Начало | Новини | Резултати от пробен изпит на ПЧМГ от 22.04.2018 г. 3., 4. и 5. клас

Новини

Резултати от пробен изпит на ПЧМГ от 22.04.2018 г. 3., 4. и 5. клас

Резултатите на учениците, явили се на пробен изпит по математика на 22.04.2018 г. са изнесени в брой точки при максимален брой 100 точки, съобразно новите изисквания за обявяване на данните при кандидатстване за прием след 4-ти и 7-ми клас.

 

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
22 АПРИЛ 2018 ГОДИНА - 3 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки  
      2 3 4 Общо              
1 Ема Николова 18 СУ 5 8 3 16 46 10 10 9 10 39 85
2 Мартин Росенов Андонов 104 ОУ 4 9 3 16 47 10 3 10 9 32 79
3 Ема Янкова 125 СУ 4 6 4 14 42 10 4 10 10 34 76
4 Дерин Ахмед ЧСУ"П. Славейков" 5 7 4 16 47 7 0 10 9 26 73
5 Николай Христов Антонов 10 ОУ 5 7 2 14 39 10 0 10 10 30 69
6 Боян Иванов Гребенчарски 38 ОУ 5 10 1 16 44 10 6 0 8 24 68
7 Мария Руменова Манева ЧОУ "Веда" 5 9 1 15 41 10 0 10 6 26 67
8 Рая Маринова Костова "Българско школо" 5 5 3 13 37 10 0 10 9 29 66
9 Кристиян Кулеков 36 СУ 5 6 3 14 40 6 0 10 10 26 66
10 Мартин Иванов Димов 109 ОУ 5 7 3 15 43 3 0 10 8 21 64
11 Симеон Владимиров Занов ЧОУ"Петър Берон" 5 6 2 13 36 10 0 10 8 28 64
12 Теодор Бисеров Петров 104 ОУ 4 6 2 12 34 7 10 10 3 30 64
13 Георги Владимиров Занов ЧОУ"Петър Берон" 5 9 2 16 45 3 0 10 5 18 63
14 Юлиан Ясенов Минов 104 ОУ 5 5 3 13 37 6 0 10 10 26 63
16 Венцеслав Илиев Димов 38 ОУ 5 4 2 11 30 10 0 10 10 30 60
17 Мариана Ангелова 51 СУ 5 6 2 13 36 6 0 10 8 24 60
18 Рая Албенова Родопманова ЧОУ "Петър Берон" 5 6 2 13 36 6 0 8 9 23 59
19 Росен Александров Александров ЧОУ " Петър Берон" 3 5 3 11 33 7 0 10 8 25 58
20 Радослав Пагов 142 ОУ 5 7 2 14 39 0 0 10 8 18 57
21 Веселин Любомиров Орачев 73 СУ 4 7 2 13 37 0 4 10 5 19 56
22 Ева Милен Михайлова 73 СУ 5 6 1 12 32 10 0 10 3 23 55
23 Михаела Росенова Костантинова 119 СУ 3 5 2 10 29 7 0 10 9 26 55
24 Доминик Павлинов Иванов 19 СУ 5 5 2 12 33 6 0 10 4 20 53
25 Катрин Добринова Стефкин НУКК 3 5 1 9 25 10 0 10 8 28 53
26 Николай Юлиев Добрев 139 ОУ 5 6 1 12 32 10 0 10 1 21 53
27 Андреа Стоянова 51 ОУ 5 4 1 10 26 10 0 10 5 25 51
28 Анита Александрова Карапенева 43 ОУ 4 4 2 10 28 6 0 10 7 23 51
29 Мая Иванова Антонова 38 ОУ 4 2 2 8 22 10 4 10 5 29 51
30 Александър Генов Дорис Тенеди 5 4 1 10 26 10 0 10 5 25 51
31 Калин Петков 105 СУ 3 3 2 8 23 6 0 8 9 23 46
32 Тамара Владимирова Савова Българско школо 5 4 4 13 38 3 0 2 3 8 46
33 Теодора Илиянова Шандуркова 32 СУ 2 3 4 9 29 3 0 10 3 16 45
34 Марина Хараламбиева 134 СУ 4 4 1 9 24 10 0 10 0 20 44
35 Лара Горан Кадиева 51 СУ 4 4 2 10 28 6 0 1 8 15 43
36 Яна Чохаджиева 139 ОУ 2 5 3 10 31 6 0 3 3 12 43
37 Моника Владимирова 36 СУ 2 5 2 9 27 3 0 8 5 16 43
38 Емануела Дончева Дончева "Българско школо" 5 2 1 8 20 3 0 10 9 22 42
39 Александър Йорданов ЧСУ"П. Славейков" 3 6 1 10 28 7 0 3 2 12 40
40 Любомира Деянова Златева 10 ОУ 4 3 1 8 21 10 0 3 6 19 40
41 Калина Стефанова Цанева "Българско школо" 5 4 1 10 26 3 0 10 0 13 39
42 Теодор Христов Славчев ЧОУ "Петър Берон" 4 5 2 11 31 0 0 8 0 8 39
43 Аспарух Асен Соколов НСУ София 4 7 1 12 33 3 0 0 1 4 37
44 Мила Бъклова 32 СУЧЕМ 4 3 0 7 17 0 0 10 7 17 34
45 Златина Асенова Юрукова 112 СУ 4 5 1 10 27 6 0 0 0 6 33
46 Димитър Момчилов Иванов 14 СУ 2 5 0 7 19 0 0 9 4 13 32
47 Гергана Георгиева Тодорова 92 ОУ 3 4 1 8 22 0 0 0 8 8 30
48 Йордан Стефанов Василев 14 СУ 3 3 1 7 19 6 0 0 0 6 25
49 Никол Ивайлова Тодорова ЧОУ "Петър Берон" 2 2 0 4 10 0 0 6 8 14 24
50 Юлиан Милчев Енев НУКК 2 4 2 8 24 0 0 0 0 0 24
51 Георги Ивайлов Савов 76 ОУ 2 5 0 7 19         0 19
52 Йордан Георгиев 34 ОУ 2 1 0 3 7 0 0 8 0 8 15
53 Александър Георгиев Раев 36 ОУ 3 0 0 3 6 3 0 0 5 8 14
54 Дивна Свилен Дитмар ЧОУ"Петър Берон" 2 3 0 5 13 0 0 0 0 0 13
55 Никола Лъчезаров Христов 119 СУ 2 1 0 3 7 0 0 0 0 0 7

 

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
22 АПРИЛ 2018 ГОДИНА - 4 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки  
      2 3 4 Общо              
1 Сияна Цветелинова Съйкова ЧНУ "Питагор" 5 10 5 20 60 6 10 8 7 31 91
2 Анна Андреева Цекова ЧНУ "Питагор" 5 10 3 18 52 10 10 6 9 35 87
3 Ралица Живкова Живина 134 СУ 5 9 3 17 49 10 10 9 9 38 87
4 Владимир Мирославов Стефанов ЧНУ "Питагор" 5 10 3 18 52 10 10 9 5 34 86
5 Александър Николаев Николов ЧНУ "Питагор" 5 9 3 17 49 10 10 7 9 36 85
6 Калоян Иванов Пенев ЧНУ "Питагор" 4 9 3 16 47 10 10 8 9 37 84
7 Ивайло Димитров Симов ЧНУ "Питагор" 4 10 3 17 50 10 10 7 5 32 82
8 Христо Младенов Младенов 104 ОУ 5 9 4 18 53 10 7 10 2 29 82
9 Атанас Десиславов Шекерлетов ЧНУ "Питагор" 5 8 3 16 46 10 7 8 9 34 80
10 Константин Константинов Стойчев ЧНУ "Питагор" 5 8 3 16 46 10 7 9 8 34 80
11 Яна Иванова Лесичкова 145 ОУ 5 9 4 18 53 3 10 9 5 27 80
12 Атанас Атанасов Филев ЧНУ "Питагор" 5 9 4 18 53 6 6 6 8 26 79
13 Виктор Красимиров Аврамски 145 ОУ 5 10 3 18 52 6 4 10 7 27 79
14 Яни Станиславов Овчаров ЧНУ "Питагор" 5 9 4 18 53 7 10 8 1 26 79
15 Сава Дима Събев ЧНУ "Питагор" 5 9 2 16 45 10 7 10 6 33 78
16 Никола Стефанов Димитров ЧНУ "Питагор" 4 9 2 15 43 6 10 9 8 33 76
17 Светлозар Тодоров Йотов ЧНУ "Питагор" 3 9 4 16 49 10 4 10 3 27 76
18 Васил Георгиев Дорев 88 СУ 4 9 4 17 51 10 4 9 0 23 74
19 Атанас Георгиев Гочев 145 ОУ 5 10 4 19 56 6 4 6 1 17 73
20 Георги Стоилов Колевски 143 ОУ 4 9 4 17 51 6 6 9 1 22 73
21 Мартин Димитров Янков 126 ОУ 5 9 3 17 49 6 10 6 2 24 73
22 Богдан Любомиров Наков ЧНУ "Питагор" 5 7 4 16 47 7 7 9 2 25 72
23 Лиа Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 4 9 2 15 43 6 6 10 7 29 72
24 Михаил Георгиев Гочев 145 ОУ 5 8 4 17 50 7 4 7 4 22 72
25 Никола Минков Нинков 47 СУ 5 9 5 19 57 3 4 8 0 15 72
26 Елисавета Владимирова Григорова 23 СУ 5 9 0 14 37 10 6 9 9 34 71
27 Ян Илиянов Йорданов ЧНУ "Питагор" 5 10 2 17 48 3 6 7 7 23 71
28 Вичеслав Маринов Николов 18 СУ 5 7 3 15 43 10 4 4 9 27 70
29 Натаниел Красимиров Нечевски 30 СУ 5 7 4 16 47 6 10 7 0 23 70
30 Кирил Манолов Курдаланов ЧНУ "Питагор" 3 8 2 13 38 3 10 8 9 30 68
31 Виктория Петрова Димитрова ЧНУ "Питагор" 5 7 3 15 43 6 10 5 1 22 65
32 Ради Иван-Асен Иванов ЧНУ "Питагор" 4 9 2 15 43 7 10 1 4 22 65
33 Борис Бориславов Ников ЧОУ " Петър Берон" 4 7 3 14 41 3 7 6 7 23 64
34 Даниел Бориславов Борисов Италиански лицей 4 5 3 12 35 4 10 7 8 29 64
35 Калина Красимирова Янева 19 СУ 5 5 2 12 33 10 10 10 1 31 64
36 Тодор Георгиев Караджов 32СУИЧЕ 5 8 4 17 50 6 0 6 1 13 63
37 Савина Стоянова Иванова ЧНУ "Питагор" 5 5 4 14 41 3 10 6 2 21 62
38 Ная Красимирова Юрукова 10 СУ 5 6 2 13 36 6 10 9 0 25 61
39 Татяна Анастасиу Кувериану ЧНУ "Питагор" 5 7 3 15 43 6 4 6 2 18 61
40 Виктория Емилова Якимова 30 СУ 5 7 4 16 47 3 3 6 0 12 59
41 Персиян Цветков 31 СУЧЕМ 5 6 4 15 44 6 4 4 0 14 58
42 Атанас Филипов Филипов 108 СУ 5 8 1 14 38 6 7 5 1 19 57
43 Габриела Радославова Димитрова 4 ОУ 5 9 0 14 37 7 7 6 0 20 57
44 Стела Николаева Генчева ЧНУ "Питагор" 4 7 3 14 41 4 3 7 2 16 57
45 Камен Тодоров Николов 145 ОУ 4 7 2 13 37 3 6 9 1 19 56
46 Ема Петкова ЧОУ " Петър Берон" 5 6 3 14 40 6 4 4 1 15 55
47 Ирина Димитрова Ганчева ЧНУ "Питагор" 5 6 3 14 40 3 4 7 1 15 55
48 Николай Тодоров Дюлгеров 18 СУ 5 7 3 15 43 3 0 9 0 12 55
49 Филип Радославов Аспарухов ЧНУ "Питагор" 5 8 2 15 42 6 0 6 1 13 55
50 Aнтония Антонова Петрова ЧНУ "Питагор" 5 5 2 12 33 6 10 4 1 21 54
51 Аглая-Катерина Иванова Стаменова ЧНУ "Питагор" 4 9 2 15 43 3 3 4 0 10 53
52 Анна Христова Вълканова ЧСОУ "Веда" 3 6 4 13 40 6 0 7 0 13 53
53 Данаил Бисеров Петков 118 СУ 5 8 2 15 42 0 4 7 0 11 53
54 Карина Момчилова ЕСПА 5 7 2 14 39 6 0 7 1 14 53
55 Томислав Евлогиев 2 СУ 5 7 2 14 39 3 4 7 0 14 53
56 Александра Георгиева Георгиева 12 СУ 4 7 2 13 37 3 7 4 1 15 52
57 Александър Никилов Арабаджиев 20 ИОУ 5 7 3 15 43 6 0 3 0 9 52
58 Евгени Комсалов 2СУ 5 8 2 15 42 3 0 7 0 10 52
59 Инаят Ерланулы Опаш ЧНУ "Питагор" 4 7 2 13 37 7 3 5 0 15 52
60 Петър Красимиров Божков 119 СУ 4 6 3 13 38 6 6 0 2 14 52
61 Виктор Боянов Добренов 12 СУ 5 6 3 14 40 7 3 0 1 11 51
62 Лили Светлин Танчева ЧНУ "Питагор" 4 7 2 13 37 0 10 3 1 14 51
63 Борис Венциславов Тодоров 125 СУ 4 6 4 14 42 0 0 7 1 8 50
64 Виктор Василев Дичев 19 СУ 5 7 3 15 43 0 3 3 1 7 50
65 Даниел Иванов Мальов ЧНУ "Питагор" 2 7 2 11 33 7 10 0 0 17 50
66 Кристиан Христофоров Петков 19 СУ 3 6 4 13 40 0 4 4 2 10 50
67 Стефан Христов Енев 73 СУ 5 8 2 15 42 3 0 4 1 8 50
68 Яна Евгениева Радева 19 СУ 4 8 2 14 40 3 0 6 1 10 50
69 Виктор Здравков Ангелов 2 СУ 5 8 3 16 46 3 0 0 0 3 49
70 Борис Иванов Джурков 78 СУ 5 6 3 14 40 3 0 5 0 8 48
71 Елица Георгиева Влаева 105 СУ 5 7 2 14 39 3 0 6 0 9 48
72 Атанас Георгиев Атанасов 134 СУ 5 5 2 12 33 6 0 8 0 14 47
73 Елица Евгениева Николова 54 ОУ 5 4 2 11 30 6 3 8 0 17 47
74 Рая Велизар Петкова 119 СУ 3 5 3 11 33 6 4 4 0 14 47
75 Велина Богомилова Мануилова 51 СУ 5 5 2 12 33 6 0 6 1 13 46
76 Ерик Иванов 104 ОУ 5 5 2 12 33 3 10 0 0 13 46
77 Константин Атанасов Иванов 32 СУИЧЕ 4 6 3 13 38 3 0 4 1 8 46
78 Мартин Илиян Илиев 20 ОУ 4 7 1 12 33 7 4 2 0 13 46
79 Ния Цветелинова Цветанска 23 СУ 5 6 2 13 36 0 4 6 0 10 46
80 Андрей Христов Христов 19 СУ 4 6 2 12 34 3 0 7 1 11 45
81 Данаил Мирославов Славчев 109 СУ 4 6 2 12 34 3 0 7 1 11 45
82 Кристина Стоилова Лилкова ЧНУ "Питагор" 5 6 1 12 32 6 3 4 0 13 45
83 Надежда Николаева Гагова 43 ОУ 5 5 2 12 33 10 0 1 1 12 45
84 Орлин Орлинов Япраков 11 ОУ 5 6 2 13 36 3 4 0 2 9 45
85 Христо Маринов Генчев 38 ОУ 5 7 2 14 39 0 0 0 6 6 45
86 Боян Боянов Димитров 31 СУЧЕМ 5 5 3 13 37 3 0 3 1 7 44
87 Димитър Иванов Тонев   3 5 1 9 25 6 7 6 0 19 44
88 Славея Андреева Харачарова 73 СУ 4 5 2 11 31 3 4 6 0 13 44
89 Христо Дечков Карагьозов 98 НУ 4 3 2 9 25 6 4 7 2 19 44
90 Божидар Михайлов 98 НУ 5 3 2 10 27 6 4 6 0 16 43
91 Боян Стефанов Братанов 139 СУ 4 6 1 11 30 7 0 6 0 13 43
92 Никола Валери Пеев 73 СУ 3 6 4 13 40 3 0 0 0 3 43
93 Никола Николай Тодоров ЧНУ "Питагор" 4 3 2 9 25 6 4 0 8 18 43
94 Филип Борисов Стоичков 20 ИОУ 3 5 2 10 29 6 4 1 3 14 43
95 Христо Кирилов Кирчев 163 ОУ 4 5 2 11 31 6 0 6 0 12 43
96 Аделина Славова Илиева 2 ОУ Костинброд 5 4 3 12 34 0 4 3 1 8 42
97 Ясен Росенов Поцков 22 СУ 5 5 2 12 33 4 4 1 0 9 42
98 Боян Любомиров Илиев 109 ОУ 5 6 2 13 36 0 4 0 1 5 41
99 Виктор Орлинов Младенов "Св. Кл. Охридски" 5 4 2 11 30 7 4 0 0 11 41
100 Елизабет Александрова Николова 54 СУ 4 5 2 11 31 3 0 6 1 10 41
101 Лора Бориславова Димитрова ЧНУ "Питагор" 4 5 2 11 31 3 0 6 1 10 41
102 Мария Стоянова Чолакова 73 СУ 5 6 2 13 36 3 0 2 0 5 41
103 Мартин Веселинов Йорданов 5 ОУ 5 5 2 12 33 3 0 5 0 8 41
104 Мартина Владиславова Матева 145 ОУ 5 4 3 12 34 3 0 3 1 7 41
105 Михаела Мартинова Илиева 125 СУ 5 4 3 12 34 0 0 6 1 7 41
106 Нино Валентинов Велев 119 СУ 5 5 2 12 33 6 0 1 1 8 41
107 Явор Пламенов Милков 10 СУ 5 5 2 12 33 6 0 2 0 8 41
108 Александър Чавдаров Александров 19 СУ 5 4 2 11 30 7 0 0 3 10 40
109 Виктор Цветомиров Великов 73СУ 5 4 2 11 30 3 0 6 1 10 40
110 Катерина Пандурова 51 СУ 2 4 3 9 28 6 0 4 2 12 40
111 Димитрий Александър Кунчев ЧОУ "П.Берон" 3 5 2 10 29 0 4 6 0 10 39
112 Илиян Даниелов Йорданов 36 СУ 4 5 3 12 35 3 0 0 1 4 39
113 Петър Дончев Барбалов 134 СУ 4 4 3 11 32 6 0 0 1 7 39
114 Сианна Иванова 11 ОУ 5 6 1 12 32 0 0 5 2 7 39
115 Симеон Чавдаров Димитров 51 СУ 4 7 2 13 37 0 0 1 1 2 39
116 Боян Андреев Марков 73 СУ 4 5 2 11 31 3 0 4 0 7 38
117 Денис Емилов Иванов ЧНУ "Питагор" 3 4 0 7 18 3 6 5 6 20 38
118 Здравко Тодоров Димитров 98 НУ 4 3 3 10 29 0 0 5 4 9 38
119 Кирил Кирилов 55 СУ 5 5 2 12 33 3 0 2 0 5 38
120 Антраник Казасян 11 ОУ 4 5 1 10 27 3 0 3 4 10 37
121 Виктория Йорданова Дринцолова 73 СУ 4 4 2 10 28 3 0 5 1 9 37
122 Николай Николаев Ангелов 48 ОУ 4 3 3 10 29 6 0 1 1 8 37
123 Венелин Иванов 25 ОУ 5 6 2 13 36 0 0 0 0 0 36
124 Екатерина Петева Павлова 2 СУ 5 3 3 11 31 0 0 5 0 5 36
125 Мартин Евгениев Аронов 134 СУ 5 6 2 13 36 0 0 0 0 0 36
126 Борис Пламен Станков БГ школо 5 4 3 12 34 0 0 0 3 1 35
127 Драгомир Драгомиров Великов ЧОУ "Веда" 5 6 1 12 32 0 0 3 0 3 35
128 Линг Пхи Донг 14 СУ 3 5 1 9 25 3 0 7 0 10 35
129 Гергана Спасова Кацарова 97 СУ 4 5 1 10 27 0 3 4 0 7 34
130 Илия Иванов 19 СУ 5 3 2 10 27 0 0 7 0 7 34
131 Мария Светославова Пехливанова 43 ОУ 1 6 2 9 28 0 0 5 1 6 34
132 Антоан Евгени Марков 126 ОУ 5 3 2 10 27 3 0 3 0 6 33
133 Дамян Дамянов 55 СУ 5 4 2 11 30 0 0 3 0 3 33
134 Елизабет Мартин Димова 125 СУ 5 6 1 12 32 0 0 1 0 1 33
135 Михаил Апостолов Пенчев "Българско школо" 5 6 1 12 32 0 0 0 1 1 33
136 Петър Велиславов Бонев 36 СУ 4 2 2 8 22 0 4 7 0 11 33
137 Яна Яворова Димитрова 47 ОУ 5 5 2 12 33 0 0 0 0 0 33
138 Мая Ботагели 81 СУ 4 4 1 9 24 3 3 0 2 8 32
139 Николай Антонов Вальов 107 ОУ 4 4 2 10 28 3 0 0 1 4 32
140 Ема Георгиева Понайотова ЧОУ " Петър Берон" 5 4 2 11 30 0 0 0 1 1 31
141 Калоян Александров Кутрев 18 СУ 2 4 3 9 28 3 0 0 0 3 31
142 Марто Владимиров Малчев 20 ИОУ 3 3 2 8 23 6 0 2 0 8 31
143 Александър Стоянов Стоянов "Ерих Кестнер" 4 2 2 8 22 3 0 5 0 8 30
144 Кристиян Миленов Атанасов 36 СУ 3 5 0 8 21 3 0 4 1 8 29
145 Никола - Йоан Мартинов Гълъбов 6 ОУ 2 6 1 9 26 3 0 0 0 3 29
146 Юлита Борисова Балева ЧНУ "Питагор" 5 2 2 9 24 0 0 4 1 5 29
147 Александър Радославов Съботинов 20 ИОУ 4 4 2 10 28 0 0 0 0 0 28
148 Гено Киров Киров 145 СУ 5 3 2 10 27 0 0 0 1 1 28
149 Елена Спасова Иванова 2 СУ 4 4 2 10 28 0 0 0 0 0 28
150 Йоанна Огнянова Георгиева 119 СУ 5 2 2 9 24 3 0 0 1 4 28
151 Лора Геортиева Георгиева 2 СУ 5 3 1 9 23 0 0 5 0 5 28
152 Момчил Радославов Николов "Цар Симеон Велики" 4 4 2 10 28 0 0 0 0 0 28
153 Николай Георгиев Вълков гр. Стара Загора 5 3 2 10 27 0 0 1 0 1 28
154 Стилиян Руменов Китанов 55 СУ 4 4 0 8 20 6 0 1 1 8 28
155 Виктор Сезгин Халибов 34 ОУ 3 5 1 9 25 0 0 1 1 2 27
156 Григорий Радостинов Вазов ЧНУ "Питагор" 1 3 3 7 23 3 0 1 0 4 27
157 Дарина Венелинова Харизанова 4 ОУ 5 3 2 10 27 0 0 0 0 0 27
158 Матей Владимиров Вълчев 144 СУ 4 4 1 9 24 0 0 2 1 3 27
159 Явор Кънчев Матев 104 ОУ 5 3 2 10 27 0 0 0 0 0 27
160 Александра Иванова Дойчевска 119 СУ 3 3 1 7 19 6 0 0 1 7 26
161 Стамен Николаев Дамянов 21 СУ 5 4 1 10 26 0 0 0 0 0 26
162 Александър Борисов Поцков 48 ОУ 1 4 2 7 22 3 0 0 0 3 25
163 Ива Иванова Иванова гр. Благоевград 4 4 1 9 24 0 0 0 1 1 25
164 Никола Георгиев Георгиев "Захари Круша" 3 2 3 8 24 0 0 0 1 1 25
165 Дамяна Валентинова Видолова 25 ОУ 3 3 1 7 19 3 0 1 1 5 24
166 Кристиана Колова 19 СУ 4 3 1 8 21 3 0 0 0 3 24
167 Теодор Йонков Върбанов 23 ОУ 5 3 0 8 19 0 0 5 0 5 24
168 Александър Калоянов Станев 45 ОУ 5 2 1 8 20 3 0 0 0 3 23
169 Антон Калинов Иванов 32 СУИЧЕ 3 4 1 8 22 0 0 1 0 1 23
170 Ясен Деянов Цветков "Света София" 5 3 0 8 19 0 0 3 1 4 23
171 Никола Красимиров Тодоров "Дрита" 4 2 2 8 22 0 0 0 0 0 22
172 Божидар Георгиев Георгиев 41 ОУ 3 3 1 7 19 0 0 2 0 2 21
173 Калоян Генов 138 СУ 4 3 1 8 21 0 0 0 0 0 21
174 Борис Светославов Младенов "Дорис Тенеди" 5 3 0 8 19 0 0 0 1 1 20
175 Миро Юнйе Джан 139 ОУ 3 3 1 7 19 0 0 0 0 0 19
176 Димитър Николаев Цилев 36 СУ 4 2 1 7 18 0 0 0 0 0 18
177 Виктор Веселинов Кунев 104 ОУ 5 2 0 7 16 0 0 0 1 1 17
178 Майкъл Серхал   1 3 1 5 15 0 0 1 1 2 17
179 Теодосий Силвестър Добрев 55 СУ 3 2 1 6 16 0 0 1 0 1 17
180 Дейвид Димитров Герасимов "Българско школо" 3 2 1 6 16 0 0 0 0 0 16
181 Изабелла Венцислав Трайкова Увекинд 2 2 1 5 14 0 0 2 0 2 16
182 Мария Искренова Георгиева 73 СУ 5 2 0 7 16 0 0 0 0 0 16
183 Яна Йорданова Велева ЧОУ"Азбуки" 3 2 0 5 12 3 0 0 1 4 16
184 Искрен Искренов Иванов 73 СУ 4 2 0 6 14 0 0 0 1 1 15
185 Камен Боян Сапунджиев 22 СУ 2 2 1 5 14 0 0 0 0 0 14
186 Мартина Стефанова Колева ЧСУ"Цар Симеон Велики" 4 2 0 6 14 0 0 0 0 0 14
187 Богомил Лазаров Младенов 78 СУ 4 1 0 5 11 0 0 2 0 2 13
188 Дамян Христов Градинарски 12 СУ 3 2 0 5 12 0 0 1 0 1 13
189 Ира Карина Владимир Димова 121 ОУ 3 1 0 4 9 0 0 2 0 2 11
190 Раделина Христова Сотирова 32 СУЧЕМ 2 1 1 4 11 0 0 0 0 0 11

 

ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
Пробен тест по МАТЕМАТИКА
22 АПРИЛ 2018 ГОДИНА - 5 клас
Име Училище Първи модул Втори модул Общ брой точки
      Брой правилно решени задачи Брой точки 21 22 23 24 Брой точки  
      2 3 4 Общо              
1 Илия Константинов Василев ПЧМГ 5 10 5 20 60 10 10 10 10 40 100
2 Николай Владимиров Савов ПЧМГ 5 10 5 20 60 7 10 10 3 30 90
3 Славея Иванова Нушева ПЧМГ 5 7 5 17 51 10 10 10 5 35 86
4 Алберт Константин Асенов Иваницов ПЧМГ 4 8 5 17 52 6 10 10 4 30 82
5 Диана Константинава Андреева ПЧМГ 5 9 4 18 53 7 6 10 6 29 82
6 Катерина Горан Кадиева ПЧМГ 4 10 4 18 54 0 7 10 10 27 81
7 Андрей Николаев Младенов ПЧМГ 5 9 5 19 57 4 3 10 4 21 78
8 Росен Иванов Маринов ПЧМГ 4 8 5 17 52 10 10 6 0 26 78
9 Ангел Борисов Тодоров ПЧМГ 5 10 5 20 60 7 6 2   15 75
10 Анас Аднан Макхзум ПЧМГ 5 10 5 20 60 4 10 0 0 14 74
11 Велина Любомирова Станева ПЧМГ 3 9 5 17 53 7 3 10 1 21 74
12 Георги Константинов Веселинов ПЧМГ 4 9 5 18 55 6 6 7 0 19 74
13 Деодор Асенов Величков ПЧМГ 4 8 5 17 52 4 7 8 1 20 72
14 Георги Мирославов Николов ПЧМГ 4 9 5 18 55 4 7 3 1 15 70
15 Милена Владимирова Харизанова ПЧМГ 5 7 5 17 51 3 6 10 0 19 70
16 Адриан Илианов Райчев ПЧМГ 4 8 4 16 48 3 3 9 5 20 68
17 Симона Николаева Танкова ПЧМГ 4 8 3 15 44 3 10 9 1 23 67
18 Климент Димитров Антов 121 СУ 5 9 5 19 57 3 6 0 0 9 66
19 Магдалена Петрова Николова ПЧМГ 5 8 3 16 46 0 6 2 10 18 64
20 Мартин Ивайлов Борисов ПЧМГ 3 8 3 14 42 3 6 9 2 20 62
21 Оги Огнян Гложев ПЧМГ 2 8 2 12 36 5 10 8 3 26 62
22 Борис Веселинов Ханджиев ПЧМГ 4 8 5 17 52 7 0 2 0 9 61
23 Александра Петрова Кобакова 133 СУ 4 9 4 17 51 0 6 2 0 8 59
24 Борис Любомиров Драгомиров ПЧМГ 4 8 3 15 44 7 6 1 1 15 59
25 Боряна Иванова Кюркчиева ПЧМГ 3 8 4 15 46 4 3 5 1 13 59
26 Николай Петров Гурков ПЧМГ 4 6 4 14 42 3 3 10 1 17 59
27 Огнян Димитров Димитров ПЧМГ 5 7 4 16 47 4 6 2 0 12 59
28 Никола Димитров Николов ПЧМГ 4 8 2 14 40 7 6 3 0 16 56
29 Мира Иванова Георгиева ПЧМГ 3 7 4 14 43 3 3 6 0 12 55
30 Калина Любомирова Атанасова ПЧМГ 5 9 2 16 45 3 6 0 0 9 54
31 Стефан Иванов Стайков ПЧМГ 4 4 4 12 36 10 3 4 0 17 53
32 Мартин Юлианов Жотев ПЧМГ 3 6 4 13 40 3 3 5 0 11 51
33 Християн Момчилов Масларов ПЧМГ 5 8 1 14 38 6 7 0 0 13 51
34 Илияна Сладкова ПЧМГ 5 6 2 13 36 7 3 2 0 12 48
35 Франческо Джовани Де Кринис ПЧМГ 4 5 3 12 35 10 0 1 1 12 47
36 Димитър Владимиров Брусарски ПЧМГ 3 6 3 12 36 3 3 4 0 10 46
37 Александър Дарин Цветанов ПЧМГ 4 8 2 14 40 0 3 1 1 5 45
38 Борис Мартинов Тодоров ПЧМГ 4 8 3 15 44 0 0 1 0 1 45
39 Лора Андреева Цекова ПЧМГ 3 6 2 11 32 7 3 3 0 13 45
40 Мила Димитрова Бончева ПЧМГ 5 4 3 12 34 3 3 2 3 11 45
41 Борислав Бориславов Първановски ПЧМГ 4 3 4 11 33 0 3 7 0 10 43
42 Весела Валериева Йолковска ПЧМГ 3 7 3 13 39 4 0 0 0 4 43
43 Зорница Росенова Янева ПЧМГ 3 5 3 11 33 0 7 3 0 10 43
44 Калина Борисова Тодорова ПЧМГ 3 8 1 12 34 3 3 3 0 9 43
45 Мишо Чижоу ЧУ"Джани Родари" 3 6 3 12 36 4 3 0 0 7 43
46 Слав Стефанов Стефанов ПЧМГ 3 6 2 11 32 3 6 0 0 9 41
47 Ивайла Ивайлова Щипалова 51 СУ 2 5 3 10 31 3 3 1 0 7 38
48 Георги Бакърджиев ПЧМГ 2 5 2 9 27 7 0 1 1 9 36
49 Калоян Ивайлов Илиев ЧОУ"Кл. Охридски" 4 8 1 13 36 0 0 0 0 0 36
50 Мария Деянова Прокопова ПЧМГ 5 5 1 11 29 0 0 7 0 7 36
51 Цветан Калинов Цветанов НУКК 4 5 2 11 31 0 0 1 0 1 32
52 Ивайло Василев Христов ПЧМГ 4 4 2 10 28 0 3 0 0 3 31
53 Михаил Владимиров Стефанов 134 СУ 3 3 4 10 31 0 0 0 0 0 31
54 Рая Ангелова Митова 138 СУИЗИЕ 1 6 2 9 28 0 3 0 0 3 31
55 Мария Петрова 2 СУ 3 4 1 8 22 3 3 0 0 6 28
56 Елица Капитанова 51 СУ 3 3 1 7 19 0 6 0 0 6 25
57 Адриана Александрова Алекова 36 СУ 2 3 1 6 17 3 3 0 0 6 23
58 Моника Николаева Ралякова 32 СУИЧЕ 1 4 0 5 14 0 0 0 0 0 14
59 Ема Дойнова Увекинд 0 3 0 3 9 0 0 0 0 0 9

Продължение на резултатите.

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от пробен изпит на ПЧМГ от 22.04.2018 г. 3., 4. и 5. клас