Начало | Новини | Резултати от "Математически предизвикателства" 2016

Новини

Резултати от "Математически предизвикателства" 2016

XII Математическо стъстезание на Първа частна математическа гимназия проведено на 29 май 2016 година.

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
3 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Милен Шуманов 145 СОУ 5 4 4 3 16 37
2 Лазар Иванов Тодоров 36 СОУ 4 5 3 3 15 35
3 Диана Андреева ЧНУ"Питагор" 2 3 4 3 12 32
4 Калоян Владиславов Цанев ЧНУ"Питагор" 4 4 4 2 14 32
5 Александър Гатев   2 3 3 3 11 29
6 Лора Андреева Цекова ЧНУ"Питагор" 4 3 5 1 13 29
7 Петър Иванов Узунов Пловдив 5 3 2 3 13 29
  Георги Славчев 107 СОУ 2 3 4 2 11 28
8 Георги Георгиев Бакърджиев ЧНУ"Питагор" 4 3 3 2 12 27
9 Магдалена Петрова Николова ЧНУ"Питагор" 4 4 3 1 12 25
10 Явор Симеонов 41 ОУ 3 4 2 2 11 25
11 Алберт Константин Асенов Иваницов ЧНУ"Питагор" 3 4 3 1 11 24
12 Андреа Николаева Нейчева ЧНУ"Питагор" 4 4 4 0 12 24
13 Илияна Веселинова Сладкова ЧНУ"Питагор" 3 3 2 2 10 23
14 Лиляна Михова 51 СОУ 4 3 3 1 11 23
15 Никола Валериев Георгиев 125 СОУ 4 2 3 1 10 21
16 Георги Константинов Веселинов ЧНУ"Питагор" 3 2 1 2 8 18
17 Асен Тодоров Примов ЧНУ"Питагор" 3 4 2 0 9 17
18 Борислава Николаева Радоицева 143 ОУ 3 4 2 0 9 17
19 Зорница Росенова Янева ЧНУ"Питагор" 3 2 2 1 8 17
20 Стефан Иванов Стайков 142 ОУ 2 1 3 1 7 17
21 Николай Илиянов Цеков 125 СОУ 3 3 1 1 8 16
22 Илиян Константинов Василев Немско у-ще 3 3 2 0 8 15
23 Йоан Пиндев 41 ОУ 2 2 3 0 7 15
24 Емил Василев Атанасов ЧНУ"Питагор" 3 2 1 1 7 14
25 Слав Стефанов 41 ОУ 3 4 1 0 8 14
26 Александър Красимиров Янчев 98 НУ 2 4 1 0 7 13
27 Борис Веселинов Ханджиев ЧНУ"Питагор" 2 2 1 1 6 13
28 Никол Стефанова Велева 98 НУ 2 4 1 0 7 13
29 Константин Парашкевов 2 СОУ 2 1 1 1 5 11
30 Георги Миленов Петков ЧНУ"Питагор" 2 2 1 0 5 9
31 Велислав Илиян Вецин Българско школо 3 1 1 0 5 8
32 Ирен Христова Христова ЧНУ"Питагор" 1 0 1 0 2 4
33 Михаил Михайлов Маноилов 98 ОУ 1 0 1 0 2 4
34 Стела Ивайлова Данова 51 СОУ 2 0 0 0 2 2
35 Виктор Пенев 41 ОУ 1 0 0 0 1 1
36 Божидар Соколов 41 ОУ 0 0 0 0 0 0
37 Ема Колева Дойнова УВЕКИНД 0 0 0 0 0 0

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
4 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Светослав Георгиев Развигоров НУКК 4 5 4 5 18 46
2 Александър Орлинов Гичев 107 ОУ 4 5 3 5 17 43
3 Георги Николаев Илиев 41 ОУ 4 5 4 4 17 42
4 Ния Даниелова Димитрова 4 ОУ 5 5 3 4 17 40
5 Явор Пламенов Василев 38 ОУ 5 5 4 3 17 39
6 Алекс Августиян Паунчев 6 СОУ 4 3 4 4 15 38
7 Магдалина Михова 51 СОУ 4 5 4 3 16 38
8 Деница Милетиева Василева ОУ"Св.Ив. Рилски" 5 5 2 4 16 37
9 Радостин Радостинов Железчев 107 ОУ 4 4 3 4 15 37
10 Димитър Димитров Христов ЧНУ"Питагор" 4 5 3 3 15 35
11 Мария Ганелинова Русинова 6 ОУ 4 5 3 3 15 35
12 Мартина Пламенова Хаджиколева ЧНУ"Питагор" 4 5 3 3 15 35
13 Даниел Георгиев Запрянов 108 СОУ 5 4 3 3 15 34
14 Преслав Георгиев Георгиев ЕСПА 4 4 2 4 14 34
15 Михаела Огнянова Андонова 5 ОУ 4 4 3 3 14 33
16 Наталия Стоянова Зубева 36 ОУ 3 4 3 3 13 32
17 Марин Христов Христов 38 ОУ 3 5 2 3 13 31
18 Йоан Бориславов Иванов ЧНУ"Питагор" 4 4 2 3 13 30
19 Рая Росенова Раденкова 134 СОУ 4 4 2 3 13 30
20 Велислав Петров Гърков 2 СОУ 4 5 2 2 13 28
21 Наталия Стефанова Стефанова 61 ОУ 2 4 2 3 11 28
22 Гео Геов Калфов ЧСОУ"Св.Георги" 5 5 4 0 14 27
23 Георги Любомиров Георгиев 145 СОУ 5 4 2 2 13 27
24 Дарина Петрова Господинова 18 СОУ 3 5 2 2 12 27
25 Денис Петров Стоянов 38 ОУ 4 5 3 1 13 27
26 Десислав Десиславов Дионисиев ЧСОУ"Дружба" 4 4 1 3 12 27
27 Мария Николова Дренчева ЧСОУ"Св.Георги" 4 4 2 2 12 26
28 Никола Христин Хараланов 22 СОУ 4 4 2 2 12 26
29 Ясен Пламенов Пенчев Габрово 3 5 3 1 12 26
30 Борислав Бойков Попов ЧНУ"Питагор" 4 5 1 2 12 25
31 Манол Накев "ДорисТенеди" 3 4 2 2 11 25
32 Яна Тодорова Тодорова 30 СОУ 4 5 1 2 12 25
33 Ана Николаева Кателиева 137 СОУ 4 3 2 2 11 24
34 Давид Радославов Бочев Враца 4 3 2 2 11 24
35 Димитър Любомиров Първанов 81 СОУ 5 3 3 1 12 24
36 Николай Ричардс Николов 39 СОУ 4 3 2 2 11 24
37 Пламена Пламенова Павлова ЧНУ"Питагор" 4 5 2 1 12 24
38 Данаил Стойчев Рибаров 143 ОУ 2 4 3 1 10 23
39 Даниел Венциславов Колев "ДорисТенеди" 4 4 1 2 11 23
40 Иван Николаев Димов 138 ОУ 4 4 1 2 11 23
41 Методи Кирилов Алексиев 30 СОУ 3 5 2 1 11 23
42 Александър Боянов Добренов Немско у-ще 4 4 2 1 11 22
43 Борис Алексеев Гудев 51 СОУ 5 5 1 1 12 22
44 Никола Каменов Дерменджиев 14 СОУ 3 2 1 3 9 22
45 Шон Джон Уилямс ЧНУ"Питагор" 5 3 2 1 11 21
46 Александра Димитрова Игнатова 125 СОУ 4 5 1 1 11 21
47 Даяна Петрова Макулева 118 СОУ 3 4 2 1 10 21
48 Камелия Тихомирова Соколова 5 ОУ 4 3 2 1 10 20
49 Ралица Станиславова Йорданова 107 ОУ 5 4 1 1 11 20
50 Виктория Кристиянова Божилова ЧНУ"Питагор" 2 3 1 2 8 19
51 Ейда Мартин Аладжем ЧНУ"Питагор" 4 0 1 3 8 19
52 Никол Джон Уилямс ЧНУ"Питагор" 3 3 2 1 9 19
53 Богомил Ивайлов Кастелиев 30 СОУ 4 3 1 1 9 17
54 Зорница Борисова Иванова 55 СОУ 4 3 1 1 9 17
55 Калоян Николаев Златев 104 ОУ 1 4 0 2 7 17
56 Даниел Георгиев Трифонов 41 ОУ 2 4 2 0 8 16
57 Елена Даниелова Барутева 22 СОУ 4 4 1 0 9 15
58 Аглея Лазарова Гуинерова 5 ОУ 4 3 0 1 8 14
59 Борис Здравков Александров 81 СОУ 3 4 1 0 8 14
60 Мартин Цветанов Давидков 38 ОУ 3 2 1 1 7 14
61 Ивайла Христова Цветанова 56 СОУ 3 1 1 1 6 12
62 Ирина Валериева Енчева 14 СОУ 4 2 0 1 7 12
63 Павел Стефанов Начев 20 ОУ 0 1 2 1 4 12
64 Георги Димитров Фиданов 22 СОУ 1 3 0 1 5 11
65 Радина Йорданава Велчева 145 ОУ 2 2 0 1 5 10
66 Виктор Асенов Якимов 41 ОУ 2 2 1 0 5 9
67 Васил Ивайлов Ангелов 98 НУ 1 3 0 0 4 7
68 Мартин Любомиров Тилев ЧНУ"Питагор" 3 2 0 0 5 7
69 Николай Николаев Милушев 5 ОУ 3 2 0 0 5 7
70 Гергана Ивайлова Иванова 25 ОУ 1 1 1 0 3 6
71 Андрей Андреев Съчков 125 СОУ 1 2 0 0 3 5
72 Марина Данаилова Неделчева 125 СОУ 2 1 0 0 3 4
73 Ива Ивайлова Николова 104 ОУ 1 1 0 0 2 3
74 Габриела Стойкова Милушева 25 ОУ 2 0 0 0 2 2

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
5 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Борис Житомиров Петруняшев СМГ 5 5 2 4 16 37
2 Никола Александров Цачев ПЧМГ 5 4 4 3 16 37
3 Андреа Огнянова Христова СМГ 4 4 4 3 15 36
4 Антония Николова Илиева СМГ 5 5 3 3 16 36
5 Виктор Бориславов Михайлов СМГ 5 4 2 3 14 31
6 Любомир Росенов Коцев СМГ 5 3 4 2 14 31
7 Иван Тодоров Тагарев СМГ 5 4 3 2 14 30
8 Мартин Георгиев Георгиев СМГ 5 4 4 1 14 29
9 Вероника Тихомирова Тодорова СМГ 4 5 2 2 13 28
10 Росен Стефанов ПЧМГ 4 2 4 2 12 28
11 Божидар Гришев Паньов СМГ 2 4 3 2 11 27
12 Адриан Емилианов Тодоров СМГ 3 3 3 2 11 26
13 Стефан Юлианов Драгославов СМГ 4 4 2 2 12 26
14 Мартин Венциславов Караиванов СМГ 5 5 2 1 13 25
15 Мартин Петров Цветков ПЧМГ 4 4 3 1 12 25
16 Никол Панайотова Савова 137 СОУ 4 4 3 1 12 25
17 Станислава Валентинова Минчева СМГ 4 4 3 1 12 25
18 Даниел Хорхе Веласкес СМГ 5 3 3 1 12 24
19 Станислав Петков Пашкулев ПЧМГ 4 4 2 1 11 22
20 Алекс Росенов Карабашев 107 ОУ 5 3 2 1 11 21
21 Димитър Илиянов Смолев СМГ 4 4 3 0 11 21
22 Тереза Христова Ламбова СМГ 4 3 1 2 10 21
23 Петър Ивановски ПЧМГ 3 3 1 2 9 20
24 Виктор Величков ПЧМГ 3 4 2 0 9 17
25 Георги Йоков Начев СМГ 4 3 1 1 9 17
26 Константин Асенов Юруков ПЧМГ 5 3 2 0 10 17
27 Теодор Тодоров Пенчев СМГ 5 3 2 0 10 17
28 Криста Асенова Анева СМГ 4 3 2 0 9 16
29 Мила Анатолиева Димитрова ПЧМГ 2 4 2 0 8 16
30 Силвия Ивайлова Андреева ПЧМГ 3 3 1 1 8 16
31 Александър Андреев Асса СМГ 3 1 2 1 7 15
32 Владимир Огнянов Генковски СМГ 5 2 2 0 9 15
33 Иван Стоянов Иванов СМГ 4 2 1 1 8 15
34 Полина Димитрова Димитрова СМГ 5 2 2 0 9 15
35 Росица Боянова Караиванова ПЧМГ 3 3 2 0 8 15
36 Александър Михайлов Даскалов 125 СОУ 5 3 1 0 9 14
37 Деан Радостинов Цанков ПЧМГ 5 3 1 0 9 14
38 Ивайло Бориславов Симов ПЧМГ 1 3 1 1 6 14
39 Николета Ценимирова Чапанова ПЧМГ 4 3 0 1 8 14
40 Симеон Бисеров Дойчинов 125 СОУ 3 1 3 0 7 14
41 Симона Николова Диловска 125 СОУ 4 2 2 0 8 14
42 Белослава Лазарова Малакова ПЧМГ 4 1 1 1 7 13
43 Марина Даниелова Гугушева СМГ 4 3 1 0 8 13
44 Рая Стефанова Нинева СМГ 4 3 1 0 8 13
45 Ния Илиева ПЧМГ 5 2 1 0 8 12
46 Петър Генчев ПЧМГ 4 4 0 0 8 12
47 Кирил Спасов Марковски СМГ 3 2 0 1 6 11
48 Лилия Николаева Ботушарова ПЧМГ 2 3 1 0 6 11
49 Мария Рафаел Мирчова СМГ 3 2 0 1 6 11
50 Виктория Валентинова Данчева 32 СОУ 4 3 0 0 7 10
51 Яна Николаева Кескинова СМГ 4 3 0 0 7 10
52 Дарина Станислав Стоева ПЧМГ 5 2 0 0 7 9
53 Петър Стоилов Жотев СМГ 5 0 0 1 6 9
54 Деница Байкова ПЧМГ 4 2 0 0 6 8
55 Марина Владимирова Брусарска ПЧМГ 4 2 0 0 6 8
56 Пламен Ивайлов Николов 107 ОУ 3 1 1 0 5 8
57 Красимира Красимирова Котова СМГ 2 1 1 0 4 7
58 Павел Иванов Писанов 125 СОУ 3 2 0 0 5 7
59 Ива Славейкова Камбитова ПЧМГ 3 1 0 0 4 5
60 Иван Николаев Кюлафлийски СМГ 3 1 0 0 4 5
61 Ралица Николаева Радоицова 107 СОУ 1 2 0 0 3 5
62 Александър Христов 119 СОУ 2 1 0 0 3 4
63 Диляна Жорова Димитрова 14 СОУ 4 0 0 0 4 4
64 Йоан Десиславов Байчев Перник 1 1 0 0 2 3
65 Йордан Николаев Марков ПЧМГ 0 1 0 0 1 2

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
6 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Борислав Кирилов ПЧМГ 4 5 5 5 19 49
2 Мартин Цветославов Давидов СМГ 4 5 5 4 18 45
3 Персиан Турсунов СМГ 5 4 5 4 18 44
4 Георги Дианов Динков СМГ 4 4 4 4 16 40
5 Десислава Пламенова Николова СМГ 5 5 3 4 17 40
6 Милко Иванов Бакалов СМГ 5 3 4 4 16 39
7 Калина Александрова Николова СМГ 5 5 5 2 17 38
8 Константин Каменов Каменов СМГ 4 3 4 4 15 38
9 Стефан Ивайлов Иванов СМГ 5 4 4 2 15 33
10 Стефанка Тодорова Манахова СМГ 5 3 3 3 14 32
11 Иван Валентинов Божанин СМГ 4 3 4 2 13 30
12 Константин Христов Илиев СМГ 5 4 3 2 14 30
13 Георги Христов Димитров Самоков 4 3 5 1 13 29
14 Павел Иванов Панев СМГ 4 4 3 2 13 29
15 Виктор Атанасов Ангелов ПЧМГ 4 3 3 2 12 27
16 Любослав Стефанов ПЧМГ 4 3 3 2 12 27
17 Маргарита Иванова ПЧМГ 4 3 3 2 12 27
18 Никола Славчев ПЧМГ 5 3 4 1 13 27
19 Александър Иванов ПЧМГ 3 4 2 2 11 25
20 Андон Ивайлов Тодоров Благоевград 4 4 3 1 12 25
21 Георги Димитров Вълков СМГ 4 3 5 0 12 25
22 Георги Стефанов Златинов ПМГ Благоевград 4 4 4 0 12 24
23 Калоян Дойчинов Дочев СМГ 4 2 4 1 11 24
24 Цветан Христов Станчев СМГ 5 3 3 1 12 24
25 Димитър Ангелов Митов СМГ 4 3 3 1 11 23
26 Елена Павлинова Вутова Добрич 4 5 3 0 12 23
27 Иван Деянов Славов 125 СОУ 3 2 4 1 10 23
28 Филип Иванов Тодоров 107 ОУ 3 3 2 2 10 23
29 Мартин Димитров Димитров 125 СОУ 3 4 1 2 10 22
30 Христина Венциславова Иванова СМГ 3 3 3 1 10 22
31 Ян Дамянов Атанасов Ерих Кестнер 4 2 3 1 10 21
32 Румяна Иван-Асен Иванова СМГ 3 5 1 1 10 20
33 Габриела Кунова Чавгова Пловдив 3 2 4 0 9 19
34 Иван Росенов Маринов СМГ 4 3 3 0 10 19
35 Павел Николов ПЧМГ 5 2 3 0 10 18
36 Станислав Русев СМГ 3 3 3 0 9 18
37 Борис Насков Василев СМГ 3 4 2 0 9 17
38 Радостин Бисеров Хаджимарков ПЧМГ 3 1 4 0 8 17
39 Лъчезар Михайлов Жеков Хасково 4 2 0 2 8 16
40 София Димиева СМГ 4 1 2 1 8 16
41 Йосиф Щерев Маринов ПЧМГ 4 2 1 1 8 15
42 Александър Федев Тослев ПЧМГ 2 3 2 0 7 14
43 Георги Пейчев Пеев СМГ 5 3 1 0 9 14
44 Гриша Ивов Лилов СМГ 2 3 2 0 7 14
45 Кристина Михова ПЧМГ 4 0 2 1 7 14
46 Дарина Великова ПЧМГ 3 2 2 0 7 13
47 Адриана Евгениева Блажева ПЧМГ 5 2 1 0 8 12
48 Андрей Сашов Митов СМГ 4 1 2 0 7 12
49 Гергана Тодорова Тагарева СМГ 3 3 1 0 7 12
50 Дара Танкова ПЧМГ 4 2 1 0 7 11
51 Ивайло Милушев ПЧМГ 3 2 0 0 5 7
52 Стилян Стефанов Василев Перник 2 1 1 0 4 7
53 Алекс Марио Величков 38 ОУ 1 1 1 0 3 6
54 Михаела Миленова Папаринова Бургас 4 1 0 0 5 6
55 Владимир Любомиров Абаджиев Евростар 2 0 1 0 3 5
56 Йоанна Матева ПЧМГ 0 1 1 0 2 5
57 Ема Димитрова Христова 125 СОУ 0 0 0 0 0 0
58 Мелиса Аренияс-Аро ПЧМГ 0 0 0 0 0 0

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
7 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Кьонг Виет До СМГ 5 4 4 4 17 41
2 Диян Христинов Димитров СМГ 5 3 4 4 16 39
3 Стефан Мартинов Хаджистойков СМГ 5 4 2 5 16 39
4 Михаела Филипова Гледачева ПЧМГ 5 3 3 4 15 36
5 Никола Мартинов Стайков СМГ 5 3 3 3 14 32
6 Иван Венциславов Георгиев СМГ 4 3 3 3 13 31
7 Светлин Красимиров Лалов СМГ 5 3 2 3 13 29
8 Ева Ивайлова Кортезова СМГ 5 3 3 2 13 28
9 Мартин Боянов Стефанов СМГ 4 3 3 2 12 27
10 Даниела Параскевова Бенчева СМГ 3 3 3 2 11 26
11 Йоана Юлианова Кирилова СМГ 5 3 5 0 13 26
12 Калоян Тодоров Фачиков СМГ 2 3 4 1 10 24
13 Маргарита Велчева Стефанова СМГ 3 3 3 1 10 22
14 Нели Динкова Митева СМГ 3 3 3 1 10 22
15 Виктор Владимиров Василев СМГ 4 3 2 1 10 20
16 Мартин Владимиров Василев СМГ 5 4 1 1 11 20
17 Любослав Владимиров Панайотов СМГ 4 2 2 1 9 18
18 Мая Петрова Панова СМГ 4 4 2 0 10 18
19 До Хю Тунг СМГ 4 2 3 0 9 17
20 Лилиана Велизар Чернев СМГ 5 3 2 0 10 17
21 Нгуен Чунг Нгуен СМГ 5 3 2 0 10 17
22 Никола Боянов Джунов СМГ 3 2 2 1 8 17
23 Христо Стефанов Стефанов СМГ 3 4 2 0 9 17
24 Валери Андреев ПЧМГ 2 3 1 1 7 15
25 Самуил Траянов Радулов СМГ 3 3 2 0 8 15
26 Василена Костадинова Лазарова СМГ 5 1 2 0 8 13
27 Йоана Петрова Кичева СМГ 4 2 0 1 7 12
28 Александър Стоянов Недков СМГ 3 1 0 0 4 5
29 Ангел Емилов Димитров СМГ 2 1 0 0 3 4
30 Михаела Михайлова Георгиева ПЧМГ 2 1 0 0 3 4
31 Филип Христофоров Добрев СМГ 2 1 0 0 3 4
32 Силвия Илиева Димитрова ПЧМГ 1 1 0 0 2 3
33 Цвета Георгиева Караджова СМГ 1 1 0 0 2 3

 

XII МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
29 май 2016 година
8 - 9 клас
Име Училище Клас Брой правилно решени задачи Общ брой точки
        1 2 3 4 Общо  
1 Спасиян Иванов Тодоров НПМГ 8 3 2 0 1 6 11
2 Алек Кристиянов Димитров ПЧМГ 8 0 4 0 0 4 8
3 Деница Петрова Павлова СМГ 8 3 2 0 0 5 7
4 Александър Ангелов Желязков АК София 8 2 2 0 0 4 6
5 Богдан Иванов Симеонов ПЧМГ 9 2 1 3 4 10 29
6 Кристиян Владимиров Василев ПЧМГ 9 3 4 1 3 11 26
7 Калин Тодоров Примов ПЧМГ 9 3 1 0 2 6 13
8 Владимира Пламенова Иринчева ПЧМГ 9 2 2 0 1 5 10
9 Марко Иванов ПЧМГ 9 1 2 0 0 3 5

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от "Математически предизвикателства" 2016