Начало | Новини | Разпределение по зали на участниците в "Математически предизвикателства" 2016

Новини

Разпределение по зали на участниците в "Математически предизвикателства" 2016

Начален час 11.00

 

МАТЕМАТИЧЕСКИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА
ПЧМГ 29.05.2016 г.
Име Клас Училище Кабинет
  3 клас      
1 Алберт Константин Асенов Иваницов 3 ЧНУ"Питагор" 12
2 Александър Гатев 3   12
3 Александър Красимиров Янчев 3 98 НУ 12
5 Андреа Николаева Нейчева 3 ЧНУ"Питагор" 12
6 Асен Тодоров Примов 3 ЧНУ"Питагор" 12
7 Божидар Соколов 3 41 ОУ 12
8 Борис Веселинов Ханджиев 3 ЧНУ"Питагор" 12
9 Борислава Николаева Радойцева 3 143 ОУ 12
10 Виктор Пенев 3 41 ОУ 12
11 Георги Георгиев Бакърджиев 3 ЧНУ"Питагор" 12
12 Георги Константинов Веселинов 3 ЧНУ"Питагор" 12
13 Георги Миленов Петков 3 ЧНУ"Питагор" 12
14 Георги Славчев 3 107 СОУ 8
15 Диана Андреева 3 ЧНУ"Питагор" 8
16 Ема Колева Дойнова 3 УВЕКИНД 8
17 Емил Василев Атанасов 3 ЧНУ"Питагор" 8
18 Зорница Росенова Янева 3 ЧНУ"Питагор" 8
19 Илиян Константинов Василев 3 Немско у-ще 8
20 Илияна Веселинова Сладкова 3 ЧНУ"Питагор" 8
21 Ирен Христова Христова 3 ЧНУ"Питагор" 8
22 Йоан Пиндев 3 41 ОУ 8
23 Калоан Владиславов Цанев 3 ЧНУ"Питагор" 8
24 Константин Парашкевов 3 2 СОУ 8
25 Лазар Иванов Тодоров 3 36 СОУ 8
26 Лиляна Михова 3 51 СОУ 8
27 Лора Андреева Цекова 3 ЧНУ"Питагор" 8
28 Магдалена Петрова Николова 3 ЧНУ"Питагор" 10
29 Милен Шуманов 3 145 СОУ 10
30 Михаил Михайлов Маноилов 3 98 ОУ 10
31 Никол Стефанова Велева 3 98 НУ 10
32 Никола Валериев Георгиев 3 125 СОУ 10
33 Николай Илиянов Цеков 3 125 СОУ 10
34 Петър Иванов Узунов 3 Пловдив 10
35 Слав Стефанов 3 41 ОУ 10
36 Стела Ивайлова Данова 3 51 СОУ 10
37 Стефан Иванов Стайков 3 142 ОУ 10
38 Явор Симеонов 3 41 ОУ 10
  4 клас     Кабинет
1 Адлея Лазарова Гуинерова 4 5 ОУ 21
2 Алекс Августиян Паунтив 4 6 СОУ 21
3 Александра Димитрова Игнатова 4 125 СОУ 21
4 Александър Боянов Добринов 4 Немско у-ще 21
5 Александър Орлинов Гичев 4 107 ОУ 21
6 Ана Николаева Кателиева 4 137 СОУ 21
7 Андрей Андреев Съчков 4 125 СОУ 21
8 Атанас Найденов Петров 4 107 СОУ 21
9 Биляна Димитрова Димитрова 4 22 СОУ 21
10 Богомил Ивайлов Кастелиев 4 30 СОУ 21
11 Божидар Стефанов Маринов 4 ЧОУ"Св. София" 21
12 Борис Здравков Александров 4 81 СОУ 21
13 Борислав Бойков Попов 4 ЧНУ"Питагор" 21
14 Васил Ивайлов Ангелов 4 98 НУ 21
15 Велислав Петров Гърков 4 2 СОУ 22
16 Виктор Асенов Якимов 4 41 ОУ 22
17 Виктор Иванов Симеонов 4 ЧНУ"Питагор" 22
18 Виктория Кристиянова Божилова 4 ЧНУ"Питагор" 22
19 Габриела Стойкова Милушева 4 25 ОУ 22
20 Гео Геов Калфов 4 ЧСОУ"Св.Георги" 22
21 Георги Димитров Фиданов 4 22 СОУ 22
22 Георги Любомиров Георгиев 4 145 СОУ 22
23 Георги Николаев Илиев 4 41 ОУ 22
24 Гергана Ивайлова Иванова 4 25 ОУ 22
25 Давид Радославов Бочев 4 Враца 22
26 Данаил Стойчев Рибаров 4 143 ОУ 22
27 Даниел Венциславов Колев 4 "ДорисТенеди" 22
29 Даниел Георгиев Запрянов 4 108 СОУ 22
30 Даниел Георгиев Трифонов 4 41 ОУ 23
31 Дарина Петрова Господинова 4 18 СОУ 23
32 Деа Иванова Маркова 4 39 СОУ 23
33 Денис Петров Стоянов 4 38 ОУ 23
34 Деница Милетиева Василева 4 ОУ"Св.Ив. Рилски" 23
35 Десислав Десиславов Дионисиев 4 ЧСОУ"Дружба" 23
36 Димитър Димитров Христов 4 ЧНУ"Питагор" 23
37 Димитър Любомиров Първанов 4 81 СОУ 23
38 Дияна Петрова Макулева 4 118 СОУ 23
39 Елена Даниелова Барутева 4 22 СОУ 23
40 Зорница Борисова Иванова 4 55 СОУ 23
41 Ива Ивайлова Николова 4 104 ОУ 23
42 Ивайла Христова Цветанова 4 56 СОУ 23
43 Иван Николаев Димов 4 138 ОУ 23
44 Ирина Валериева Енчева 4 14 СОУ 24
45 Йоан Бориславов Иванов 4 ЧНУ"Питагор" 24
46 Калоян Николаев Златанов 4 104 ОУ 24
47 Камелия Тихомирова Соколова 4 5 ОУ 24
48 Лев Валентинов Нечкалюк 4 51 СОУ 24
49 Лора Тенчева Вълева 4 ЧНУ"Питагор" 24
50 Магдалина Михова 4 51 СОУ 24
51 Манол Накев 4 "ДорисТенеди" 24
52 Марин Христов Христов 4 38 ОУ 24
53 Марина Данаилова Неделчева 4 125 СОУ 24
54 Мария Ганелинова Русинова 4 6 ОУ 24
55 Мария Николова Дренчева 4 ЧСОУ"Св.Георги" 24
56 Мартин Любомиров Тилев 4 ЧНУ"Питагор" 24
57 Мартин Цветанов Давидков 4 38 ОУ 24
58 Мартина Пламенова Хаджиколева 4 ЧНУ"Питагор" 25
59 Методи Кирилов Алексиев 4 30 СОУ 25
60 Михаела Огнянова Андонова 4 5 ОУ 25
61 Михаил Пламенов Иванов 4 25 СОУ 25
62 Наталия Стефанова Стефанова 4 61 ОУ 25
63 Наталия Стоянова Зубева 4 36 ОУ 25
64 Никол Джон Уилямс 4 ЧНУ"Питагор" 25
65 Никола Каменов Дерменджиев 4 14 СОУ 25
66 Никола Христин Хараланов 4 22 СОУ 25
67 Никола Юлианов Атанасов 4 12 СОУ 25
68 Николай Ричардс Николов 4 39 СОУ 25
69 Ния Даниелова Димитрова 4 4 ОУ 25
70 Павел Стефанов Начев 4 20 ОУ 25
71 Пламена Пламенова Павлова 4 ЧНУ"Питагор" 25
72 Преслав Георгиев Георгиев 4 ЕСПА 7
73 Радина Йорданава Велчева 4 145 ОУ 7
74 Радостин Радостинов Железчев 4 107 ОУ 7
75 Рая Росенова Раденкова 4 134 СОУ 7
76 Светослав Георгиев Развигоров 4 НУКК 7
77 Шон Джон Уилямс 4 ЧНУ"Питагор" 7
78 Явор Пламенов Василев 4 38 ОУ 7
79 Яна Тодорова Тодорова 4 30 СОУ 7
80 Ясен Пламенов Пенчев 4 Габрово 7
  5 клас     Кабинет
1 Адриан Емилианов Тодоров 5 СМГ 24
2 Алекс Росенов Карабашев 5 107 ОУ 7
3 Александър Андреев Асса 5 СМГ 24
4 Александър Михайлов Даскалов 5 125 СОУ 7
5 Александър Христов 5 119 СОУ 7
6 Андреа Огнянова Христова 5 СМГ 7
7 Антония Николова Илиева 5 СМГ 7
8 Белослава Лазарова Малакова 5 ПЧМГ 7
9 Божидар Гришев Паньов 5 СМГ 20
10 Борис Житомиров Петруняшев 5 СМГ 7
11 Вероника Тихомирова Тодорова 5 СМГ 20
12 Виктор Величков 5 ПЧМГ 7
13 Виктория Валентинова Данчева 5 32 СОУ 7
14 Виктория Петрова Неделчева 5 СМГ 20
15 Владимир Георгиев Павлов 5 СМГ 24
16 Владимир Огнянов Генковски 5 СМГ 7
17 Георги Йоков Начев 5 СМГ 7
18 Даниел Хорхе Веласкес 5   24
19 Дара Божидарова Стайкова 5 СМГ 20
20 Дарина Станислав Стоева 5 ПЧМГ 7
21 Дарияна Калинова Георгиева 5 ПЧМГ 8
22 Деан Радостинов Цанков 5 ПЧМГ 8
23 Деница Байкова 5 ПЧМГ 20
24 Димана Жорова Димитрова 5 14 СОУ 8
25 Димитър Илиянов Смолев 5 СМГ 8
26 Ива Ивайлова Иванова 5 ПЧМГ 8
27 Ива Ивайлова Радоева 5 СМГ 24
28 Ива Славейкова Камбитова 5 ПЧМГ 8
29 Ивайло Бориславов Симов 5 ПЧМГ 8
30 Иван Николаев Кюлафлийски 5 СМГ 24
31 Иван Стоянов Иванов 5 СМГ 12
32 Иван Тодоров Тагарев 5 СМГ 8
33 Ида Груева 5 ПЧМГ 8
34 Йоан Десиславов Байчев 5 Перник 8
35 Йордан Николаев Марков 5 ПЧМГ 20
36 Кирил Спасов Марковски 5 СМГ 8
37 Константин Асенов Юруков 5 ПЧМГ 8
38 Красимира Красимирова Катова 5 СМГ 8
39 Криста Асенова Анева 5 СМГ 20
40 Лилия Николаева Ботушарова 5 ПЧМГ 8
41 Любомир Росенов Косев 5 СМГ 17
42 Марина Владимирова Брусарска 5 ПЧМГ 17
43 Марина Даниелова Гугушева 5 СМГ 24
44 Мария Рафаел Мирчова 5 СМГ 17
45 Мартин Венциславов Караиванов 5 СМГ 20
46 Мартин Георгиев Георгиев 5 СМГ 20
47 Мартин Петров Цветков 5 ПЧМГ 17
48 Мила Анатолиева Димитрова 5 ПЧМГ 17
49 Никол Панайотова Савова 5 137 СОУ 17
50 Никола Александров Цачев 5 ПЧМГ 17
51 Никола Цанков Цанков 5 СМГ 24
52 Николета Ценимирова Чапанова 5 ПЧМГ 17
53 Ния Илиева 5 ПЧМГ 17
54 Павел Иванов Писанов 5 125 СОУ 12
55 Петър Генчев 5 ПЧМГ 12
56 Петър Ивановски 5 ПЧМГ 12
57 Петър Стоилов Жотев 5 СМГ 20
58 Пламен Ивайлов Иванов 5 107 ОУ 12
59 Полина Димитрова Димитрова 5 СМГ 10
60 Ралица Николаева Радоицова 5 107 СОУ 18
61 Рая Стефанова Нинева 5 СМГ 24
62 Росен Стефанов 5 ПЧМГ 18
63 Росица Боянова Караиванова 5 ПЧМГ 18
64 Силвия Ивайлова Андреева 5 ПЧМГ 18
65 Симеон Бисеров Дойчинов 5 125 СОУ 18
66 Симона Николова Тилувска 5 125 СОУ 18
67 Станислав Петков Пашкулев 5 ПЧМГ 18
68 Станислава Валентинова Минчева 5 СМГ 18
69 Стефан Юлианов Драгославов 5 СМГ 18
70 Теодор Тодоров Пенчев 5 СМГ 20
71 Тереза Христова Ламбова 5 СМГ 24
72 Яна Николаева Кескинова 5 СМГ 24
  6 клас     Кабинет
1 Адриана Евгениева Блажева 6 ПЧМГ 23
2 Алекс Марио Величков 6 38 ОУ 23
3 Александър Георгиев Димитров 6 СМГ 23
4 Александър Иванов 6 ПЧМГ 23
5 Александър Федев Тослев 6 ПЧМГ 23
6 Андон Ивайлов Тодоров 6 Благоевград 23
7 Андрей Сашов Митов 6 СМГ 12
8 Борислав Кирилов 6 ПЧМГ 23
9 Виктор Атанасов Ангелов 6 ПЧМГ 23
10 Владимир Любомиров Абаджиев 6 Евростар 23
11 Владислав Георгиев 6 СМГ 17
12 Габриела Кунова Чавгова 6 Пловдив 8
13 Георги Дианов Динков 6 СМГ 8
14 Георги Димитров Вълков 6 СМГ 8
15 Георги Пейчев Пеев 6 СМГ 12
16 Георги Стефанов Златинов 6 ПМГ Благоевград 8
17 Георги Христов Димитров 6 Самоков 8
18 Гергана Тодорова Тагарева 6 СМГ 8
19 Гриша Ивов Лилов 6 СМГ 12
20 Дара Танкова 6 ПЧМГ 8
21 Дарина Великова 6 ПЧМГ 8
22 Десислава Пламенова Николова 6 СМГ 17
23 Димитър Ангелов Митов 6 СМГ 17
24 Елена Павлинова Вутова 6 Добрич 8
25 Ема Димитрова Христова 6 125 СОУ 8
26 Ивайло Милушев 6 ПЧМГ 24
27 Иван Валентинов Божанин 6 СМГ 17
28 Иван Деянов Славов 6 125 СОУ 24
29 Иван Росенов Маринов 6 СМГ 24
30 Йоанна Матева 6 ПЧМГ 24
31 Йосиф Щерев Маринов 6 ПЧМГ 25
32 Калина Александрова Николова 6 СМГ 25
33 Калоян Дойчинов Дочев 6 СМГ 12
34 Кевин Васев 6 ПЧМГ 25
35 Константин Каменов Каменов 6 СМГ 25
36 Константин Христов Илиев 6 СМГ 25
37 Константин Христов Илиев 6 СМГ 17
38 Кристина Михова 6 ПЧМГ 25
39 Лъчезар Михайлов Жеков 6 Хасково 25
40 Любослав Стефанов 6 ПЧМГ 25
41 Маргарита Иванова 6 ПЧМГ 25
42 Мартин Димитров Димитров 6 125 СОУ 25
43 Мартин Цветославов Давидков 6 СМГ 25
44 Мелиса Аренияс-Аро 6 ПЧМГ 25
45 Милко Иванов Бакалов 6 СМГ 25
46 Михаела Миленова Папаринова 6 Бургас 25
47 Монир Ел-Бихай 6 ПЧМГ 10
48 Надежда Георгиева Спасова 6 ПЧМГ 10
49 Никола Славчев 6 ПЧМГ 10
50 Павел Иванов Банев 6 СМГ 10
51 Павел Иванов Панев 6 СМГ 10
52 Павел Николов 6 ПЧМГ 10
53 Персиан Турсунов 6 СМГ 12
54 Радостин Бисеров Хаджимарков 6 ПЧМГ 10
55 Румяна Иван-Асен Иванова 6 СМГ 10
56 София Димиева 6 СМГ 17
57 Спас Жеков Димитров 6 СМГ 12
58 Станислав Русев 6 СМГ 17
59 Стефан Ивайлов Иванов 6 СМГ 12
60 Стефани Иванова 6 ПЧМГ 10
61 Стефанка Тодорова Манахова 6 СМГ 10
62 Стилян Стефанов Василев 6 Перник 23
63 Филип Иванов Тодоров 6 107 ОУ 10
64 Христина Венциславова Иванова 6 СМГ 17
65 Цветан Христов Станчев 6 СМГ 12
66 Цветомир Иванов Иванов 6 СМГ 17
67 Ян Дамянов Атанасов 6 ЕрихКестнер 10
  7 клас     Кабинет
1 Александър Стоянов Недков 7 СМГ 21
2 Ангел Емилов Димитров 7 СМГ 21
3 Валери Андреев 7 ПЧМГ 21
6 Васил Николов 7 ПЧМГ 21
7 Василена Костадинова Лазарова 7 СМГ 21
8 Венцеслав Еманоелов Иванов 7 Варна 21
9 Виктор Владимиров Василев 7 СМГ 21
10 Даниела Параскевова Бенчева 7 СМГ 21
11 Димитър Стоянов Узунов 7 СМГ 21
12 Диян Христинов Димитров 7 СМГ 21
13 До Хю Тунг 7 СМГ 20
14 Ева Ивайлова Кортезова 7 СМГ 21
15 Иво Ивов Масларски 7 6 ОУ 21
16 Йоана Петрова Кичева 7 СМГ 21
17 Йоана Юлианова Кирилова 7 СМГ 21
18 Калоян Тодоров Фачиков 7 СМГ 22
19 Кьонг Виет До 7 СМГ 22
20 Лилиана Велизар Чернев 7 СМГ 22
21 Любослав Владимиров Панайотов 7 СМГ 22
22 Маргарита Велчева Стефанова 7 СМГ 22
23 Мартин Боянов Стефанов 7 СМГ 22
24 Мартин Владимиров Василев 7 СМГ 22
25 Мая Петрова Панова 7 СМГ 22
26 Михаела Филипова Гледачева 7 ПЧМГ 22
27 Нгуен Чунг Нгуен 7 СМГ 10
28 Нели Динкова Митева 7 СМГ 22
29 Никола Боянов Джунов 7 СМГ 22
30 Никола Мартинов Стайков 7 СМГ 22
31 Самуил Траянов Радулов 7 СМГ 22
32 Светлин Красимиров Лалов 7 СМГ 22
33 Силвия Илиева Димитрова 7 ПЧМГ 23
34 Стефан Мартинов Хаджистойков 7 СМГ 23
35 Христо Стефанов Стефанов 7 СМГ 23
36 Цвета Георгиева Караджова 7 СМГ 23
37 Цвета Ивова Радославова 7 ЧСОУ"Св.София" 23
  8 клас     Кабинет
1 Алек Кристиянов Димитров 8 ПЧМГ 18
2 Васил Валентинов Пирински 8 СМГ 18
3 Лазарина Живкова Попова 8 СМГ 18
6 Спасиян Иванов Тодоров 8 НПМГ 18
  9 клас     Кабинет
1 Владимира Пламенова Иринчева 9 ПЧМГ 18
2 Кристиян Владимиров Василев 9 ПЧМГ 18
3 Марко Иванов 9 ПЧМГ 18
6 Калин Тодоров Примов 9 ПЧМГ 18
7 Богдан Иванов Симеонов 9 ПЧМГ 18

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Разпределение по зали на участниците в "Математически предизвикателства" 2016