тодоров 5 СМГ София 126
4 Илия Константинов Василев 5 ПЧМГ София 122
5 Милен Миленов Шуманов 5 ПЧМГ София 122
6 Радослав Миленов Ямаков 5 1 СУ София 121
7 Ния Драгомирова Рашева 5 СМГ София 120
8 Манол Росенов Русков 5 СМГ София 118
9 Николай Владимиров Савов 5 ПЧМГ София 113
10 Александър Атанасов Илиев 5 СМГ София 112
11 Никола Кирилов Георгиев 5 ПЧМГ София 112
12 Алберт-Константин Асенов Иваницов 5 ПЧМГ София 111
13 Александра Светлозарова Янкова 5 92 ОУ София 111
14 Георги Георгиев Славчев 5 ПЧМГ София 111
15 Мартин Тодоров Ганчев 5 СМГ София 111
16 Емил Василев Атанасов 5 ПЧМГ София 109
17 Диана Константинова Андреева 5 ПЧМГ София 108
18 Илияна Веселинова Сладкова 5 ПЧМГ София 106
19 Мария Димитрова Ангелова 5 ПЧМГ София 106
20 Давид Георгиев Йорданов 5 СМГ София 105
21 Ивайло Василев Кърджев 5 СМГ София 105
22 Светослав Стоянов Пеньовски 5 СМГ София 105
23 Виктор Николаев Ангелов 5 СМГ София 104
24 Мартин Драгомиров Стойнев 5 ПЧМГ София 104
25 Огнян Мирославов Йоргов 5 СМГ София 104
26 Томи Томов Величков 5 СМГ София 104
27 Димитър Петров Петров 5 СМГ София 103
28 Мартин Евгениев Андонов 5 СМГ София 103
29 Огнян Димитров Димитров 5 ПЧМГ София 102
30 Стефани Вангелова Попова 5 СМГ София 102
31 Деян Деянов Илиев 5 СМГ София 100
32 Вергиния Илианова Колева 5 СМГ София 99
33 Кристиян Кирилов Грозев 5 СМГ София 99
34 Николай Петров Гурков 5 ПЧМГ София 99
35 Ния Нанева Трандева 5 22 СУ София 99
36 Симона Петрова Гагарова 5 СМГ София 99
37 Дана Емануилова Тодорова 5 СМГ София 97
38 Александър Мирославов Гатев 5 СМГ София 96
39 Борис Христов Марков 5 СМГ София 96
40 Георги Мирославов Николов 5 ПЧМГ София 96
41 Гергана Георгиева Желева 5 СМГ София 96
42 Калоян Иванов Славков 5 107 ОУ София 96
43 Никола Стефанов Луков 5 ПЧМГ София 96
44 Юлия Тодорова Георгиева 5 32 СУ София 96
45 Зорница Станчева Иванова 5 СМГ София 95
46 Калоян Августинов Маринов 5 СМГ София 95
47 Мила Димитрова Бончева 5 ПЧМГ София 95
48 Боряна Иванова Кюркчиева 5 ПЧМГ София 94
49 Марта Мартинова Русева 5 34 ОУ София 92
50 Милена Владимирова Харизанова 5 ПЧМГ София 92
51 Огнян Деянов Разсадов 5 СМГ София 92
52 Яна Росенова Кожухарова 5 2 СУ София 91
53 Явор Йорданов Симеонов  5 ПЧМГ София 90
54 Виктор Веженов Йорданов 5 СМГ София 89
55 Анас Аднан Макхзум 5 ПЧМГ София 87
56 Никола Димитров Николов 5 ПЧМГ София 87
57 Йоан Минков Пиндев 5 СМГ София 86
58 Андрей Николаев Младенов 5 ПЧМГ София 85
59 Валерия Петрова Антонова 5 СМГ София 85
60 Виктория Евгениева Атанасова 5 СМГ София 85
61 Калина Илиева Еврева 5 19 СУ София 85
62 Лора Андреева Цекова  5 ПЧМГ София 85
63 Симона Николаева Танкова 5 ПЧМГ София 85
64 Калина Любомирова Атанасова 5 ПЧМГ София 84
65 Мария Деянова Прокопова 5 ПЧМГ София 84
66 Мариян Скотт Хилл 5 107 ОУ София 84
67 Симеон Венцеславов Гълъбов 5 СМГ София 84
68 Данаил Илиянов Шандурков 5 СМГ София 82
69 Славея Иванова Нушева 5 ПЧМГ София 82
70 Анна-Мария Димитрова Димитрова 5 101 СУ София 80
71 Борис Кирилов Велчев 5 СМГ София 80
72 Михаил Владимиров Стефанов 5 134 СУ София 80
73 Кристиян Благовест Христов 5 133 СУ София 79
74 Андреа Николаева Нейчева 5 СМГ София 78
75 Антон Александров Лефтеров 5 ЧОУ "Св. София" София 78
76 Николета Костадинова Юнчова 5 ЧСУ Веда София 78
77 Ивайло Василев Христов 5 ПЧМГ София 77
78 Радослав Петров Радев 5 36 СУ София 77
79 Росен Иванов Маринов 5 ПЧМГ София 77
80 Слав Стефанов Стефанов 5 ПЧМГ София 77
81 Абълай Бахит Турганбек 5 ПЧМГ София 75
82 Камен Митков Каменов 5 ПМГ Перник София 75
83 Магдалина Ивайлова Кастелиева 5 107 ОУ София 74
84 Мира Иванова Георгиева 5 ПЧМГ София 73
85 Оги Огнян Гложев 5 ПЧМГ София 70
86 Стефан Аспарухов Йосифов 5 61 ОУ София 70
87 Виктор Василев Пенев  5 ПЧМГ София 64
88 Деян Александров Димитров 5 СМГ София 64
89 Тодор Диянов Ненов 5 104 ОУ София 63
90 Сава Светославов Христов 5 СМГ София 60
91 Християн Момчилов Масларов 5 ПЧМГ София 60
92 Цветан Калинов Цветанов 5 НУКК София 60
93 Димитър Владимиров Брусарски  5 ПЧМГ София 58
94 Калоян Данаилов Цонков 5 ЧОУ "Св. София" София 58
95 Дамяна Кирилова Димитрова 5 ПЧМГ София 57
96 Ева Павлова Кръстева 5 19 СУ София 42

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 6 клас, явили се в ПЧМГ, гр. София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Ния Даниелова Димитрова 6 СМГ София 140
2 Антон Георгиев Бресковски 6 107 ОУ София 133
3 Елица Емилова Башева 6 СМГ София 133
4 Михаела Огнянова Андонова 6 СМГ София 132
5 Светослав Георгиев Развигоров 6 СМГ София 129
6 Борис Ангелов Ангелов 6 СМГ София 126
7 Георги Николаев Илиев 6 СМГ София 126
8 Деница Милетиева Василева 6 ПМГ Перник 126
9 Надя Василева Тончева 6 73 СУ София 126
10 Явор Александров Дурев 6 ПЧМГ София 126
11 Гео Геов Калфов 6 ПЧМГ София 125
12 Димитър Димитров Христов 6 ПЧМГ София 125
13 Моника Тодорова Виденова 6 СМГ София 122
14 Ралица Станиславова Йорданова 6 ПЧМГ София 122
15 Симона Павлинова Славова 6 СМГ София 122
16 Благовеста Динева Бозаджиева 6 ПЧМГ София 121
17 Ясен Цветелинов Хорозов 6 СМГ София 119
18 Наталия Стефанова Стефанова 6 СМГ София 118
19 Симона Анатоли Грудова 6 ПЧМГ София 118
20 Денис Петров Стоянов 6 СМГ София 115
21 Марио Иванов Янакиев 6 СМГ София 115
22 Виктор Ясенов Костадинов 6 ПЧМГ София 114
23 Борис Алексеев Гудев 6 ПЧМГ София 112
24 Борислав Бойков Попов 6 ПЧМГ София 112
25 Дарина Венциславова Павлова 6 СМГ София 112
26 Дарина Константинова Маркова 6 ПЧМГ София 112
27 Йоана Николаева Леви 6 ПЧМГ София 112
28 Йоанна Стоянова Лалева 6 ПЧМГ София 112
29 Кристиян Марианов Гьорев 6 СМГ София 112
30 Марин Христов Христов 6 СМГ София 112
31 Милица Мавродиева Кирякова 6 128 СУ София 111
32 Михаила Ивайлова Братанова 6 ПЧМГ София 111
33 Ния Едуард Хайрабедян 6 ПЧМГ София 111
34 Боян Константинов Трендафилов 6 ПЧМГ София 110
35 Биляна Димитрова Димитрова 6 СМГ София 108
36 Калоян Миленов Димитров 6 СМГ София 108
37 Наталия Стоянова Зубева 6 СМГ София 108
38 Владимир Радославов Тодоров 6 СМГ София 105
39 Мартина Пенчова Босева 6 ПЧМГ София 105
40 Огнян Ясенов Минов 6 СМГ София 105
41 Ралица Мартинова Белянова 6 ПЧМГ София 105
42 Светослав Красимиров Томов 6 СМГ София 105
43 Георги Петров Цонев 6 ПЧМГ София 104
44 Марио Векослав Иванов 6 ППМГ, Бургас София 104
45 Георги Илианов Илиев 6 18 СУ София 103
46 Евелина Даниелова Костадинова 6 133 СУ София 103
47 Мартин Павлов Соколов 6 СМГ София 103
48 Ивана Тодорова Иванова 6 СМГ София 101
49 Методи Кирилов Алексиев 6 30 СУ София 101
50 Преслав Георгиев Георгиев 6 ПЧМГ София 101
51 Дарина Петрова Господинова 6 ПЧМГ София 100
52 Ева Димитрова Торбова 6 ЧСУ Симеон Велики София 100
53 Ивайла Христова Цветанова 6 ПЧМГ София 100
54 Иванина Венциславова Вълкова 6 СМГ София 100
55 Богомил Ивайлов Кастелиев 6 107 ОУ София 99
56 Иван Петров Чолаков 6 ПЧМГ София 99
57 Елена Даниелова Барутева 6 ПЧМГ София 97
58 Манол Пламенов Накев 6 СМГ София 97
59 Лев Валентин Нечкалюк 6 ПЧМГ София 96
60 Яна Тодорова Тодорова 6 СМГ София 96
61 Георги Димитров Фиданов 6 22 СУ София 95
62 Алек Яворов Петров 6 ПЧМГ София 94
63 Борис Цветанов Гачевски 6 СМГ София 94
64 Рая Росенова Раденкова 6 ПЧМГ София 94
65 Борис Ненчев Смилов 6 ПЧМГ София 93
66 Даниел Димов Дренчев 6 ЧОУ Света София София 93
67 Мия Симеонова Симеонова 6 ПЧМГ София 90
68 Христо Иванов Дончев 6 ПЧМГ София 90
69 Мира Ивайлова Ганчева 6 ПЧМГ София 89
70 Павел Димитров Чохаджиев 6 ПЧМГ София 89
71 Деян Георгиев Ботев 6 ПМГ Перник 87
72 Михаил Миленов Михайлов 6 ПЧМГ София 87
73 Емилия Георгиева Чукалева 6 ПЧМГ София 86
74 Михаил Михайлов Захариев 6 ПЧМГ София 86
75 Дамян Радостинов Тодоров 6 ПЧМГ София 84
76 Христо Начков Божков 6 ПМГ Перник 84
77 Деян Тодоров Тасев 6 ПМГ Перник 83
78 Константин Бориславов Тренчев 6 СУ "Васил Левски" Велинград 83
79 Мартин Цветанов Давидков 6 ПЧМГ София 79
80 Димана Борисова Шахова 6 22 СУ София 78
81 Иван Николаев Димов 6 ПЧМГ София 75
82 Драгостин Любомиров Иванов 6 СМГ София 73
83 Калина Георгиева Меджидиева 6 17 СУ София 73
84 Тодор Тодоров Кордовски 6 СМГ София 72
85 Мартин Борислав Божилов 6 ЧОУ Света София София 62
86 Евгений Евгениев Гигов 6 СМГ София 60
87 Лора Ивайлова Декова 6 ПЧМГ София 60
88 Слав Любомиров Бояджиев 6 107 ОУ София 60
89 Явор Калинов Неделчев 6 СМГ София 60
90 Вилиан Росенов Емилов 6 78 СУ София 49

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 7 клас, явили се в ПЧМГ, гр. София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Даниел Хорхе Алберто Веласкес 7 СМГ София 152
2 Милена Захариева Кънева 7 ПЧМГ София 148
3 Никола Александров Цачев 7 ПЧМГ София 144
4 Димитър Илиянов Сомлев 7 СМГ София 141
5 Николета Ценимирова Чапанова 7 ПЧМГ София 140
6 Виктор Викторов Пъжев 7 СМГ София 138
7 Владимир Огнянов Генковски 7 СМГ София 138
8 Виктор Бориславов Михайлов 7 СМГ София 135
9 Мартин Ясенов Георгиев 7 СМГ София 133
10 Виктор Станиславов Сираков 7 СМГ София 127
11 Ива Славейкова Камбитова 7 ПЧМГ София 124
12 Божидар Кирилов Бонев 7 ПЧМГ София 123
13 Вивиан Игор Стоянова 7 ПЧМГ София 123
14 Маргарита Евгениева Николова 7 ПЧМГ София 123
15 Неда Евгениева Георгиева 7 ПЧМГ София 122
16 Александър Лъчезаров Христов 7 ПЧМГ София 117
17 Росен Росен Стефанов 7 ПЧМГ София 117
18 Петър Александров Генчев 7 ПЧМГ София 116
19 Борис Житомиров Петруняшев 7 СМГ София 115
20 Петър Димитров Ивановски 7 ПЧМГ София 115
21 Даниел Едуард Севик 7 ЧОУ "Св. София" София 114
22 Алекс Росенов Карабашев 7 107 ОУ София 113
23 Никола Теодор Милков 7 19 СУ София 113
24 Александър Димитров Драганов 7 ПЧМГ София 112
25 Емил Александров Лефтеров 7 ПЧМГ София 112
26 Калоян Ростиславов Драгостинов 7 30 СУ София 111
27 Боян Илиев Бонев 7 СМГ София 110
28 Станислав Петков Пашкулев 7 ПЧМГ София 110
29 Марина Владимирова Брусарска 7 ПЧМГ София 109
30 Виктор Светославов Величков 7 ПЧМГ София 108
31 Мила Анатолиева Димитрова 7 ПЧМГ София 104
32 Белослава Лазарова Малакова 7 ПЧМГ София 100
33 Валентина Ангелова Лафчиева 7 ПЧМГ София 99
34 Ида Иванова Груева 7 ПЧМГ София 99
35 Силвия Ивайлова Андреева 7 ПЧМГ София 94
36 Хрисиана Венелинова Тодорова 7 ПЧМГ София 94
37 Румен Ангелов Виденов 7 ПЧМГ София 91
38 Александър Томов Вашаров 7 ПЧМГ София 88
39 Ивайло Йорданов Камбуров 7 ПЧМГ София 88
40 Лилия Николова Ботушарова 7 ПЧМГ София 88
41 Евелина Даниелова Боянова 7 ПЧМГ София 85
42 Стела Момчилова Дочева 7 105 СУ София 83
43 Енчо Борисов Стоянов 7 ПЧМГ София 82
44 Георги Красимиров Зарев 7 19 СУ София 81
45 Константин Любомиров Атанасов 7 ПЧМГ София 78
46 Владимир Генчев Денчев 7 НСУ София София 77

Резултати на участниците в XХVI турнир "Черноризец Храбър" (2017 г.)
от 8, 9, 10 , 11, 12 клас, явили се в ПЧМГ, гр. София
  Име Клас Училище Град Точки
1 Любослав Иванов Стефанов 8 ПЧМГ София 165
2 Борислав Кирилов Кирилов 8 ПЧМГ София 161
3 Филип Иванов Тодоров 8 СМГ София 151
4 Калина Александрова Николова 8 СМГ София 148
5 Павел Иванов Панев 8 СМГ София 141
6 Риаз Шагор Бхуян 8 СМГ София 133
7 Самуил Владимиров Петков 8 СМГ София 133
8 Дарина Драгомирова Великова 8 СМГ София 132
9 Милен Георгиев Младенов 8 9 ФЕГ София 128
10 Никола Георгиев Славчев 8 ПЧМГ София 121
11 Кристиан Михаилов Кръстев 8 ПЧМГ София 120
12 Монир Жихад Ел-Бикай 8 ПЧМГ София 120
13 Павел Василев Николов 8 ПЧМГ София 115
14 Даниел Владимиров Василев 8 ПЧМГ София 114
15 Ема Димитрова Христова 8 ПЧМГ София 108
16 Николай Димитров Драганов 8 ПЧМГ София 104
17 Борис Иванов Костов 8 СМГ София 99
19 Богомил Бойков Стоянов 8 ПЧМГ София 82
21 Мина Георгиев Евтимова 8 ПЧМГ София 77
           
1 Нели Динкова Митева 9 СМГ София 139
2 Цвета Георгиева Караджова 9 СМГ София 138
3 Иво Станиславов Йорданов 9 АК София 127
4 Кристиян Каменов Чолаков 9 ПЧМГ София 117
5 Роберт Теодор Севик 9 АК София 110
6 Силвия Илиева Димитрова 9 ПЧМГ София 99
7 Спасиян Иванов Тодоров 10 ПЧМГ София 163
8 Мартин Русланов Германов 10 СМГ София 152
9 Иван Николаев Гордеев 10 СМГ София 126
10 Борис Людмилов Радев 10 II АЕГ София 69
           
1 Иван-Александър Веселинов Мавров 11 СМГ София 204
2 Пламен Тодоров Иванов 11 СМГ София 192
3 Владимира Пламенова Иринчева 11 ПЧМГ София 173
4 Георги Атанасов Паскалев 11 СМГ София 166
5 Александър Велизар Чернев 11 СМГ София 148
6 Димитър Любомиров Любенов 12 СМГ София 169
7 Кирил Емилов Войнишки 12 СМГ София 151

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от Математически турнир "Черноризец Храбър, проведен на 1 ноември 2017 г. в ПЧМГ