Начало | Новини | Резултати от XIV Математическо състезание 3 юни 2018 г.

Новини

Резултати от XIV Математическо състезание 3 юни 2018 г.

 

ХIV МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
3 юни 2018 година
3 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Красимир Делчев Тухчиев 142 ОУ 3 5 5 4 17 44
2 Андрей Стефанов 126 ОУ 3 5 5 3 16 40
3 Камен Руменов Събев 145 ОУ 4 5 4 3 16 38
4 Мария Касия Людмилова Петрова 107 ОУ 3 4 5 3 15 38
5 Борис Димитров Ангелов 107 ОУ 2 3 4 4 13 36
6 Мартин Иванов Димов 109 ОУ 4 4 4 3 15 36
7 Мила Теодорова Бороджиева 19 СУ 3 4 3 4 14 36
8 Моника Станимирова Илиева 79 СУ 4 5 3 3 15 35
9 Владимир Евгениев Градинаров 36 ОУ 3 5 4 2 14 33
10 Кристиян Василев Куртев ЧНУ "Питагор" 4 2 3 4 13 33
11 Калина Николаева Маринова ЧНУ "Питагор" 3 4 4 2 13 31
12 Божидар Владислав Ризов 34 ОУ 3 3 3 3 12 30
13 Божидар Георгиев Развигоров ЧОУ"Света София" 3 3 3 3 12 30
14 Борис Христов Бабев ЧОУ"Света София" 3 5 4 1 13 29
15 Георги Жасмин Желев 55 СУ 2 4 5 1 12 29
16 Александър Бангачев "Света София" 4 3 3 2 12 27
17 Мариана Спасова Ангелова 51 СУ 4 4 5 0 13 27
18 Ева Иво Николова ЧНУ"Питагор" 3 4 5 0 12 26
19 Елица Росенова Михалкова гр. Благоевград 3 3 3 1 10 22
20 Марин Емилов Недков 107 ОУ 3 2 1 3 9 22
21 Мартин Росенов Андонов 104 ОУ 4 2 2 2 10 22
22 Ева Милен Михайлова 73 СУ 3 2 2 2 9 21
23 Марио Тодоров Калайджиев 55 СУ 1 3 2 2 8 21
24 Ивана Радославова Иванова ЧНУ"Питагор" 3 2 3 1 9 20
25 Радослав Иванов Панев 142 ОУ 5 4 1 1 11 20
26 Николай Юлиев Добрев 139 ОУ 2 2 3 1 8 19
27 Елица Петрова Димитрова ЧУ "Дружба" 2 4 1 1 8 17
28 Ирина Йорданова Йорданова 54 СУ 4 2 3 0 9 17
29 Юлиян Ясенов Минов 104 ОУ 2 3 3 0 8 17
30 Йордан Стефанов Василев 14 СУ 1 3 3 0 7 16
31 Преслав Александров Ламбов НСУ София 3 2 3 0 8 16
32 Филип Благовест Минев ЧНУ "Питагор" 2 4 2 0 8 16
33 Йоана Павлова Петкова 6 ОУ 2 2 3 0 7 15
34 Рая Родопманова ЧОУ"Петър Берон" 1 2 2 1 6 15
35 Теодор Бисеров Петров 104 ОУ 2 1 1 2 6 15
36 Александър Йорданов Генов "Дорис Тенеди" 3 2 1 1 7 14
37 Андреа Ивова Францова 19 СУ 2 4 0 1 7 14
38 Станислав Спасов Марковски 133 СУ 2 1 2 1 6 14
39 Лара Горан Кадиева 51 СУ 2 2 1 1 6 13
40 Тамара Владимирова Савова Българско школо 4 1 1 1 7 13
41 Аделина Цветкова Доровска ЧНУ"Питагор" 4 4 0 0 8 12
42 Борис Борисов Феликс 2 СУ 2 2 2 0 6 12
43 Виктор Мирославов Кавалийски ЕСПА 2 2 2 0 6 12
44 Димитър Александров Георгиев 51 ОУ 2 3 0 1 6 12
45 Алина Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 3 4 0 0 7 11
46 Яна Костадинова Йорданова 138 СУ 2 1 2 0 5 10
47 Никола Мигленов Гаджев 6 ОУ 2 1 0 1 4 8
48 Димитър Момчилов Иванов 14 ОУ 1 1 1 0 3 6
49 Аспарух Соколов НСУ София 1 0 0 0 1 1

 

ХIV МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
3 юни 2018 година
4 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Елена Огнянова Андонова 5 ОУ 5 4 4 4 17 41
2 Виктор Красимиров Аврамски 145 ОУ 3 5 5 3 16 40
3 Сияна Любомирова Павлова 16 ОУ 5 5 3 4 17 40
5 Сара Красимирова Илиева ЧНУ "Питагор" 5 3 5 3 16 38
4 Никола Нинков Нинков 47 СУ 5 4 5 2 16 36
6 Денис Росенов Карабашев 5 ОУ 5 4 5 2 16 36
7 Ради Иван-Асен Иванов ЧНУ "Питагор" 5 5 4 2 16 35
8 Йоана Станиславова Ранджева 145 ОУ 4 4 3 3 14 33
9 Мария Христова Стоянова 145 ОУ 5 4 4 2 15 33
11 Атанас Атанасов Филев ЧНУ "Питагор" 2 5 4 2 13 32
13 Виктор Еннио Маестри 122 ОУ 5 4 5 1 15 32
14 Калина Радостинова Желязчева 107 ОУ 5 4 5 1 15 32
17 Михаил Георгиев Гочев 145 ОУ 4 4 5 1 14 31
18 Сияна Цветелинова Съйкова ЧНУ "Питагор" 5 5 4 1 15 31
19 Пресиян Ивайлов Георгиев ОУ"Св. Св. Кирил и Методи" 5 4 3 2 14 30
20 Анна Андреева Цекова ЧНУ"Питагор" 5 4 3 2 14 30
21 Александър Николаев Николов ЧНУ "Питагор" 5 4 4 1 14 29
22 Даниел Бориславов Борисов НУККЛИИЕК 4 4 4 1 13 28
23 Огнян Бойков Огнянов "Света София" 5 4 5 0 14 28
24 Ян Илиянов Йорданов ЧНУ "Питагор" 3 4 3 2 12 28
25 Анита Ангел Кирова ЧОУ" Азбуки" 4 3 3 2 12 27
26 Валерия Деянова Апостолова 20 ИОУ 4 4 1 3 12 27
27 Камен Тодоров Николов 145 ОУ 5 3 4 1 13 27
28 Светлозар Тодоров Йотов ЧНУ "Питагор" 5 3 4 1 13 27
29 Мартин Димитров Янков 126 ОУ 4 3 4 1 12 26
30 Ирина Димитрова Ганчева ЧНУ "Питагор" 4 3 5 0 12 25
31 Калоян Иванов Пенев ЧНУ "Питагор" 3 3 4 1 11 25
32 Лиа Красимирова Боянова ЧНУ "Питагор" 5 4 4 0 13 25
33 Михаела Христова Стоянова 32 СУИЧЕ 4 2 3 2 11 25
34 Никола Стефанов Димитров ЧНУ "Питагор" 4 4 3 1 12 25
35 Христо Младенов Младенов 104 ОУ 4 2 3 2 11 25
36 Антон Иванов Кремов ЧОУ"Томас Едисън" 4 2 4 1 11 24
37 Богдан Любомиров Наков ЧНУ "Питагор" 4 2 4 1 11 24
38 Димитър Емилов Бегов 51 СУ 5 3 3 1 12 24
39 Яна Иванова Лесичкова 145 ОУ 5 3 3 1 12 24
40 Християн Велизаров Велинов 36 СУ 3 4 4 0 11 23
41 Ясен Спасов Димчов ЧНУ"Питагор" 3 4 4 0 11 23
42 Васил Георгиев Дорев 88 СУ 4 3 4 0 11 22
43 Ивайло Димитров Симов ЧНУ "Питагор" 4 2 2 2 10 22
44 Калина Красимирова Янева 19 СУ 2 3 2 2 9 22
45 Лора Бориславова Димитрова ЧНУ "Питагор" 3 3 3 1 10 22
46 Савина Стоянова Иванова ЧНУ "Питагор" 4 3 4 0 11 22
47 Самуил Михайлов Стефанов 20 ИОУ 4 4 2 1 11 22
48 Сава Дима Събев ЧНУ "Питагор" 4 4 3 0 11 21
49 Данаил Дамянов Дамянов 107 ОУ 4 4 3 0 11 21
50 Борис Иванов Джурков 78 СУ 5 3 3 0 11 20
51 Виктория Петрова Димитрова ЧНУ "Питагор" 3 4 3 0 10 20
52 Калоян Павлов Колев 36 СУ 5 4 1 1 11 20
53 Теодор Иванов Манахилов 98 НУ 5 3 3 0 11 20
54 Александър Николов Арабаджиев 20 ИОУ 4 3 3 0 10 19
55 Никола Николай Тодоров ЧНУ "Питагор" 3 3 2 1 9 19
56 Румен Димитров Димитров 79 СУ 5 2 2 1 10 19
57 Атанас Георгиев Гочев 145 ОУ 1 2 3 1 7 18
58 Николай Тодоров Дюлгеров 18 СУ 5 2 3 0 10 18
59 Боян Любомиров Илиев 109 ОУ 3 4 2 0 9 17
60 Мартин Веселинов Йорданов 5 ОУ 4 2 3 0 9 17
61 Николай Емилов Рогов 55 СУ 4 2 3 0 9 17
62 Ерик Ивайлов Иванов 104 ОУ 5 2 1 1 9 16
63 Добромир Христов Досев гр.Габрово ОУ"Ран Босилек" 4 1 3 0 8 15
64 Христо Кирилов Кирчев 163 ОУ 4 1 3 0 8 15
65 Павел Руменов Митрев 55 СУ 4 2 2 0 8 14
66 Александър Радославов Съботинов 20 СУ 3 2 2 0 7 13
67 Теодор Тодоров Стоянов 139 ОУ 3 2 2 0 7 13
68 Дамян Дамянов Дамянов 55 СУ 2 0 2 1 5 12
69 Марк Емилов Георгиев 107 ОУ 2 2 2 0 6 12
70 Мартина Владиславова Матева 145 ОУ 3 0 3 0 6 12
71 Виктория Иванова Стоянова 144 СУ 4 2 1 0 7 11
73 Михаил Данаилов Бекриев "Образоват. Технол." 3 1 2 0 6 11
74 Яна Цонева Михова 125 СУ 4 0 2 0 6 10
75 Яна Евгениева Радева 19 СУ 3 2 1 0 6 10
76 Здравко Тодоров Димитров 98 НУ 4 1 1 0 6 9
78 Ива Иванова Иванова гр.Благоевград 5СУ 3 1 1 0 5 8
80 Йоан Ивайлов Александров 36 СУ 2 3 0 0 5 8
81 Нико Владислав Виденов 52 ОУ 4 2 0 0 6 8
83 Александър Калоянов Станев 45 ОУ 0 2 1 0 3 7
84 Мария Светославова Пехливанова 43 ОУ 3 1 0 0 4 5
85 Яна Яворова Димитрова 47 СУ 3 1 0 0 4 5
86 Вероника Димитрова Димитрова 20 ИОУ 2 1 0 0 3 4
87 Давид Петров Господинов 18 СУ 3 0 0 0 3 3

 Верният отговор на 18 задача в темата за 5 клас е 9.

ХIV МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
3 юни 2018 година
5 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Давид Георгиев Йорданов СМГ 5 3 4 3 15 35
2 Лазар Иванов Тодоров СМГ 1 5 4 3 13 35
3 Милен Миленов Шуманов ПЧМГ 4 4 5 2 15 35
4 Алберт Константин Асенов Иваницов ПЧМГ 4 3 5 2 14 33
5 Демира Георгиева Недева МГ "К. Попов" 4 4 4 2 14 32
6 Калоян Цанев ПЧМГ 5 5 4 1 15 31
7 Александър Атанасов Илиев СМГ 4 3 4 2 13 30
8 Део Станиславов Дамянов ПЧМГ 4 4 4 1 13 28
9 Александър Мирославов Гатев СМГ 5 4 2 2 13 27
10 Петър Иванов Узунов МГ "К. Попов" 3 5 4 0 12 25
11 Лъчезар Василев Георгиев СМГ 4 1 4 0 9 18
12 Мартин Драгомиров Стойнев ПЧМГ 4 4 2 0 10 18
13 Илия Константинов Василев ПЧМГ 2 2 2 1 7 16
14 Катерина Горан Кадиева ПЧМГ 3 2 3 0 8 16
15 Борис Калинов Азгоров ПЧМГ 5 2 2 0 9 15
16 Калина Любомирова Атанасова ПЧМГ 5 0 2 1 8 15
17 Ивайло Василев Кърджев СМГ 5 3 1 0 9 14
18 Кирил Марин Кандиларов СМГ 3 2 1 1 7 14
19 Георги Мирославов Николов ПЧМГ 4 3 1 0 8 13
20 Георги Славчев ПЧМГ 1 0 4 0 5 13
21 Слав Стефанов Стефанов ПЧМГ 3 1 1 1 6 12
22 Явор Йорданов Симеонов ПЧМГ 4 1 2 0 7 12
23 Андрей Николаев Младенов ПЧМГ 4 2 1 0 7 11
24 Константин Славеев Славов 51 ОУ 5 3 0 0 8 11
25 Никола Стефанов Луков ПЧМГ 3 2 0 1 6 11
26 Николай Владимиров Савов ПЧМГ 4 2 1 0 7 11
27 Андреа Николаева Нейчева СМГ 3 0 1 1 5 10
28 Боян Ивайлов Георгиев СМГ 2 1 2 0 5 10
29 Диана Константинава Андреева ПЧМГ 4 0 2 0 6 10
30 Никола Димитров Николов ПЧМГ 3 2 1 0 6 10
31 Вергиния Илиянова Колева СМГ 2 2 1 0 5 9
32 Димитър Петров Петров СМГ 3 3 0 0 6 9
33 Илияна Сладкова ПЧМГ 2 2 1 0 5 9
34 Мила Димитрова Бончева ПЧМГ 2 2 1 0 5 9
35 Огнян Димитров Димитров ПЧМГ 2 2 1 0 5 9
36 Огнян Мирославов Йоргов СМГ 2 2 1 0 5 9
37 Александър Димитров Велчев СМГ 3 1 1 0 5 8
38 Борис Веселинов Ханджиев ПЧМГ 3 1 1 0 5 8
39 Стефан Иванов Стайков ПЧМГ 3 1 1 0 5 8
40 Асен Тодоров Примов ПЧМГ 3 2 0 0 5 7
41 Боряна Иванова Кюркчиева ПЧМГ 2 1 1 0 4 7
42 Мария Светославова Петрова 2 СУ 4 0 1 0 5 7
43 Михаел Станиславов Лашов ПЧМГ 3 2 0 0 5 7
44 Оги Огнян Гложев ПЧМГ 2 1 1 0 4 7
45 Георги Константинов Веселинов ПЧМГ 3 0 1 0 4 6
46 Лора Андреева Цекова ПЧМГ 1 1 1 0 3 6
47 Християн Момчилов Масларов ПЧМГ 4 1 0 0 5 6
48 Антон Лефтеров ЧОУ"Света София" 2 0 1 0 3 5
49 Петя Иванова Цървова СМГ 3 1 0 0 4 5
50 Милена Владимирова Харизанова ПЧМГ 1 0 1 0 2 4
51 Славея Иванова Нушева ПЧМГ 2 1 0 0 3 4
52 Калина Илиева Еврева 19 СУ 3 0 0 0 3 3
53 Калоян Славов Гърков СМГ 1 1 0 0 2 3
54 Абълай Бахит Турганбек ПЧМГ 2 0 0 0 2 2
55 Зорница Росенова Янева ПЧМГ 2 0 0 0 2 2
56 Климент Димитров Антонов 121 СУ 2 0 0 0 2 2
57 Никола Орлинов Денчев 19 СУ 2 0 0 0 2 2
58 Димитър Владимиров Брусарски ПЧМГ 1 0 0 0 1 1
59 Станислава Димова Василева СМГ 1 0 0 0 1 1
60 Гергана Георгиева Желева СМГ         0 0
61 Ивайло Василев Христов ПЧМГ         0 0

 

ХIV МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
3 юни 2018 година
6 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общ брой точки
      1 2 3 4 Общо  
1 Антон Георгиев Бресковски 107 ОУ 5 5 5 5 20 50
2 Ясен Пламенов Пенчев ПМГ гр. Габрово 4 5 5 3 17 41
3 Мария Николаева Дренчева СМГ 3 5 5 3 16 40
4 Марин Христов Христов СМГ 4 4 3 4 15 37
5 Светослав Георгиев Развигоров СМГ 3 5 4 3 15 37
6 Борис Цветанов Гачевски СМГ 3 4 4 3 14 35
7 Мария Ганелинова Русинова СМГ 3 4 5 2 14 34
8 Симеон Дойчинов Дочев СМГ 4 3 4 3 14 34
9 Георги Николаев Илиев СМГ 3 3 4 3 13 33
10 Енислав Станиславов Николов СМГ 3 3 4 3 13 33
11 Димитър Димитров Христов ПЧМГ 3 3 5 2 13 32
12 Ясен Цветелинов Хорозов СМГ 3 4 3 3 13 32
13 Радостин Радостинов Желевчев СМГ 3 4 4 2 13 31
14 Нели Цветанова Цоканова СМГ 3 2 5 2 12 30
15 Ния Даниелова Димитрова СМГ 3 3 4 2 12 29
16 Виктор Ясенов Костадинов ПЧМГ 2 3 3 2 10 25
17 Георги Пламенов Георгиев СМГ 3 3 4 1 11 25
18 Давид Викторов Цаков СМГ 3 1 5 1 10 24
19 Христо Мигленов Гаджев СМГ 3 4 3 1 11 24
20 Борис Ангелов Ангелов СМГ 3 2 4 1 10 23
21 Дарина Петрова Господинова ПЧМГ 4 3 3 1 11 23
22 Явор Пламенов Василев СМГ 4 4 2 1 11 22
23 Йоанна Стоянова Лалева ПЧМГ 1 1 4 1 7 19
24 Александър Орлинов Гичев СМГ 4 3 0 2 9 18
25 Деница Милетиева Василева ПМГ гр.Перник 3 3 3 0 9 18
26 Никола Каменов Дерменджиев СМГ 4 4 2 0 10 18
27 Владислав Бориславов Тулилов 125 СУ 3 1 4 0 8 17
28 Преслав Георгиев Георгиев ПЧМГ 3 1 4 0 8 17
29 Симона Павлинова Славова СМГ 3 2 2 1 8 17
30 Иван Николаев Димов ПЧМГ 2 1 4 0 7 16
31 Рая Росенова Раденкова ПЧМГ 3 0 3 1 7 16
32 Алекс Августиян Паунчев СМГ 2 1 1 2 6 15
33 Кристиян Марианов Гьорев СМГ 4 1 3 0 8 15
34 Ралица Станиславова Йорданова ПЧМГ 1 2 2 1 6 15
35 Явор Александров Дурев ПЧМГ 2 1 3 0 6 13
36 Огнян Ясенов Минов СМГ 2 2 2 0 6 12
37 Георги Руменов Събев СМГ 1 1 2 0 4 9
38 Йоан Бориславов Иванов ПЧМГ 1 2 1 0 4 8
39 Христо Иванов Дончев ПЧМГ 3 1 1 0 5 8
40 Михаил Миленов Михайлов ПЧМГ 2 1 1 0 4 7
41 Благовеста Динева Бозаджиева ПЧМГ 2 0 0 0 2 2

 

ХIV МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
НА
ПЪРВА ЧАСТНА МАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
3 юни 2018 година
7 клас
Име Училище Брой правилно решени задачи Общо Общ брой точки
      1 2 3 4    
1 Никола Цачев ПЧМГ 4 5 5 3 17 41
2 Петър Димитров Ивановски ПЧМГ 4 3 3 2 12 27
3 Ива Ивайлова Радоева СМГ 4 5 1 1 11 21
4 Димитър Илиянов Сомлев СМГ 5 4 2 0 11 19
5 Росен Росенов Стефанов ПЧМГ 5 3 1 1 10 18
6 Иван Руменов Камберов СМГ 4 2 1 1 8 15
7 Найден Теодоров Бороджиев СМГ 3 3 2 0 8 15
8 Никол Панайотова Савова 137 СУ 4 3 1 0 8 13
9 Николета Ценимирова Чапанова ПЧМГ 4 3 1 0 8 13
10 Маргарита Николова ПЧМГ 4 2 0 1 7 12
11 Даниел Веласкес СМГ 4 2 1 0 7 11
12 Ния Николаева Бажлекова 107 ОУ 2 3 1 0 6 11
13 Йово Георгиев Йовчев 125 СУ 4 3 0 0 7 10
14 Симеон Бисеров Дойчинов 125 СУ 5 1 1 0 7 10
15 Петър Генчев ПЧМГ 2 3 0 0 5 8
16 Александър Петров Бояджиев СМГ 3 2 0 0 5 7
17 Емил Лефтеров ПЧМГ 4 0 1 0 5 7
18 Здравко Георгиев Раев СМГ 3 2 0 0 5 7
19 Манол Атанасова 32 СУИЧЕ 2 2 0 0 4 6
20 Иван Стоянов Иванов СМГ 2 1 0 0 3 4
21 Ива Славейкова Камбитова ПЧМГ 3 0 0 0 3 3
22 Милена Кънева ПЧМГ 1 1 0 0 2 3

Лого - Международна награда на херцога на Единбург. One World Foundation LogoЕразъм+ Европейска програма за образование, обучение, младеж и спорт 2014-2020 г.Cambridge English Language Assessment preparation centre.

Ако имате допълнителни въпроси, не се колебайте да се свържете с нас.
02/ 971 33 00;
Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Начало | Новини | Резултати от XIV Математическо състезание 3 юни 2018 г.