Начало | Новини | Резултати от втори пробен изпит на ПЧМГ проведен на 18 февруари 2018 г. за 3., 4., 5. и 6. клас

Новини

Резултати от втори пробен изпит на ПЧМГ проведен на 18 февруари 2018 г. за 3., 4., 5. и 6. клас

.

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
18 ФЕВРУАРИ 2018 ГОДИНА - 3 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки  
      2 3 4 Общо              
1 Боян Иванов Гребенчарски 52 ОУ 5 8 3 16 46 10 7 10 10 37 83
2 Камен Руменов Събев 145 ОУ 4 6 5 15 46 10 7 9 6 32 78
3 Кристиян Кулеков 36 СУ 4 7 4 15 45 10 0 9 10 29 74
4 Мария Илиева Крайчева 138 ОУ 5 7 3 15 43 10 3 8 10 31 74
5 Мила Теодорова Бораджиева 19 СУ 5 8 3 16 46 10 0 9 3 22 68
6 Владимир Евгениев Градинаров 36 СУ 5 7 3 15 43 6 3 5 10 24 67
7 Рая Албенова Родопанова ЧОУ "П. Берон" 5 5 3 13 37 10 10 6 3 29 66
8 Мартин Иванов Димов 109 ОУ 4 7 4 15 45 10 0 5 3 18 63
9 Мариана Спасова Ангелова 51 ОУ 5 6 3 14 40 10 0 9 3 22 62
10 Джулия Веселининова Симеонова 119 СУ 3 7 3 13 39 10 0 6 5 21 60
11 Катрин Добринова Стефкин НУКК 5 7 1 13 35 10 3 7 0 20 55
12 Мартин Шиваров НУКК 3 8 4 15 46 4 0 2 1 7 53
13 Самуил Цветелин Деянов 145 ОУ 5 5 2 12 33 10 0 3 4 17 50
14 Мария Миленова Михайлова 17 СУ 4 6 2 12 34 6 0 5 4 15 49
15 Анита Александрова Карапенева 43 ОУ 4 5 2 11 31 6 0 6 3 15 46
16 Тамара Владимирова Савова Българско школо 4 6 3 13 38 0 0 4 3 7 45
17 Анна Ивайлова Минкова 134 СУ 4 8 1 13 36 0 0 5 3 8 44
18 Николай Юлиев Добрев 139 ОУ 4 4 2 10 28 7 3 2 1 13 41
19 Радослав Иванов Панев 142 ОУ 4 7 2 13 37 0 0 0 3 3 40
20 Ева Миленова Михайлова 73 СУ 4 6 1 11 30 6 0 1 2 9 39
21 Марина Бунова 138 СУ 5 4 2 11 30 0 0 4 2 6 36
22 Йордан Стефанов Василев 14 СУ 4 5 0 9 23 10 0 1 1 12 35
23 Златина Асенова Юрукова 112 ОУ 4 5 1 10 27 6 0 1 1 8 35
24 Лара Горан Кадиева 51 ОУ 4 7 0 11 29 0 0 2 3 5 34
25 Ема Янкова 125 СУ 4 6 1 11 30 0 0 2 1 3 33
26 Иван Емилов Каменов 139 ОУ 5 3 2 10 27 0 0 2 4 6 33
27 Иво Александров Александров 88 СУ 4 5 2 11 31 0 0 1 1 2 33
28 Мая Иванова Антонова 38 ОУ 5 4 0 9 22 0 4 2 4 10 32
29 Момчил Якимов 41 ОУ 2 4 1 7 20 10 0 1 1 12 32
30 Андреа Стоянова 52 ОУ 3 5 1 9 25 0 0 3 2 5 30
31 Максим Димитров Ковачев 34 СУ 4 6 0 10 26 0 0 0 4 4 30
32 Виктор Порожанов ЧОУ "П. Берон" 3 5 1 9 25 0 0 4 1 5 30
33 Евелина Иванова 81 СУ 4 6 0 10 26 0 0 2 1 3 29
34 Йоана Павлова Петкова 6 ОУ 4 4 0 8 20 3 0 1 4 8 28
35 Ния Евгений Манолова 2 СУ 4 5 0 9 23 0 0 1 3 4 27
36 Кристиян Николаев Луканов 25 ОУ 3 2 0 5 12 7 0 5 2 14 26
37 Моника Антони Владимрова 36 СУ 3 3 2 8 23 0 0 2 1 3 26
38 Доминик Иванов 19 СУ 5 4 0 9 22 0 0 2 1 3 25
39 Борис Русев 38 ОУ 4 3 0 7 17 0 0 5 0 5 22
40 Сава Георгиев Евтимов 145 ОУ 4 3 0 7 17 0 0 1 2 3 20
41 Гергана Георгиева Тодорова 92 ОУ 3 4 0 7 18 0 0 1 0 1 19
42 Лиа Цанкова 49 ОУ 3 3 0 6 15 0 0 1 0 1 16

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
18 ФЕВРУАРИ 2018 ГОДИНА - 4 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки Оценка
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки    
      2 3 4 Общо                
1 Александър Николаев Николов ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 10 10 10 10 40 100 Отличен ( 6 )
2 Михаела Христова Стоянова 32 СУ 5 10 5 20 60 10 10 10 10 40 100 Отличен ( 6 )
3 Сияна Цветелинова Съйкова ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 10 10 10 9 39 99 Отличен ( 5.96 )
4 Борис Димитров Ангелов 137 СУ 5 10 5 20 60 10 10 10 5 35 95 Отличен ( 5.8 )
5 Ради Иван-Асен Иванов ЧНУ "Питагор" 4 10 5 19 58 7 10 10 10 37 95 Отличен ( 5.8 )
6 Ясен Спасов Димчов ЧНУ "Питагор" 5 9 5 19 57 10 10 8 10 38 95 Отличен ( 5.8 )
7 Александър Росенов Ненов 16 ОУ 5 9 5 19 57 10 10 10 7 37 94 Отличен ( 5.76 )
8 Йоана Христова Петрова 41 ОУ 5 10 4 19 56 10 10 9 9 38 94 Отличен ( 5.76 )
9 Лиа Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 10 10 5 9 34 94 Отличен ( 5.76 )
10 Христо Младенов Младенов 104 ОУ 5 10 5 20 60 10 10 10 4 34 94 Отличен ( 5.76 )
11 Данаил Мирославов Славчев 109 ОУ 4 10 5 19 58 10 10 10 5 35 93 Отличен ( 5.72 )
12 Стела Николаева Генчева ЧНУ "Питагор" 4 10 5 19 58 6 10 10 9 35 93 Отличен ( 5.72 )
13 Никола Нинков Нинков 47 СУ 5 10 3 18 52 10 10 10 10 40 92 Отличен ( 5.68 )
14 Михаил Гочев 145 ОУ 5 10 5 20 60 10 7 10 4 31 91 Отличен ( 5.64 )
15 Калина Красимирова Янева 19 СУ 5 10 4 19 56 10 10 10 4 34 90 Отличен ( 5.6 )
16 Никола Николай Тодоров ЧНУ "Питагор" 5 9 5 19 57 10 10 8 5 33 90 Отличен ( 5.6 )
17 Ралица Живкова Живина 134 СУ 5 9 5 19 57 10 7 10 6 33 90 Отличен ( 5.6 )
18 Сара Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" 5 9 5 19 57 10 10 3 10 33 90 Отличен ( 5.6 )
19 Яна Димова Цветкова 17 СУ 5 9 5 19 57 10 7 10 6 33 90 Отличен ( 5.6 )
20 Яна Евгениева Радева 19 СУ 5 9 5 19 57 7 7 10 9 33 90 Отличен ( 5.6 )
21 Атанас Георгиев Атанасов 134 СУ 5 10 5 20 60 10 10 2 7 29 89 Отличен ( 5.56 )
22 Борислав Лъчезаров Захариев 34 ОУ 5 10 5 20 60 10 6 3 10 29 89 Отличен ( 5.56 )
23 Виктор Николай Димитров 41 ОУ 5 9 5 19 57 10 10 3 9 32 89 Отличен ( 5.56 )
24 Савина Стоянова Иванова ЧНУ "Питагор" 5 9 5 19 57 10 7 10 5 32 89 Отличен ( 5.56 )
25 Татяна Анастасиу Кувериану ЧНУ "Питагор" 5 10 4 19 56 10 7 7 9 33 89 Отличен ( 5.56 )
26 Теодор Гюров 5 ОУ 5 10 5 20 60 6 10 3 10 29 89 Отличен ( 5.56 )
27 Александра Петрова Касърова 40 СУ 5 10 5 20 60 7 10 10 0 27 87 Много добър ( 5.48 )
28 Александър Николов Арабаджиев 20 ОУ 5 8 5 18 54 10 10 10 3 33 87 Много добър ( 5.48 )
29 Виктор Красимиров Аврамски 145 ОУ 5 9 5 19 57 7 10 10 2 29 86 Много добър ( 5.44 )
30 Владимир Мирославов Стефанов ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 10 7 5 4 26 86 Много добър ( 5.44 )
31 Кирил Манолов Курдаланов ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 10 3 3 10 26 86 Много добър ( 5.44 )
32 Сава Дима Събев ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 7 10 3 6 26 86 Много добър ( 5.44 )
33 Анна Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 5 9 5 19 57 3 10 5 10 28 85 Много добър ( 5.4 )
34 Николай Емилов Рогов 55 СУ 4 10 5 19 58 10 10 3 4 27 85 Много добър ( 5.4 )
35 Тодор Георгиев Караджов 32 СУ 5 10 4 19 56 10 10 3 6 29 85 Много добър ( 5.4 )
36 Цветина Пламенова Петрова 108 СУ 5 9 5 19 57 10 7 10 1 28 85 Много добър ( 5.4 )
37 Димитър Атанасов Станчев 8 СУ 4 10 4 18 54 10 10 10 0 30 84 Много добър ( 5.36 )
38 Димитър Иванов Мангачев 20 ИОУ 5 10 5 20 60 7 0 10 7 24 84 Много добър ( 5.36 )
39 Елица Бориславова Абаджиева 20 ИОУ 5 10 5 20 60 10 10 3 1 24 84 Много добър ( 5.36 )
40 Ирина Димитрова Ганчева ЧНУ "Питагор" 5 10 4 19 56 10 10 2 6 28 84 Много добър ( 5.36 )
41 Константин Константинов Стойчев ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 7 10 2 5 24 84 Много добър ( 5.36 )
42 Кристиян Ивов Пенев 125 СУ 4 10 3 17 50 10 10 10 4 34 84 Много добър ( 5.36 )
43 Филип Радославов Аспарухов ЧНУ "Питагор" 5 9 4 18 53 10 6 10 5 31 84 Много добър ( 5.36 )
44 Атанас Атанасов Филев ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 7 3 8 5 23 83 Много добър ( 5.32 )
45 Борис Бориславов Ников ЧОУ "П. Берон" 5 10 5 20 60 10 3 5 5 23 83 Много добър ( 5.32 )
46 Ивайло Димитров Симов ЧНУ "Питагор" 5 10 4 19 56 7 6 8 6 27 83 Много добър ( 5.32 )
47 Яни Станиславов Овчаров ЧНУ "Питагор" 5 10 4 19 56 7 10 3 7 27 83 Много добър ( 5.32 )
48 Атанас Гочев 145 ОУ 5 8 5 18 54 10 10 3 5 28 82 Много добър ( 5.28 )
49 Йоана Станиславова Ранджева 145 ОУ 5 8 5 18 54 7 3 10 8 28 82 Много добър ( 5.28 )
50 Марио Данаилов Ангелов НСУ София 5 10 4 19 56 10 10 3 3 26 82 Много добър ( 5.28 )
51 Рая Николаева Даковска 34ОУ 5 10 3 18 52 10 10 8 2 30 82 Много добър ( 5.28 )
52 Сияна Иванова 11 ОУ 5 9 5 19 57 10 6 3 6 25 82 Много добър ( 5.28 )
53 Яна Лесичкова 145 ОУ 5 9 5 19 57 10 0 10 5 25 82 Много добър ( 5.28 )
54 Антон Иванов Христов 142 ОУ 5 9 3 17 49 7 10 10 5 32 81 Много добър ( 5.24 )
55 Виктория Емилова Якимова 30 СУ 5 8 5 18 54 10 10 5 2 27 81 Много добър ( 5.24 )
56 Виктория Петрова Димитрова ЧНУ "Питагор" 4 10 5 19 58 7 3 8 5 23 81 Много добър ( 5.24 )
57 Вичеслав Маринов Николов 18 СУ 5 10 5 20 60 7 10 3 1 21 81 Много добър ( 5.24 )
58 Мария Христова Стоянова 145 ОУ 5 10 5 20 60 3 10 5 3 21 81 Много добър ( 5.24 )
59 Персиян Цветков 31 СУЧЕМ 5 9 5 19 57 10 6 3 5 24 81 Много добър ( 5.24 )
60 Ян Илиянов Йорданов ЧНУ "Питагор" 4 8 4 16 48 10 3 10 10 33 81 Много добър ( 5.24 )
61 Богдан Любомиров Наков ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 7 6 3 4 20 80 Много добър ( 5.2 )
62 Камен Тодоров Николов 145 ОУ 5 9 5 19 57 10 3 5 5 23 80 Много добър ( 5.2 )
63 Атанас Десиславов Шекерлетов ЧНУ "Питагор" 5 9 4 18 53 7 6 8 5 26 79 Много добър ( 5.16 )
64 Калоян Иванов Пенев ЧНУ "Питагор" 5 10 3 18 52 7 7 8 5 27 79 Много добър ( 5.16 )
65 Михаела Илиева 125 СУ 4 9 4 17 51 7 3 8 10 28 79 Много добър ( 5.16 )
66 Мия Емилова Костова 55 СУ 5 9 3 17 49 10 10 10 0 30 79 Много добър ( 5.16 )
67 Никола Стефанов Димитров ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 6 3 0 10 19 79 Много добър ( 5.16 )
68 Теодор Иванов Манахилов 98 НУ 5 9 3 17 49 10 7 10 3 30 79 Много добър ( 5.16 )
69 Христо Кирилов Кирчев 163 ОУ 5 10 3 18 52 3 6 8 10 27 79 Много добър ( 5.16 )
70 Цветислава Галина Георгиева 134 СУ 5 9 5 19 57 10 7 5 0 22 79 Много добър ( 5.16 )
71 Александър Станев 45 ОУ 5 8 3 16 46 7 10 10 5 32 78 Много добър ( 5.12 )
72 Димитър Иванов Тонев 109 ОУ 4 8 4 16 48 7 6 10 7 30 78 Много добър ( 5.12 )
73 Румен Димитров Димитров 79 СУ 5 9 5 19 57 7 7 3 4 21 78 Много добър ( 5.12 )
74 Андрей Христов Христов 19 СУ 5 9 5 19 57 6 6 8 0 20 77 Много добър ( 5.08 )
75 Виктор Здравков Ангелов 2 СУ 5 9 4 18 53 6 10 5 3 24 77 Много добър ( 5.08 )
76 Катерина Николаева Пандурова 51 СУ 5 8 3 16 46 10 4 8 9 31 77 Много добър ( 5.08 )
77 Инаят Ерланулы Опаш ЧНУ "Питагор" 5 10 4 19 56 7 7 0 6 20 76 Много добър ( 5.04 )
78 Мария Стоянова Чолакова 73 СУ 5 10 5 20 60 10 0 3 3 16 76 Много добър ( 5.04 )
79 Аглая-Катерина Иванова Стаменова ЧНУ "Питагор" 3 9 5 17 53 7 6 2 7 22 75 Много добър ( 5 )
80 Даниел Бориславов Борисов НУКК 5 9 5 19 57 6 7 3 2 18 75 Много добър ( 5 )
81 Елица Георгиева Влаева 105 СУ 5 8 5 18 54 7 3 1 10 21 75 Много добър ( 5 )
82 Виктор Младенов ЧОУ "Св. Климент Охридски" 5 10 4 19 56 6 7 2 3 18 74 Много добър ( 4.96 )
83 Дамян Дамянов Дамянов 55 СУ 5 10 2 17 48 7 10 5 4 26 74 Много добър ( 4.96 )
84 Михаил Николов Желязков 41 ОУ 5 9 4 18 53 10 3 5 3 21 74 Много добър ( 4.96 )
85 Виктор Василев Дичев 19 СУ 5 8 5 18 54 10 0 3 6 19 73 Много добър ( 4.92 )
86 Aнтония Антонова Петрова ЧНУ "Питагор" 5 9 4 18 53 6 6 2 5 19 72 Много добър ( 4.88 )
87 Вяра Стефанова Христоскова 125 СУ 5 8 5 18 54 10 0 5 3 18 72 Много добър ( 4.88 )
88 Карина Момчилова ЕСПА 5 8 5 18 54 10 7 1 0 18 72 Много добър ( 4.88 )
89 Ния Евгениева Фурнигова 109 ОУ 5 10 4 19 56 7 7 1 1 16 72 Много добър ( 4.88 )
90 Екатерина Петрова Павлова 2 СУ 5 10 4 19 56 3 3 5 4 15 71 Много добър ( 4.84 )
91 Иван Тодоров Бобев 55 СУ 5 10 3 18 52 7 7 3 2 19 71 Много добър ( 4.84 )
92 Надежда Николаева Гигова 43 ОУ 4 10 5 19 58 10 3 0 0 13 71 Много добър ( 4.84 )
93 Илиян Даниелво Йорданов 36 СУ 4 10 3 17 50 7 10 2 0 19 69 Много добър ( 4.76 )
94 Владислав Илиев 81 СУ 4 8 3 15 44 7 7 5 4 23 67 Много добър ( 4.68 )
95 Матей Вълчев 144 СУ 4 9 4 17 51 7 3 3 3 16 67 Много добър ( 4.68 )
96 Нино Велев 119 СУ 5 10 2 17 48 10 3 3 3 19 67 Много добър ( 4.68 )
97 Анна Томова Янакиева Френско училище 3 10 4 17 52 10 0 2 2 14 66 Много добър ( 4.64 )
98 Кирил Кирилов Кирилов 22 СУ 5 10 3 18 52 4 3 1 6 14 66 Много добър ( 4.64 )
99 Кристина Стоилова Лилкова ЧНУ "Питагор" 5 8 1 14 38 6 10 3 9 28 66 Много добър ( 4.64 )
100 Кристиян Миленов Атанасов 36 СУ 3 10 4 17 52 3 6 2 3 14 66 Много добър ( 4.64 )
101 Момчил Радославов Николов "Цар Симеон Велики" 5 9 4 18 53 4 4 5 0 13 66 Много добър ( 4.64 )
102 Петър Арнаудов 145 ОУ 5 8 3 16 46 7 10 3 0 20 66 Много добър ( 4.64 )
103 Лора Бориславова Димитрова ЧНУ "Питагор" 5 10 1 16 44 7 6 3 5 21 65 Много добър ( 4.6 )
104 Петър Красимиров Божков 119 СУ 5 9 3 17 49 0 7 5 4 16 65 Много добър ( 4.6 )
105 Божидар Филипов Михайлов 98 НУ 4 9 3 16 47 7 4 2 4 17 64 Много добър ( 4.56 )
106 Денис Емилов Иванов ЧНУ "Питагор" 4 9 4 17 51 7 3 2 1 13 64 Много добър ( 4.56 )
107 Боян Любомиров Илиев 109 СУ 4 10 2 16 46 7 7 1 2 17 63 Много добър ( 4.52 )
108 Васил Георгиев Дорев 88 СУ 4 9 4 17 51 4 3 5 0 12 63 Много добър ( 4.52 )
109 Мартин Илиян Илиев 20 ОУ 4 8 2 14 40 7 6 10 0 23 63 Много добър ( 4.52 )
110 Мартина Владиславова Матева 145 СУ 5 10 2 17 48 6 3 3 3 15 63 Много добър ( 4.52 )
111 Теодосий Силвестър Добрев 55 ОУ 4 9 3 16 47 7 0 3 6 16 63 Много добър ( 4.52 )
112 Ерик Иванов 104 ОУ 4 9 4 17 51 7 4 0 0 11 62 Добър ( 4.48 )
113 Божидар Георгиев Георгиев 41 ОУ 5 9 3 17 49 4 7 0 1 12 61 Добър ( 4.44 )
114 Велина Богомилова Маноилова 51 СУ 5 9 3 17 49 3 4 0 5 12 61 Добър ( 4.44 )
115 Иван Ламбев 139 ОУ 4 8 3 15 44 7 7 3 0 17 61 Добър ( 4.44 )
116 Никола Бориславов Ралчев 134 СУ 5 8 3 16 46 10 4 1 0 15 61 Добър ( 4.44 )
117 Виктор Боянов Добренов 12 СУ 5 9 5 19 57 3 0 0 0 3 60 Добър ( 4.4 )
118 Александър Борисов Поцков 48 ОУ 5 8 3 16 46 7 3 1 2 13 59 Добър ( 4.36 )
119 Кристина Светлинова Колова 19 СУ 4 7 2 13 37 7 3 8 4 22 59 Добър ( 4.36 )
120 Петър Велиславов Бонев 36 СУ 4 10 3 17 50 7 0 0 2 9 59 Добър ( 4.36 )
121 Боян Димитров 31 СУЧЕМ 3 10 2 15 44 7 3 5 0 15 59 Добър ( 4.36 )
122 Никола Йоан Мартинов Гълъбов 6 ОУ 4 9 5 18 55 0 3 0 0 3 58 Добър ( 4.32 )
123 Давид Петров Господинов 18 СУ 4 10 1 15 42 6 3 5 1 15 57 Добър ( 4.28 )
124 Даниел Иванов Мальов ЧНУ "Питагор" 5 7 0 12 31 6 10 10 0 26 57 Добър ( 4.28 )
125 Стамен Николаев Дамянов 21 СУ 4 9 2 15 43 7 6 1 0 14 57 Добър ( 4.28 )
126 Анна-Мария Даниел Александрова Френско училище 4 8 3 15 44 7 4 1 0 12 56 Добър ( 4.24 )
127 Дарина Венелинова Харизанова 4 ОУ 3 8 2 13 38 10 0 2 6 18 56 Добър ( 4.24 )
128 Марто Владимиров Малчев 20 ОУ 5 8 3 16 46 3 0 7 0 10 56 Добър ( 4.24 )
129 Григорий Радостинов Вазов ЧНУ "Питагор" 4 5 3 12 35 10 6 2 2 20 55 Добър ( 4.2 )
130 Кристиан Христофоров Петков 19 СУ 4 6 4 14 42 7 3 3 0 13 55 Добър ( 4.2 )
131 Мартин Йорданов 5 ОУ 5 6 1 12 32 10 10 1 2 23 55 Добър ( 4.2 )
132 Симеон Чавдаров Димитров 51 СУ 3 8 3 14 42 7 3 0 2 12 54 Добър ( 4.16 )
133 Орлин Орлинов Япраков 11 ОУ 3 9 3 15 45 3 0 1 4 8 53 Добър ( 4.12 )
134 Йоанна Огнянова Георгиева 119 СУ 5 9 1 15 41 4 4 2 1 11 52 Добър ( 4.08 )
135 Борис Пламен Станков БГ школо 5 9 2 16 45 0 4 2 0 6 51 Добър ( 4.04 )
136 Константин Богданов Христов 109 ОУ 4 8 2 14 40 4 3 0 4 11 51 Добър ( 4.04 )
137 Михаил Апостолов Пенчев Българско школо 4 10 2 16 46 0 3 0 1 4 50 Добър ( 4 )
138 Лора Георгиева Георгиева 2 СУ 4 9 2 15 43 0 3 2 1 6 49 Добър ( 3.96 )
139 Димитър Николаев Цилев 36 ОУ 4 7 4 15 45 3 0 0 0 3 48 Добър ( 3.92 )
140 Рая Велизарова Петкова 119 СУ 3 6 3 12 36 7 4 1 0 12 48 Добър ( 3.92 )
141 Виолета Николова Ботушарова 38 ОУ 4 8 1 13 36 7 4 1 0 12 48 Добър ( 3.92 )
142 Диана Иванова 10 СУ 4 8 2 14 40 0 7 1 0 8 48 Добър ( 3.92 )
143 Ванина Желева Иванова 55 СУ 4 7 2 13 37 3 6 1 0 10 47 Добър ( 3.88 )
144 Линг Пхи Донг 14 СУ 3 8 2 13 38 0 6 3 0 9 47 Добър ( 3.88 )
145 Валерия Дамянова Апостолова 20 ИОУ 4 8 2 14 40 6 0 0 0 6 46 Добър ( 3.84 )
146 Мартин Евгениев Аронов 134 СУ 4 8 1 13 36 10 0 0 0 10 46 Добър ( 3.84 )
147 Антраник Казазян 11 ОУ 5 7 1 13 35 7 0 3 0 10 45 Добър ( 3.8 )
148 Юлита Борисова Балева ЧНУ "Питагор" 3 6 1 10 28 6 7 0 4 17 45 Добър ( 3.8 )
149 Ванеса Йорданова 45 ОУ 4 7 3 14 41 3 0 0 0 3 44 Добър ( 3.76 )
150 Александър Радославов Пехливанов 120 ОУ 5 8 1 14 38 0 3 2 0 5 43 Добър ( 3.72 )
151 Добрина Добринова Тодорова 35 СУ 3 6 3 12 36 7 0 0 0 7 43 Добър ( 3.72 )
152 Николай Георгиев Вълков Стара Загора 4 9 2 15 43 0 0 0 0 0 43 Добър ( 3.72 )
153 Стоил Каменов Стойков 120 ОУ 2 8 2 12 36 4 3 0 0 7 43 Добър ( 3.72 )
154 Николай Дениславов Ангелов 20 ИОУ 5 8 1 14 38 0 0 3 0 3 41 Добър ( 3.64 )
155 Яна Йорданова Велева ЧСОУ "Азбуки" 3 5 2 10 29 7 4 1 0 12 41 Добър ( 3.64 )
156 Анна Георгиева Величкова 126 ОУ 3 7 2 12 35 4 0 0 1 5 40 Добър ( 3.6 )
157 Мартина Стефанова Колева ЧСОУ "Симеон Велики" 3 8 2 13 38 0 0 1 1 2 40 Добър ( 3.6 )
158 Николай Дюлгеров 18 СУ 4 8 2 14 40 0 0 0 0 0 40 Добър ( 3.6 )
159 Раделина Христова Сотирова 32 СУ 3 7 3 13 39 0 0 1 0 1 40 Добър ( 3.6 )
160 Стефани Боянова Делчева ЧОУ "П. Берон" 5 7 2 14 39 0 0 1 0 1 40 Добър ( 3.6 )
161 Стилиан Китанов 55 СУ 4 9 0 13 35 0 3 2 0 5 40 Добър ( 3.6 )
162 Ема Нестор Несторова 145 СУ 5 6 1 12 32 3 3 1 0 7 39 Добър ( 3.56 )
163 Лили Светлин Танчева ЧНУ "Питагор" 5 7 1 13 35 3 0 1 0 4 39 Добър ( 3.56 )
164 Славея Андреева Харачарова 73 СУ 3 8 2 13 38 0 0 1 0 1 39 Добър ( 3.56 )
165 Ема Светослав Кало 134 СУ 2 5 3 10 31 0 7 0 0 7 38 Добър ( 3.52 )
166 Дамяна Валентинова Видолова 25 ОУ 4 7 1 12 33 0 0 0 4 4 37 Среден ( 3.48 )
167 Миро Юнйе Джан 139 ОУ 4 6 0 10 26 4 3 3 1 11 37 Среден ( 3.48 )
168 Явор Кънчев Матев 104 ОУ 4 6 2 12 34 0 3 0 0 3 37 Среден ( 3.48 )
169 Ирина Тихомирова Джикова Руско у-ще 2 9 1 12 35 0 0 0 0 0 35 Среден ( 3.4 )
170 Калоян Александров Кутрев 18 СУ 4 6 2 12 34 0 0 0 0 0 34 Среден ( 3.36 )
171 Николай Антонов Вальов 107 ОУ 5 8 0 13 34 0 0 0 0 0 34 Среден ( 3.36 )
172 Александра Иванова Дойчевска 119 СУ 3 6 1 10 28 0 3 1 1 5 33 Среден ( 3.32 )
173 Ема Георгиева Панайотова ЧОУ "П. Берон" 5 7 0 12 31 0 0 1 0 1 32 Среден ( 3.28 )
174 Елица Русланова ЧОУ "П. Берон" 2 7 0 9 25 3 0 2 0 5 30 Среден ( 3.2 )
175 Виктория Дочева Олейникова 126 ОУ 5 5 0 10 25 0 0 1 1 2 27 Среден ( 3.08 )
176 Калоян Александров Иванов 1 СУ 4 2 1 7 18 0 7 1 1 9 27 Среден ( 3.08 )
177 Камен Боянов Сапунджиев 22 СУ 5 5 0 10 25 0 0 2 0 2 27 Среден ( 3.08 )
178 Искра Любомирова Джерова ЧСОУ "Симеон Велики" 3 5 0 8 21 3 0 0 1 4 25 Среден ( 3 )
179 Богомил Лазаров Младенов 78 СУ 1 6 1 8 24 0 0 0 0 0 24 Слаб ( 2 )
180 Никола Илков Александров 6 ОУ 1 4 0 5 14 0 0 0 1 1 15 Слаб ( 2 )

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
18 ФЕВРУАРИ 2018 ГОДИНА - 5 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки Оценка
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки    
      2 3 4 Общо                
1 Милен Миленов Шуманов ПЧМГ 5 10 5 20 60 7 7 10 6 30 90 Отличен ( 5.60 )
2 Андрей Николаев Младенов ПЧМГ 5 10 5 20 60 10 7 7 5 29 89 Отличен ( 5.56 )
3 Алберт Константин Асенов Иваницов ПЧМГ 5 10 5 20 60 10 0 8 9 27 87 Много добър ( 5.48 )
4 Илия Константинов Василев ПЧМГ 4 8 5 17 52 6 7 10 10 33 85 Много добър ( 5.4 )
5 Део Станиславов Дамянов ПЧМГ 5 10 5 20 60 3 4 7 10 24 84 Много добър ( 5.36 )
6 Славея Иванова Нушева ПЧМГ 5 9 5 19 57 3 4 10 7 24 81 Много добър ( 5.24 )
7 Георги Георгиев Славчев ПЧМГ 5 10 5 20 60 0 4 7 9 20 80 Много добър ( 5.2 )
8 Калоян Владиславов Цанев ПЧМГ 5 10 4 19 56 3 4 10 6 23 79 Много добър ( 5.16 )
9 Георги Мирославов Николов ПЧМГ 5 10 5 20 60 0 4 7 7 18 78 Много добър ( 5.12 )
10 Борис Калинов Азгоров ПЧМГ 4 10 5 19 58 3 4 7 5 19 77 Много добър ( 5.08 )
11 Катерина Горан Кадиева ПЧМГ 5 10 5 20 60 3 4 7 3 17 77 Много добър ( 5.08 )
12 Никола Стефанов Луков ПЧМГ 5 7 5 17 51 3 4 8 5 20 71 Много добър ( 4.84 )
13 Александър Дарин Цветанов ПЧМГ 5 7 4 16 47 3 4 8 8 23 70 Много добър ( 4.8 )
14 Борис Веселинов Ханджиев ПЧМГ 5 8 2 15 42 7 7 6 8 28 70 Много добър ( 4.8 )
15 Николай Владимиров Савов ПЧМГ 4 8 4 16 48 3 4 8 6 21 69 Много добър ( 4.76 )
16 Росен Иванов Маринов ПЧМГ 3 10 2 15 44 0 10 4 8 22 66 Много добър ( 4.64 )
17 Георги Константинов Веселинов ПЧМГ 4 8 4 16 48 3 4 7 3 17 65 Много добър ( 4.6 )
18 Милена Владимирова Харизанова ПЧМГ 5 6 5 16 48 3 4 5 5 17 65 Много добър ( 4.6 )
19 Слав Стефанов Стефанов ПЧМГ 5 6 4 15 44 3 4 6 8 21 65 Много добър ( 4.6 )
20 Лора Андреева Цекова ПЧМГ 5 6 3 14 40 3 7 7 7 24 64 Добър ( 4.56 )
21 Адриан Илианов Райчев ПЧМГ 4 7 3 14 41 7 4 6 5 22 63 Много добър ( 4.52 )
22 Анас Аднан Макхзум ПЧМГ 5 8 3 16 46 0 0 10 7 17 63 Много добър ( 4.52 )
23 Калина Любомирова Атанасова ПЧМГ 5 6 4 15 44 3 4 8 4 19 63 Много добър ( 4.52 )
24 Зорница Росенова Янева ПЧМГ 4 8 4 16 48 0 4 4 5 13 61 Добър ( 4.44 )
25 Мария Светославова Петрова 2 СУ 5 9 2 16 45 0 0 7 8 15 60 Добър ( 4.4 )
26 Огнян Димитров Димитров ПЧМГ 5 6 3 14 40 3 0 9 7 19 59 Добър ( 4.36 )
27 Деодор Асенов Величков ПЧМГ 5 6 5 16 48 3 3 2 2 10 58 Добър ( 4.32 )
28 Боряна Иванова Кюркчиева ПЧМГ 4 8 2 14 40 3 4 6 4 17 57 Добър ( 4.28 )
29 Симона Николаева Танкова ПЧМГ 5 5 3 13 37 3 3 7 7 20 57 Добър ( 4.28 )
30 Борис Мартинов Тодоров ПЧМГ 3 6 5 14 44 6 0 6 0 12 56 Добър ( 4.24 )
31 Николай Петров Гурков ПЧМГ 4 9 4 17 51 0 0 3 2 5 56 Добър ( 4.24 )
32 Борис Любомиров Драгомиров ПЧМГ 4 7 5 16 49 0 0 6 0 6 55 Добър ( 4.2 )
33 Велина Любомирова Станева ПЧМГ 4 6 4 14 42 0 0 6 7 13 55 Добър ( 4.2 )
34 Магдалена Петрова Николова ПЧМГ 3 6 3 12 36 3 3 5 8 19 55 Добър ( 4.2 )
35 Мартин Ивайлов Борисов ПЧМГ 4 6 4 14 42 3 4 6 0 13 55 Добър ( 4.2 )
36 Оги Огнян Гложев ПЧМГ 4 8 2 14 40 3 0 5 7 15 55 Добър ( 4.2 )
37 Мария Димитрова Ангелова ПЧМГ 5 5 5 15 45 0 0 9 0 9 54 Добър ( 4.16 )
38 Стефан Иванов Стайков ПЧМГ 2 6 5 13 42 3 0 6 3 12 54 Добър ( 4.16 )
39 Ангел Борисов Тодоров ПЧМГ 4 6 2 12 34 10 0 6 4 20 54 Добър ( 4.16 )
40 Никола Димитров Николов ПЧМГ 4 5 4 13 39 3 4 7 0 14 53 Добър ( 4.12 )
41 Явор Йорданов Симеонов ПЧМГ 5 7 3 15 43 0 0 2 7 9 52 Добър ( 4.08 )
42 Екатерина Руменова Александрова ПЧМГ 4 5 2 11 31 0 7 5 8 20 51 Добър ( 4.04 )
43 Калина Борисова Тодорова ПЧМГ 4 4 4 12 36 0 4 8 1 13 49 Добър ( 3.96 )
44 Мира Иванова Георгиева ПЧМГ 4 5 4 13 39 0 0 5 5 10 49 Добър ( 3.96 )
45 Теодор Добринов Косев ПЧМГ 5 6 4 15 44 0 0 3 2 5 49 Добър ( 3.96 )
46 Калоян Венциславов Павлов ПЧМГ 4 4 4 12 36 3 0 6 3 12 48 Добър ( 3.92 )
47 Франческо Джовани Де Кринис ПЧМГ 2 5 4 11 35 3 0 4 6 13 48 Добър ( 3.92 )
48 Климент Димитров Антонов 121 СУ 5 8 1 14 38 3 0 6 0 9 47 Добър ( 3.88 )
49 Мартин Юлианов Жотев ПЧМГ 4 5 4 13 39 0 4 4 0 8 47 Добър ( 3.88 )
50 Весела Валериева Йолкfвска ПЧМГ 4 5 3 12 35 0 0 4 7 11 46 Добър ( 3.84 )
51 Емил Василев Атанасов ПЧМГ 3 6 2 11 32 0 4 5 5 14 46 Добър ( 3.84 )
52 Цветан Калинов Цветанов НУКК 5 7 1 13 35 3 0 6 2 11 46 Добър ( 3.84 )
53 Дара Юлиян Желязкова ПЧМГ 4 3 2 9 25 7 0 8 5 20 45 Добър ( 3.8 )
54 Мила Димитрова Бончева ПЧМГ 3 5 3 11 33 0 0 9 3 12 45 Добър ( 3.8 )
55 Дамяна Кирилова Димитрова ПЧМГ 3 6 1 10 28 3 4 4 5 16 44 Добър ( 3.76 )
56 Рая Ангелова Митова 138 СУЗИЕ 4 3 4 11 33 3 0 6 0 9 42 Добър ( 3.68 )
57 Християн Момчилов Масларов ПЧМГ 3 7 0 10 27 3 4 8 0 15 42 Добър ( 3.64 )
58 Катерина Чавдарова Трендафилова ПЧМГ 5 5 2 12 33 0 4 0 3 7 40 Добър ( 3.68 )
59 Стела Ивайлова Данова ПЧМГ 5 4 1 10 26 3 0 6 4 13 39 Добър ( 3.56 )
60 Михаил Владимиров Стефанов 134 СУ 3 4 2 9 26 0 4 5 2 11 37 Среден ( 3.48 )
61 Виктор Василев Пенев ПЧМГ 3 6 2 11 32 0 0 3 0 3 35 Среден ( 3.4 )
62 Мария Деянова Прокопова ПЧМГ 4 5 2 11 31 0 0 4 0 4 35 Среден ( 3.4 )
63 Борислав Бориславов Първановски ПЧМГ 2 3 3 8 25 0 0 5 0 5 30 Среден ( 3.2 )
64 Ивайло Василев Христов ПЧМГ 5 1 1 7 17 0 4 4 4 12 29 Среден ( 3.16 )
65 Теодора Манолова Тодева 107 ОУ 4 3 2 9 25 0 0 1 3 4 29 Среден ( 3.16 )
66 Ема Колева Дойнова УВЕКИНД 2 5 1 8 23 0 0 0 0 0 23 Слаб ( 2 )
67 Филип Филипов Китов 38 ОУ 1 3 2 6 19 0 4 0 0 4 23 Слаб ( 2 )
68 Илиян Илиев Велчев ПЧМГ 1 4 1 6 18 0 0 3 0 3 21 Слаб ( 2 )
69 Петър Петров Попов Меридиан 22 1 4 1 6 18 0 0 0 0 0 18 Слаб ( 2 )

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
18 ФЕВРУАРИ 2018 ГОДИНА - 6 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки Оценка
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки    
      2 3 4 Общо                
1 Виктор Ясенов Костадинов ПЧМГ 5 9 5 19 57 10 7 10 10 37 94 Отличен ( 5.76 )
2 Гео Геов Калфов ПЧМГ 5 9 4 18 53 10 10 10 10 40 93 Отличен ( 5.72 )
3 Явор Александров Дурев ПЧМГ 4 10 5 19 58 7 7 9 10 33 91 Отличен ( 5.64 )
4 Симона Анатоли Грудова ПЧМГ 5 9 5 19 57 7 7 8 10 32 89 Отличен ( 5.56 )
5 Йоанна Стоянова Лалева ПЧМГ 5 9 4 18 53 10 3 8 10 31 84 Много добър ( 5.36 )
6 Mартина Босева ПЧМГ 5 8 3 16 46 7 10 10 10 37 83 Много добър ( 5.32 )
7 Емилия Георгиева Чукалева ПЧМГ 4 7 4 15 45 7 7 9 10 33 78 Много добър ( 5.12 )
8 Димитър Димитров Христов ПЧМГ 4 8 4 16 48 7 7 8 6 28 76 Много добър ( 5.04 )
9 Елена Даниелова Барутева ПЧМГ 5 8 3 16 46 6 6 9 9 30 76 Много добър ( 5.04 )
10 Александър Боянов Добренов СМГ 5 8 4 17 50 7 3 4 10 24 74 Много добър ( 4.96 )
11 Радина Йорданова Велчева ПЧМГ 5 9 3 17 49 0 7 8 10 25 74 Много добър ( 4.96 )
12 Анна Бъчварова ПЧМГ 5 8 3 16 46 6 6 7 9 28 74 Много добър ( 4.96 )
13 Михаил Миленов Михайлов ПЧМГ 5 9 2 16 45 6 7 4 10 27 72 Много добър ( 4.88 )
14 Георги Петров Цонев ПЧМГ 5 8 4 17 50 0 6 5 8 19 69 Много добър ( 4.76 )
15 Благовеста Динева Бозаджиева ПЧМГ 4 7 5 16 49 0 3 6 9 18 67 Много добър ( 4.68 )
16 Ралица Станиславова Йорданова ПЧМГ 5 9 2 16 45 0 6 6 10 22 67 Много добър ( 4.68 )
17 Албена Владимирова Димитрова ПЧМГ 4 7 4 15 45 3 7 2 10 22 67 Много добър ( 4.68 )
18 Алек Яворов Петров ПЧМГ 5 7 4 16 47 0 7 9 3 19 66 Много добър ( 4.64 )
19 Анастасия Стефанова Стоянова ПЧМГ 4 6 5 15 46 3 7 2 7 19 65 Много добър ( 4.6 )
20 Пламена Пламенова Павлова ПЧМГ 4 9 2 15 43 7 0 5 10 22 65 Много добър ( 4.6 )
21 Йоан Бориславов Иванов ПЧМГ 4 6 5 15 46 6 0 1 10 17 63 Много добър ( 4.52 )
22 Радина Миленова Попниколова ПЧМГ 5 8 3 16 46 0 0 7 9 16 62 Добър ( 4.48 )
23 Борислав Бойков Попов ПЧМГ 4 8 2 14 40 3 6 7 5 21 61 Добър ( 4.44 )
24 Зорница Иванова ПЧМГ 5 9 2 16 45 3 6 0 7 16 61 Добър ( 4.44 )
25 Дарина Константинова Маркова ПЧМГ 5 5 3 13 37 6 0 7 10 23 60 Добър ( 4.4 )
26 Виктория Кристиянова Божилова ПЧМГ 5 7 2 14 39 6 3 2 10 21 60 Добър ( 4.4 )
27 Лора Декова ПЧМГ 5 9 2 16 45 3 0 2 10 15 60 Добър ( 4.4 )
28 Стефани Тянкова Димова ПЧМГ 5 4 5 14 42 3 0 4 10 17 59 Добър ( 4.36 )
29 Мия Симеонова Симеонова ПЧМГ 5 8 3 16 46 3 0 1 8 12 58 Добър ( 4.32 )
30 Калина Георгиева Меджидиева 17 СУ 4 4 2 10 28 7 4 5 10 26 54 Добър ( 4.16 )
31 Петър Емилов Бръснаров ПЧМГ 3 4 4 11 34 0 10 1 9 20 54 Добър ( 4.16 )
32 Лора Вълева ПЧМГ 3 5 3 11 33 6 4 5 4 19 52 Добър ( 4.08 )
33 Дамян Радостинов Тодоров ПЧМГ 5 4 2 11 30 6 0 5 9 20 50 Добър ( 4 )
34 Лилия Атанасова Атанасова ПЧМГ 5 6 2 13 36 0 0 0 10 10 46 Добър ( 3.84 )
35 Никол Джон Уилямс ПЧМГ 5 8 1 14 38 3 0 2 3 8 46 Добър ( 3.84 )
36 Виктор Иванов Симеонов ПЧМГ 4 4 1 9 24 6 10 0 5 21 45 Добър ( 3.8 )
37 Мария Светозарова Станачкова ПЧМГ 4 5 2 11 31 0 3 8 1 12 43 Добър ( 3.72 )
38 Филип Филипов Господинов ПЧМГ 4 5 3 12 35 0 0 2 5 7 42 Добър ( 3.68 )
39 Теодора-Ан Емилова Сотирова ПЧМГ 4 7 0 11 29 0 3 1 7 11 40 Добър ( 3.6 )
40 Илия Михайлов Иванов 19 СУ 3 4 1 8 22 6 0 2 9 17 39 Добър ( 3.56 )
41 Камен Павлов Димитров 20 ОУ 2 3 3 8 25 10 0 1 3 14 39 Добър ( 3.56 )
42 Борис Ненчев Смилов ПЧМГ 3 4 3 10 30 0 0 8 0 8 38 Добър ( 3.52 )
43 Алексадър Петров Цветков 122 СУ 5 5 2 12 33 0 0 0 4 4 37 Среден ( 3.48 )
44 Шон Джон Уилямс ПЧМГ 3 5 1 9 25 3 3 1 3 10 35 Среден ( 3.4 )
45 Йоанна Георгиева Игнатова 12 СУ 2 3 3 8 25 0 0 0 4 4 29 Среден ( 3.16 )
46 Методи Иоаким Танев 32 СУ 3 1 2 6 17 3 0 2 4 9 26 Среден ( 3.04 )
47 Габриела Добромирова Иванова Дорис Тенеди 3 3 1 7 19 0 0 0 4 4 23 Слаб ( 2 )
48 Маргарита Кюмюрджиева НУКК 2 2 1 5 14 0 0 8 0 8 22 Слаб ( 2 )
49 Стоян Павлов Димитров 20 ОУ 2 1 1 4 11 0 0 0 4 4 15 Слаб ( 2 )

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от втори пробен изпит на ПЧМГ проведен на 18 февруари 2018 г. за 3., 4., 5. и 6. клас